Autor Téma: Prohraná sázka 8  (Přečteno 2576 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Prohraná sázka 8
« kdy: Února 21, 2019, 22:42:22 »
Postupně se o mém vztahu s Caroline dozvěděla moje matka a samozřejmě ihned chtěla, abychom přiletěli na návštěvu. A tak jsem nakonec svolil, koupil letenky a brzy ráno jsme vyrazili na letiště. Caroline byla od samého začátku nadšená, protože v Americe nikdy nebyla a já se těšil jak domů, tak i na to, až Caroline ukážu svoje rodné město.
První část letu s prvním přestupem jsme zvládli. Pak následoval druhý přestup a několik hodin v letadle. Většinu cesty jsem prospal a spala i Caroline. Pak mě ale probudilo zatahání za rukáv mikiny. Pootevřel jsem oči a viděl před sebou Caroline, se slzičkami v očích.
„Copak se děje, miláčku?“ zeptal jsem se a pohladil ji po tváři.
„D-daddy jsem mokrá,“ špitla a její tvářičky změnily barvu na rudou.
„Však to je v pořádku, není to nic nového, nemáš žádný důvod kvůli tomu přeci plakat,“ pousmál jsem se na ní, ale ona zakroutila hlavou a zahanbeně se podívala do svého klína. Podíval jsem se na ní a všiml si, že jí zřejmě protekla plenka, protože na jejích šedivých teplácích byl flek. Povzdychl jsem si a pohladil ji po zádech.
„To je v pořádku, Daddy to dá do pořádku,“ zašeptal jsem jí do ucha a políbil na spánek. Sundal si mikinu a podal jí ji, aby si ji zavázala okolo pasu. Pak jsem vstal ze svého místa a z úložného prostoru nad našimi hlavami jsem si vyndal batoh, kde jsem měl vše potřebné na přebalení. Caroline si mezitím okolo pasu uvázala mou mikinu, já ji pak chytil za ruku a vydal se s ní na mrňavý, letadlový záchod.
Když jsem jí sundaval mokré tepláky, rozplakala se.
„Já nechtěla,“ opakovala pořád dokola. Posadil jsem se na zavřený záchod a ji si přitáhl na klín. Pohladil jsem ji po zádech a políbil do vlasů.
„Nemůžeš za to, miláčku. Stává se to. Oba víme, že svůj měchýř nemůžeš kontrolovat, a je to naprosto v pořádku. Proto máš plínky a je moje chyba, že jsem ti ji nevyměnil dřív, nebo ti nedal silnější,“ říkal jsem jí, zatímco jsem ji hladil po zádech. Ještě chvíli fňukala, ale pak mě nechala ji přebalit a obléct čisté tepláky, jelikož jsem počítal se vším, a tak se řádně vybavil. Nakonec jsem jí utřel oči a usmál se na ní. Stydlivě mi úsměv oplatila. Políbil jsem ji a pak jsme oba společně vyšli ze záchodu.
Zbytek letu už probíhal v pohodě, chvíli jsme zabili jezením a pak ještě pár hodin spánkem.

Po namáhavé cestě jsem byl rád, když jsme konečně po dlouhém letu a dlouhé cestě z letiště, kde nás vyzvedla mamka, dorazili před její dům. Vyndal jsem z auta všechna naše zavazadla a společně s Caroline a mamkou se vydal po kamenné cestičce ke dveřím.
Odpoledne jsme strávili povídáním si s mamkou.
„Tak si běžte vybalit a já přichytám večeři,“ navrhla nám s úsměvem mamka a my s Caroline odešli do mého bývalého pokoje. Prvně jsem ji přebalil do suchého a pak jsme si vybalili.
Spíš já vybaloval, Caroline seděla na posteli, sledovala mě a dudlala svůj dudlík. Ta cesta na ní asi byla moc a vypadalo to, že se každou chvíli přepne, což jsem jí dovolit nemohl, jelikož matka o ničem nevěděla.
Dřepl jsem si před ní a pohladil ji po vláskách. „Zlatíčko, nemůžeš se teď přepnout, ano? Mamka o ničem neví a nevíme, jak by to brala,“ řekl jsem jemně a hladil ji po tváři. Podívala se na mě a zamrkala.
„Slíbíš mi, že se o to pokusíš? Být velká holka?“ pokračoval jsem a ona po chvíli přikývla. Bylo mi smutno z toho, ji takhle vidět, ale nemohl jsem dovolit, aby se přepla před mamkou. Nevím, jestli by to totiž úplně pochopila.
Večeře proběhla v klidu, Caroline byla po ccelou dobu tichá, ale bylo vidět, že se snaží. Po večeři jsme se rozhodli se všichni společně podívat na film. Caroline se ke mně tulila a já ji hladil po zádech. Myslel jsem, že všechno bude v pořádku, kdyby najednou film začal být strašidelnější a moje princezna se rozplakala. „Daddyyyy!“ vykřikla a chytla se mě okolo krku.
Cítil jsem, jak mě mamka propálila pohledem. Rychle jsem s Caroline v náručí vstal. „Uhm, všechno ti pak vysvětlím,“ řekl jsem rychle a šel nahoru do pokoje, kde jsem si sedl na postel, s Caroline na svém klíně a snažil se ji uklidnit.
„Už je dobře, miláčku,“ šeptal jsem ji, zatímco jsem ji k sobě pevně tiskl a hladil po zádech. Po chvíli se uklidnila a provinile se na mě podívala.
„P-promiň, Daddy,“ zašeptala a zamrkala, „neposlechla jsem, myslím, že potřebuju naplácat,“ dodala šeptem a skousla si ret. Zůstal jsem na ní v úžasu koukat.
„Dobře, jak myslíš,“ ušklíbl jsem se, když jsem se vzpamatoval. Vstal jsem z postele a vytáhl si ze svých džínů pásek. Caroline mě celou dobu pozorovala a kousala si ret.
„Na čtyři,“ rozkázal jsem ji a ona mě ihned poslechla. Přešel jsem blíž k posteli a přejel jí rukou po zádech, až k zadku, po kterém jsem ji pohladil a pak jí stáhl tepláky, takže na posteli klečela jen v tričku a plínce. Skousl jsem si spodní ret.
„Podívej se na sebe, tak zlobivá,“ zamumlal jsem a švihl jsem ji páskem přes zadek.
„Něco jsi Daddymu slíbila,“ znovu jsem ji švihl páskem. Potichu vzdychla. Několikrát jsem to zopakoval a pak jsem jí rozlepil lepítka na plence a sedl si na okraj postele.
„Přes klín,“ poručil jsem jí a ona si poslušně lehla přes můj klín. Její půlky byly lehce načervenalé. Po jedné půlce jsem ji pohladil a pak jí na ní uštědřil jednu pořádnou ránu rukou. Potichu fňukla a zavrtěla se.
„Žádné vrtění,“ zamračil jsem se a pleskl ji  přes druhou půlku.
Po pár minutách jsem jí zadek vymaloval pěkně do ruda. Nakonec jsem jí přebalil do suchého a nandal zpět tepláky. Bylo vidět, že je docela unavená, tak jsem s ní zůstal, dokud neusnula a pak se vydal dolů, vysvětlit to všechno mamce.

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Prohraná sázka 8
« Odpověď #1 kdy: Února 22, 2019, 08:28:18 »
Dobrý den panejo ten příběh je úžasný už se nemůžu dočkat dalšího dílu ten příběh má v sobě napětí od začátku až do konce a taky je moc dobře napsán doufám jane že další díl bude velmi brzo jane je to vážně perfektní nedalo mi to a přečetl sem si ho hned 2x za sebou děku ji vám za ten to skvělí díl sem zvědaví co nato řekne jeho mamka :)
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík