Autor Téma: školní průser 2 čast  (Přečteno 4286 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
školní průser 2 čast
« kdy: Května 15, 2019, 23:17:01 »
školní průser 2 část

Trest jsem dostal takový že jsem byl nucen až do konce prázdnin být v plenkách nelíbilo se mi to ,ale byl to trest za který jsem si mohl sám tak jsem trest přijal takový jaky byl .

Ale něco mi nešlo do hlavy jak chce mamka docílit toho abych je měl jak nebudou ty tři dny doma ?

Pak mi to došlo vždyť mám tetu co má malého Vašíka jsou mu 4 měsice tak už něco o tom ví a tak se to stalo ,přijela teta na návštěvu nebo spíše na brigádu  ?
Nevěděl jsem to ,ale byl jsem si jistý že je budu muset mít a nejen asi to .
Jak přijela teta mamka ji vše řekla a jaký mám trest , Teta udiveně koukala a pak řekla že ji t problém nedělá a že se o vše postará ,i když se dívala jakoby to nechtěla dělat a čekala až rodiče odejdou .
Když rodiče odcházely z domu tak mi mamka dala oné plenky a trest tímto začal .

Čekal jsem že teta to dělat nebude , ale pletl sem se jak rodiče odešly tak teta přišla za mnou a začala se vyptávat proč je mám ?
Tak jsem ji vše řekl a ona mi řekla no vidíš kdybys ses učil nemusel si trávit cele 2 měsíce v plenkách .
Jak to této dopověděla šla do kuchyně připravit mléko pro Vašíka a samozřejmě pro mě ,ale to jsem netušil ležel jsem v pokoji a přemýšlel  co bude dál , Asi za 20 minut přišla teta i s dětskou flaškou a ukázala mi ji a moje reakce byla jasná mohla to tušit že ji řeknu toto: To snad nemyslíš vážně nebudu pít s flašky mléko nejsem malé mimino , a v tom odpověděla že jsem když mám plenky tak musím i to a tak jsem byl v koncích přišla ke mně položila mě na postel a začala mi dávat dudlík s flašky do pusy snažil jsem se neotevírat pusu ,ale teta mě začal lechtat  a já se začal smát a v ten moment toho využila a strčila mi onen dudlík a držela pevně a mě nezbývalo nic jiného než poslušně sát .
Jak jsem dopil onu flašku tak mi teta popřála sladké sny nechápal jsem proč když bylo poledne ,asi mi něco dala do toho mléka a během 10 minut jsem spal jak zabitý .

Pokračování příště

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:školní průser 2 čast
« Odpověď #1 kdy: Května 16, 2019, 08:32:05 »
Pěkný jsem zvědav jak to bude pokračovat dál :) :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:školní průser 2 čast
« Odpověď #2 kdy: Května 16, 2019, 12:52:20 »
Dobré, již se těším na pokračování.