Autor Téma: po letech zpátky :D  (Přečteno 3670 krát)

Offline malinkatá

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
po letech zpátky :D
« kdy: Července 23, 2019, 08:58:27 »
 ahoj  :) už kdysi jsem tu byl zaregistrovaný ale řekl jsem si že s touto mojí temnou stránkou končím... bohužel vydrželo mi to jen 2 roky..teď se mi naskytla příležitost být 14 dní sám...což by nebylo tak neobvyklé když tak žiju celý rok ale mám v práci dovolenou a pojedu se podívat na chatu... a pak mě napadla ta hříšná myšlenka...no neodolal jsem začínám podnikat kroky k tomu abych si celou dovču užil v plínkách a s dudlíkem v pusince :)  v malém světě jsem malinká holčička co ještě nemá ani ponětí co to záchod je, papá výhradně z lahvičky a miluje panenky a že všeho nejvíc svůj ružovej dudlíček...( kterej nikdy nedokázala vyhodit :P ) asi bych to nepřiřazoval úplně k Sissy protože tato malinká hvězdička zná jen dupačky, bodyčko a nebo puncocháčky...až tak je malinká :) bohužel ... bohužel moc jí toho od posledního sebezapření doma nezůstalo...zatím... 🙂
v tom životě v kterém teď píšu tento článek jsem 21 letý řidič kamionu/dodávky ( podle toho jak mi vychází hodiny), bydlím v Brně už skoro 3 roky sám... věř že to výhra jak si myslíš není.  ve volném čase jsem se věnoval mimo jiné opravám elektroniky, autům nebo motocyklu...
to jsem já a tady mě máte  :D 
PS. když bude mít někdo zájem popovídat nebo se třeba potkat (dovolenou mám v srpnu a datum leda do SZ) určitě můžeme napsat pár řádků aa budu těch 14 dní v okolí pov. bystrice
v realitě nejsem vlastně TA ale TEN tak bacha ;)