Autor Téma: Prohraná sázka 7  (Přečteno 3166 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Prohraná sázka 7
« kdy: Února 08, 2019, 22:41:34 »
Ahoj, dneska jsem zkusila něco jiného, a to pohled z druhé strany. Musím říct, že mě to docela bavilo, bylo to takové fajn ozvláštnění. :)
Každopádně, nebudu to víc okecávat, doufám, že si dnešní díl užijete a budu ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Tylerův pohled:
Týdny ubíhaly a Caroline u mě byla už měsíc. Je to poměrně krátká doba, ale i tak jsme si toho spolu užili už spousty. Byla stále hodně stydlivá, ale už se jí párkrát povedlo se přepnout, a tak jsem měl konečně tu čest poznat její druhou stránku – malou a roztomilou Caroline. Tedy, ne, že by jinak nebyla roztomilá, ale když byla přepnutá a byla opravdu jako malá holčička, náramně jsem si to užíval.
Dnešek byl jedním z těch dnů, co jsem se probudil dřív, jak ona. Opatrně jsem vstal a moje kroky směřovaly hned do kuchyně. Tak nějak jsem tušil, že se dneska probudí jako malá a v tyhle dny je ihned po probuzení zvyklá na teplé mlíčko. Připravil jsem ho a když jsem se vrátil zpět do ložnice, moje princezna už byla vzhůru. Ležela na zádech a spokojeně dudlala svůj dudlík. Když mě zaregistrovala, usmála se a natáhla ke mně ruce.
„Dobré ráno, miláčku,“ usmál jsem se a položil lahev s mlékem na noční stolek, abych měl volné ruce a mohl si vzít do náručí ji. Dal jsem jí pusu na spánek a ona se ke mně přitulila. Pak jsem si lehl na postel, opřel se zády o čelo postele a ji si položil přes klín. Pak vzal lahvičku s mlékem a začal ji krmit.
Když jsem ji dokrmil, zkontroloval jsem jí plínku. „Jak jsem předpokládal, někdo se tu počůral, hm?“ zašišlal jsem na ní, když jsem ji položil na postel a cvrnknul ji do nosu, načež se roztomile zasmála. Usmál jsem se na ní a připravil vše potřebné na přebalení.
Moc mi to neusnadňovala, protože kopala nožičkami, tak, jako vždy. Povzdychl jsem si a když se trochu uklidnila, konečně jsem jí nandal novou, čistou a měkkou plínku. Oblékl jsem jí její oblíbené bodýčko a vzal ji s sebou dolů, kde jsem se konečně nasnídal i já.
Dopoledne jsme strávili hraním si a sledováním pohádek, pak jsem ji nakrmil a uložil ke spánku po obědě. Po odpoledním spánku se většinou budila už jako ta normální Caroline, ale v ten den tomu bylo jinak, a tak jsem tedy po hodině a půl, co jsem ji uložil, slyšel pláč a volání mě.
„Už jsem tu, zlatíčko,“ přispěchal jsem do ložnice a lehl si k ní. Ihned se ke mně přitulila a já ji pusinkoval do vlasů a hladil po zádech. Po chvíli se uklidnila a já ji opět přebalil. Než jsem jí ale znovu zapnul bodýčko mezi nohama, sehnul jsem se a zaprděl jí pusou na břicho, což se jí moc líbilo, tak jsem to několikrát zopakoval, zatímco ložnici naplňoval její nádherný smích. Pak jsem jí tedy bodýčko stáhl a zapnul mezi nohama. Vzal jsem ji do náruče a odnesl do obýváku, kde jsem jí zapnul Spongeboba a odešel do kuchyně, přichystat jí svačinku. Vzal jsem obyčejnou jablečnou přesnídávku, vrátil se a začal mou princeznu krmit, zatímco ona zaujatě sledovala televizi.
Zbytek dne jsme si užili hraním si a mazlením se. V tyhle dny byla extra mazlivá, což jsem si samozřejmě užíval.
Pak následovala večeře, koupel a pohádka na dobrou noc. Když už jsem odcházel, fňukla a natáhla ke mně ruku.
„Chceš, aby si Daddy lehl k tobě?“ zeptal jsem se a ona přikývla. Pousmál jsem se a lehl si tedy k ní. Objal jsem ji a ona se ke mně spokojeně přitulila. Trvalo to chvilku a usnula. Já se jen díval do stropu a přemýšlel, jaké mám štěstí. Někdo by si mohl říct, že jsem spíš chudák, že mám přítelkyni, která je závislá na plenkách a občas přepíná na myšlení batolete, ale já ji miloval se vším všudy. A navíc, tohle ji dělalo speciální, zajímavou. Navíc jsem měl rád ten pocit, že je na mně někdo závislý. A věděl jsem, že bych byl schopný jí snést modré z nebe.
A všechen čas strávený s ní jsem si moc užíval, zejména tyhle dny. Sice toho moc nenamluvila, musel jsem si dávat pozor, co, a jak říkám, ale tyhle dny, kdy se přepla moc často nebývaly a proto, kdykoliv, co se to stalo jsem se snažil si je užít. 

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Prohraná sázka 7
« Odpověď #1 kdy: Února 09, 2019, 19:39:03 »
Jee moc hezký příběh Jane <3  :) když jsem ho četla tak to bylo jako by si popsala náš den s tatínem když jsem holčička  ;D

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Prohraná sázka 7
« Odpověď #2 kdy: Února 10, 2019, 12:28:26 »
Děkuju za komentář, ty jsi taková moje věrná komentující tady :D <3

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Prohraná sázka 7
« Odpověď #3 kdy: Února 19, 2019, 08:30:46 »
Ahoj moc pekny přìběh už se těšìm na dalšì jak výte sem tu celkem nový a jeto prvnì přìběh co sem tu četl a bavilo měto na tolik že jsi du  ihned přečīst staršī dìly douhám že budete v psanì pokračovat i na dále jane máte na to talent :D

Holčicka pokuď vypadá takhle váš den statìnkem máte obrovské stěstì

Snad si i já jednoho dne najdu svojì maminku nebo holčičku
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík