Autor Téma: www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech  (Přečteno 74224 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #135 kdy: Března 25, 2022, 19:20:10 »
Ono se sehnat dá dosti v Čr i Sk. A dokonce se chystají další věcičky... už brzy...

Ale mít koule na to, inzerovat jako anonym na serveru někoho, komu dlužím prachy a potenciálně mu budu dělat konkurenci (jistě včetně platby daní a zákonných náležitostí), to je síla.

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #136 kdy: Března 25, 2022, 19:50:14 »
Ak ste náhodou niekto zaregistrovali ten (už zmazaný) odkaz na e-shop od Calli a láme vás pokušenie tam nakúpiť, ok. Vaše peniaze, o ktoré možno prídete.
E-shop je bez kontaktnej adresy, bez všeobecných podmienok, bez ochrany osobných údajov...
You have been warned.
Naschvál Calli nedávam ovocie, lebo s banánikom by sa sem už neprihlásila. Keby to teda náhodou chcela celé verejne vysvetliť.

Offline Calli

  • Registrovaný člen BPM
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 5
  • Karma: -4
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #137 kdy: Března 26, 2022, 14:57:40 »
******** je udělaný jenom k tomu, abych prodala, co doma mám. Není to žádný byznys plán. Jsem otevřená možnosti občas tam něco přidat od těch dodavatelů ze zahraničí, kdyby byl zájem, a nějak to celý dát dohromady. Zatím jsem neřešila náležitosti jako všeobecné podmínky a ochranu osobních údajů, protože můj plán je prodat, co mi doma leží, a pak se uvidí. Je to stejný, jako bych to prodávala na bazaru (tam taky nikdo nechce mojí adresu a souhlas s gdpr), jen s tím rozdílem, že přes e-shop je to pro mě několikanásobně jednodušší spravovat a mít v tom pořádek než přes inzerát.
K tomu dluhu. Nemám nejmenší tušení, o čem mluvíš. Předpokládám, že se to stalo, jestli se to stalo, už před delší dobou. Pokud tomu tak je, omlouvám se. Nechci to tu pitvat, je mi to krajně nepříjemný psát veřejně, ale nemám z valné většiny tušení, co se dělo od cca září 2019 do října minulého roku..
« Poslední změna: Března 26, 2022, 19:20:20 od ababyi »

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #138 kdy: Března 26, 2022, 18:09:54 »
Poďme na to postupne, jedno po druhom:

"******* je udělaný jenom k tomu, abych prodala, co doma mám"
"Když se po těch věcech zapráší, tak zauvažuju nad tím, že přidám další sortiment"
Som jediný, kto v týchto dvoch vetách vidí priamy protiklad?

"Je to stejný, jako bych to prodávala na bazaru"
A práveže nie je. Nech sa páči, kľudne to predávaj na bazáre; myslím, že všetky online bazáre majú nejaké svoje podmienky, ktoré treba splniť, aby si tam vôbec mohla predávať.
Je rozdiel medzi predajom štyroch vecí, ktoré doma zavadzajú, cez bazár, a vytvorením e-shopu.

"přes e-shop je to pro mě několikanásobně jednodušší spravovat a mít v tom pořádek než přes inzerát"
Odpusť, ale máš na tom e-shope 6 (slovom: šesť) rôznych druhov tovaru. Mať v tomto poriadok, na to ti stačí najtenší školský zošit, na to naozaj nepotrebuješ e-shop.

"Snad neporušuju nějaká pravidla tím odkazem :-)"
Ako som už bol povedal, porušuješ. Tvoja domienka že nie, ani smajlík, na tom nič nezmenia.
Toto je úplne rovnaké, ako keby si sa postavila s cigaretou pod nápis Zákaz fajčiť, a s úsmevom sa tvárila, že však hádam sa to môže. No, nemôže. Prečítaj si pravidlá.

"Zatím jsem neřešila náležitosti ... protože můj plán je prodat, co mi doma leží, a pak se uvidí"
Odpoviem ti zase analógiou. Predstav si, že policajti zastavia na diaľnici auto idúce 240, a vodič s úsmevom povie, že on sa len chcel rýchlo dostať do Prahy, takže nerieši nejaké dopravné predpisy. A až bude v Prahe, potom sa uvidí. Je to normálne?

"K tomu dluhu. Nemám nejmenší tušení, o čem mluvíš. ... nemám z valné většiny tušení, co se dělo od cca září 2019 do října minulého roku.."
V skratke: inzerovala si predaj niečoho, ja som to chcel kúpiť, poslal som ti peniaze, nedostal som tovar, napísal som aby si mi vrátila peniaze, nemám nič.
Ak máš záujem to vyriešiť, pošli mi mail na info@abdl.cz, mám k tomu históriu správ, čo sme si vymenili.
Viem si predstaviť životné situácie, kedy si človek nepamätá, alebo nechce pamätať, nejaké obdobie. Stáva sa. To ale nič nemení na tom, že ak niekedy v minulosti vznikol nejaký záväzok, tak stále trvá a nevyriešil sa sám.

Máš ten "e-shop" postavený na platbách prevodom. Kde máš (máme) záruku, že sa nezopakuje rovnaký scenár, ty dostaneš platby, ale ľudia nedostanú tovar? Takéto jednanie sa označuje jedným slovom ako podvod.
Je dobrý dôvod, prečo je na tomto fóre zakázaná inzercia akýchkoľvek podobných služieb a shopov bez predchádzajúceho súhlasu admina.

"vždycky mě samotnou štve, že se v Čechách nedá nic sehnat"
Myslím, že sa dá. Existuje viacero výrobcov, a existuje viacero shopov. Tri (štyri?) z nich majú legálne (= v súlade s pravidlami fóra) odkazy na tomto fóre.
Kto chce, hľadá spôsoby; kto nechce, hľadá dôvody.
« Poslední změna: Března 26, 2022, 19:19:54 od ababyi »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #139 kdy: Března 26, 2022, 18:48:30 »
Víte co mě vždy zaráží? Proč má někdo potřebu lhát, případně lhaním začínat s podnikáním. Pro těch pár ks plenek zakládat eshop a kupovat doménu? A pak zde dělat z admina blbce?
Milá zlatá, nejsi zdaleka první a ani nebudeš poslední, kdo si myslí, že si otevře krámek uvnitř Tesca a Tesco bude nečinně přihlížet. Pamatuju jednoho tvého předchůdce, který si se mnou dohodnul podmínky a během hodiny je stihnul porušit.  Poté, co jsem u něj chtěl nakoupit, s tím měl problém a ve výsledku zde plakal, jakej je admin zlej. Až mi při té vzpomínce slzička ukápla.

Dopr.. to toho chceme v pravidlech tolik?

Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #140 kdy: Dubna 29, 2022, 20:36:56 »
Já bych raději tohle vlákno navrátil do zajetých kolejí.

Chci poděkovat za dodání northshore mega max. Musím říct, že pro mě asi nejlepší plenky co se objemu a pojmutí týče za posledních několik let. Pro sichr dodám, že sem vyzkoušel jen cca 6 značek :) Jak bude příležitost, objednám znovu.

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech
« Odpověď #141 kdy: Srpna 11, 2022, 11:40:23 »
Všimol si niekto že na inkopleny.cz majú skladom abu little King :) ja mám už objednané 😜😁😁😁😁konečne sa dajú kúpiť v našich končinách 😍 bez poštovného 50$👌