Autor Téma: Ústí nad Labem  (Přečteno 2759 krát)

Kwiky

  • Host
Ústí nad Labem
« kdy: Března 14, 2019, 15:30:17 »
Zdravím, rád bych se seznámil s někým, kdo by mě mohl přebalovat a hrát si nebo klidně jen pokecat.

Žiju v ústí nad Labem, ale byl bych schopen se tak jednou do měsíce dostat i do Prahy, akorát sem v tom celkem omezený kvůli času a financím jelikož sem ještě student.

Je mi 18 (v květnu 19) takže by byl nejlepší někdo kdo je mi věkově bližší, ale někdo starší by mi nevadil akorát tím že mi je teprve 18 a sem celkem malého vzrůstu tak by bylo pro mě problematické být na té druhé „starší“ straně takže kdybychom oba měly plenky tak byste se musely asi přebalit bez moji pomoci.

Vlastním jeden „abdl“ obleček (skippy liška) a jeden typ plenek (Abri Form M4) takže bohužel zatím nemám žádné abdl plenky nebo oblečky např. bodýčko. Ale mám v plánu, pokud budu mít dost peněz si nějaké koupit.

A pokud si myslíte, že bych měl zájem na cokoliv ohledně tématu „sex“ tak na to můžete hned zapomenout, jelikož sem Asexuál (po sexuální stránce mě nepřitahuje ani jedno pohlaví).

Pokud byste měly zájem se semnou seznámit tak mi můžete napsat na můj email, nebo přímo zde na foru
« Poslední změna: Března 14, 2019, 23:49:28 od Bibinko »