Autor Téma: ABDL plínky  (Přečteno 6413 krát)

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
ABDL plínky
« kdy: Dubna 03, 2019, 21:59:42 »
Ahoooj :) musím se s vámi podělit o svojí vlastní zkušenost.  Dnes jsem si poprvé vyzvedl ABDL plínky. Do teď jsem používal "pouze" abri form m4 nebo molicare super plus, a nechápu jak mi kdy mohli stačit.  Po rozbalení ABDL plínek jde poznat že jsou jasně tlustší a daleko savější (a krásně mezi nohama šustí), dokonale to připomíná dětské plenky. Vím že pro běžné uživatele ABDL plen to bude vypadat asi směšně, ale pro  ty kteří přemýšlí nad koupí můžu jen doporučit :)  ABDL plínky můžete koupit na INKOPLENY.CZ (pokud nechcete objednávat ze zahraničí )

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:ABDL plínky
« Odpověď #1 kdy: Dubna 04, 2019, 00:20:31 »
Jojo, pěkný, taky je mám doma. :)

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 1
Re:ABDL plínky
« Odpověď #2 kdy: Dubna 04, 2019, 09:12:53 »
Tak už ich mám aj ja doma, su krásne, dosť silné a krásne šuštia :D :D
Používal som rôzne aj abri M4 ale toto je uplne iný level. Všetkým odporúčam :)
Ďakujem že niekto vytvoril takúto stránku a objednávka to asi nebude posledná

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
Re:ABDL plínky
« Odpověď #3 kdy: Dubna 04, 2019, 10:37:07 »
souhlasím, ABDL plínky jsou úplně jiný level. vůbec se to nedá porovnávat se žádnou inkontineční pomůckou. (logicky když ABDL plínky jsou vyrobené aby co nejvíce připomínali ty dětské :D )

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 1
Re:ABDL plínky
« Odpověď #4 kdy: Dubna 04, 2019, 10:41:16 »
Tak crinklz astronaut krásna, úplne super savosť, super drží a super objemná. Vydrží hrozne moc už som si myslel že bude plná no prekvapivo vydržala. Tý čo rozmýšľajú nech si ich kúpia fakt sa to nedá porovnať s plienkami zo ZD :)
A už keď bola suchá bola dosť hrubá, teraz keď je dosť už použitá je hrubšia asi ako dve M4ky :)