Autor Téma: Plenky ze zahraničí  (Přečteno 4523 krát)

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
Plenky ze zahraničí
« kdy: Února 25, 2019, 13:00:50 »
chtěl bych se zeptat odkud objednáváte plenky ze zahraničí. kromě savexpress.de ten přijde i mně místy opravdu drahý, například za 12 ks plínek skoro 30 euro je celkem pálka :D.  bude to moje první objednávka ze zahraničí tak se chci zeptat zkušenějších jestli mají na dopuručení i jiný obchod. děkuji. příjemný den.

Offline plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re:Plenky ze zahraničí
« Odpověď #1 kdy: Února 25, 2019, 19:40:23 »
Ještě je tu abdlfactory.com
Pokud chtějí za 12plen 30e, tak se koukáš asi na nějaký dost prémiový znacky, (rearz, Bambino atd. Klasický lékařský pleny jsou za normální cenu.

Offline plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re:Plenky ze zahraničí
« Odpověď #2 kdy: Března 01, 2019, 00:25:43 »
Že saveexpresu mi to přišlo v neoznačené hnědé krabici, jen tam bylo obchodní jméno.

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Plenky ze zahraničí
« Odpověď #3 kdy: Března 01, 2019, 10:50:51 »
zdravím proč objednáváte plenky ze zahraničí tu je taky nový obchod www.inkopleny.cz možná má zakladatel tohoto obchodu menší výběr ale může te tam nakupovat i po kusech navíc majitel toho e schopu je velice ochotný a milí:) a nevíc posílá balíky vel my diskrétně to byla první věc na kterou sem se ptal a dostal sem fotky balíku jak vypadají i když sem si tam nic nebědnal :D
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
Re:Plenky ze zahraničí
« Odpověď #4 kdy: Března 01, 2019, 11:31:01 »
jde mi o ABDL produkty, ''normální'' neřeším to mám na předpis.

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Plenky ze zahraničí
« Odpověď #5 kdy: Března 01, 2019, 12:11:03 »
Aha takže vám jde spíš o oblečení a další podobné jako třeba dudlíky flašky a tak tak to chápu to tam zatím neposkytují :D
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík

Offline www.inkopleny.cz

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 6
Re:Plenky ze zahraničí
« Odpověď #6 kdy: Března 01, 2019, 20:56:48 »
Skretik diky moc za recenzi :)
Som veľmi rád že Vám môžem oznámiť že som dojednal veľkoobchodné ceny so saveexpressom , takže ABDL produkty tak do 2-3 tyždňov na sklade :)))

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Plenky ze zahraničí
« Odpověď #7 kdy: Března 01, 2019, 22:50:21 »
Páne provozovateli :D
Není proč děkovat za recenzi byl jste velmi ochotný i když sem psal že si tet nic obědnat nemohu a stejně ste my zaslal  to nač sem se ptal věřte my na e šopech nakupuji hodně a málokterý je  tak ochotný jako vy co se týče ABDL jsem začátečník a tak my stud prozatím brání si něco objednat ale snad se to zlepší a někdy si něco objednám doufám že se vašemu obchodu daří dobře a za to půjde čím dál tým lépe  u určitě se pak podívám na ty  vaše nové produkty až tam budou z pozdravem Abdlskřetík
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík