Autor Téma: Prohraná sázka 6  (Přečteno 2737 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Prohraná sázka 6
« kdy: Ledna 27, 2019, 13:07:54 »
Ahoj.:) Já se asi nikdy nenaučím přidávat pravidelně, no.:D Každopádně, jsem tu s novým dílem, je to zase jinačí a spíš jen takový filler, aby tu něco bylo. I tak doufám, že se vám dnešní dil líbí a budu ráda za jakékoliv reakce.:)

Po tomhle jsem se opravdu rozplakala jak malá holka. Tylerovi po chvíli došlo, co udělal a ihned mě objal a začal utěšovat, ale já ho od sebe odstrčila. Věděla jsem, že tohle bylo v pravidlech, ale nemyslela jsem si, že to bude tak hrozný.
Tyler mě chtěl znovu obejmout, ale já od sebe jeho ruce znovu odstrčila, a tak mě vzal, nahoře přebalil do čistého a uložil mě do postele, ať si odpočinu.
Po chvíli zírání do stropu jsem nakonec usnula a když jsem se probudila, Tyler seděl u mě a hladil mě po vlasech. Protáhla jsem se a podívala se na něj. Chtěla jsem dělat uraženou, ale na poslední chvíli jsem si to rozmyslela a natáhla k němu ruce. Tyler se usmál a přetáhl si mě na klín. Objala jsem ho pevně okolo krku a přitulila se k němu.
„Daddy se omlouvá, zlatíčko,“ zašeptal mi do ucha a políbil do vlasů. „Přehnal jsem to,“
Podívala jsem se na něj a zakroutila hlavou. Vtiskla jsem mu pusu na tvář a pousmála se.
„Co kdybychom to spolu probrali, hm?“ navrhl mi a začal mě hladit po zádech. Přikývla jsem.
„Tak tedy,“ začal, „bylo ti to hodně nepříjemné?“ zeptal se a když jsem přikývla, pokračoval: „Takže tohle už dělat nebudeme?“ zeptal se znovu.
„Můžu to zkusit sama, jestli chceš,“ zamumlala jsem, ale Tyler zakroutil hlavou.
„Ne, nebudeme dělat nic, s čím nesouhlasíme oba,“ rozhodl a já nakonec přikývla a položila si hlavu na jeho rameno. Tyler se usmál a znovu mě políbil do vlasů.
„Je mi to líto, zlatíčko, měl jsem se první zeptat. Je něco, čím bych ti to mohl vynahradit?“ zeptal se a já se na něj ihned podívala s širokým úsměvem na tváři.
„Copak?“ zeptal se se smíchem.
„Uděláš mi k obědu palačinky?“ zeptala jsem se s úculem. Tyler se smíchem přikývl a se mnou v náručí vstal.
„Pro mou princeznu všechno,“ usmál se a vtiskl mi polibek na čelo. Spokojeně jsem zavrněla a objala ho pevněji. Vydal se se mnou tedy dolů do kuchyně, kde mě posadil na linku. Vyndal všechno potřebné na palačinky a pak mě nechal mu pomoct udělat těsto. Smažil je, ale už sám a já ho jen pozorovala.
„Uhm, Tyl-Daddy?“ zamumlala jsem a podívala se na něj. Tyler zvedl pohled od pánvičky a podíval se na mě.
„Copak?“ zeptal se mě a položil mi ruku na moje holé stehno.
„J-já, jen…,“ odmlčela jsem se a sklopila pohled dolů, hrajíce si se svými prsty. „Jak to mezi námi je?“ zamumlala jsem znovu a neodvážila se na Tylera kouknout. Slyšela jsem, jak odložil pánvičku na plotnu a přešel ke mně. Mou bradu chytl mezi ukazováček a palec a donutil mě se na něj podívat.
„Byl bych moc rád, abys byla nejen mojí holčičkou, ale i mojí přítelkyní,“ řekl a pousmál se. „Víš, občas si jen tak vyrazit do kina, na večeři. I po tom, co ti začne škola,“ zašeptal a pohladil mě palcem po tváři. „Tedy, jestli chceš,“ dodal rychle a já jen s úsměvem přikývla a objala ho.
„Takže?“ zeptala jsem se po chvíli.
„Takže, mám nádhernou holčičku a zároveň partnerku,“ zašeptal s úsměvem a políbil mě na čelo a já v tu chvíli nemohla být šťastnější. Z naší krásné chvilky nás vyrušil až smrad spáleniny. Tyler se odtáhl a když viděl spálenou palačinku na pánvičce, hlasitě si povzdychl. Rozesmála jsem se a sledovala ho. Palačinku vyhodil do koše a začal dělat novou.
Když postupně udělal všechny palačinky, přemístili jsme se ke stolu, kde jsme se společně najedli. Pak vše naskládal do myčky a vzal si mě zpět do náruče. Přitulila jsem se k němu. Pohladil mě po zádech a usmál se. Začala jsem si opět nervózně hrát se svými prsty.
„Děje se něco, miláčku?“ zeptal se starostlivě.
„Uhm, mohl bys…“ odmlčela jsem se a cítila, jak mi rudnou tváře.
„Mohl bych co?“ zeptal se znovu.
„Přebalit,“ zamumlala jsem stydlivě a zabořila obličej do jeho krku. Zasmál se a přikývl a pak se se mnou vydal zpět nahoru do ložnice. Položil mě opatrně na postel a vyndal potřeby na přebalení. Přebalil mě a pak si ke mně lehl. Ležela jsem stále na zádech a on vedle mě na boku a rukou si podepíral hlavu. Druhou rukou mě hladil po tváři.
„Jsi tak nádherná,“ zašeptal mi. „Lepší dívku jsem si nemohl přát,“
„Divím se, že ti nevadí…to,“ zamumlala jsem a dívala se na něj.
„O dost raději budu mít tebe, protože ‚to‘ tě dělá speciální, výjimečnou, víš? Jsi o dost lepší než kdejaká nudná, tuctová dívka, Caroline,“
Usmála jsem se nad tím a cítila, jak se mi hrnou slzy do očí. Vždycky jsem byla trochu citlivka. Tyler se uchechtl a jednu slzu, která mi stekla, utřel.
„Nebul,“ zašeptal se smíchem a políbil mě na tvář.
Ještě pár minut jsme tam tak mlčky leželi, dívali se na sebe a oběma nám bylo krásně. Už v tu dobu jsme oba věděli, že nejsme a nikdy nebudeme obyčejný a nudný pár. Byli jsme speciální pár. Ať už ho z nás dělala naše záliba v BDSM, moje plenky, nebo Tylerův daddy kink.

Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Prohraná sázka 6
« Odpověď #1 kdy: Ledna 27, 2019, 15:39:29 »
Je to super a pravidelně tu stejnak nepřispívá asi nikdo. :)