Autor Téma: školní průser  (Přečteno 4104 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
školní průser
« kdy: Května 14, 2019, 20:02:25 »
Příběh o školním průseru


Byl pěkný pateční den a hlavně to byl poslední školní rok v tomto roce a já se těšil na to jak přijdu domu dosednu na počítač  a budu hrát své oblíbené hry .
Přišlo na předání vysvědčení a ja se nemohl dočkat paní učitelka vyvolala mé jméno a já šel k ní pro to vysvědčení a to co jsem viděl mě dostalo na zem já jsem propadl co teď bal jsem se jít domu a nevěděl co se bude dit až to mama s tatou zjistí .
Přemýšlel jsem co jim na to odpovím no měl sem co dělat abych to v sobě udržel a počkal až dojdu domu a něco v klidu vymyslím .

Paní učitelka skončila popřála nám všem pěkné prázdniny a šli jsme domu

Už jsem se nemohl dočkat jak vyjdu ven a na  uklidněnou si dám jedno Redko (cigaretu)

Vyšli jsme ven a hned jsem si zapálil a čekal na kluky a vydaly jsme se na cestu domu já to měl kousek tak jsem je opustil dost brzo a čekal na to co bude doma 

Avšak když jsem došel nikdo doma nebyl a to se mi ulevilo a na stole jsem našel vzkaz (Přijedeme za 2 dny musely jsme k babičce)
Byl jsem radosti bez sebe že jsem hned zavolal klukům ať se staví a že podníkneme nějakou akci .

Došly tedy  k nám a my si užívali celé dny a pak mi to došlo že se naši dneska vrátí  a musel jsem rychle uklidit byt + se jít trošku vyspat byl jsem ještě trošku na mol .
Jak jsem uklidil tak šel spát a v ten moment se otevřely dveře  od bytu bylo mi jasné že jsou to naši tak jsem rychle lehl do postele a dělal že spím .

Mamka vešla ke mně do pokoje a viděla že spím tak zavřela a šla pryč oddechl jsem si .
Ráno jsem se vzbudil už v 5 ráno a nevěděl co mám dělat tak jsem sedl k pc a dělal si své věci .
Rodiče vstaly něco kolem 9 hodiny ráno a hned jak mě viděly tak mi řekly že pojedou ještě na 3 dny do Paříže  .ve mě to vzbudilo dobrou náladu a hned sem věděl co ty 3 dny budu dělat ,ale pak to přišlo mamka mi řekla ať ji donesu vysvědčení nemělo cenu zatloukat stejně by to ze mě dostala a tak jsem ji ho donesl a ta se na to udiveně koukala a pak řekla že tím že jsem se neučíl a propadl jsem tak bude následovat trest .Nevěděl jsem co mě čeká,ale byl jsem ochoten přijmout jakykoliv trest byla to má chyba .
Pokračování příště

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:školní průser
« Odpověď #1 kdy: Května 14, 2019, 21:51:32 »
Jsem zvědavý co bude dál.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:školní průser
« Odpověď #2 kdy: Května 15, 2019, 11:51:34 »
Vynikající, již se těším na další pokračování.