Abdl > Plenky

www.inkopleny.cz - prodej plen po kusech

(1/29) > >>

www.inkopleny.cz:
Ahoj,
Dlouho jsem přemýšlel že v Česku a na Slovensku chybí prodej plen na kusy. Tak jsem se do toho pustil naplno a eshop je na světě.
Chtěl bych vám tedy představit svůj eshop:

www.inkopleny.cz

Hlavní přednost: - prodej plen po kusech

Produkty: -vše co je momentálně na webu, je naskladněno a připraveno k odeslání.
               -moc tam toho ještě není ale postupně budu doplňovat sortiment.
               -Nieje problém sehnat jakýkoliv produkt dostupný na našem trhu, protože jsem domluvený s dodavatelem MK Market, takže budu rád když mi napíšete svou poptávku na inkopleny@email.cz

Ceny: - nikdy nebudou větší než na preskripčních kartách

ABDL pleny:         - ve stádiu řešení se zahraničním dodavatelem
                             - očakávam že v průběhu 1-2 měsíců budou naskladněný

Doprava:         - Kurýr
                        - Zásilkovna
                        -Balík na poštu
                   + Doprava na Slovensko (stačí si v pravém rohu prokliknout eshop na €) (v prípade zásielkovni prosím vyplniť fakturačné údaje s adresou danej zásielkovne )

100% diskrétnost: - baleno v černé fólii
                               - na balení je odesílatel uveden jako: 267775.myshoptet.com, takže ani dopravce neví o jaké zboží se jedná


Eshop je doslova ešte len v plenkách ;) Proto, ten výběr není zatím ohromující, ale to se brzo změní.
Pomozte mi v tom a kontaktujte mě se svou poptávku na mail: inkopleny@email.cz

Pokud chceš být informován emailem o naskladnění ABDL plen a jiných novinkách, prosím kontaktujte mě na mail s žádostí o newslatter

Také budu rád za vaše dotazy, připomínky a recenze.

P.s .: Omluvte mou češtinu, jsem slovák žijící v Praze.

Budu se těšit na spolupráci.

S pozdravem,
Honza

tomíček:
To je fajn, aspoň bude víc webů.

goodnite:
 Super aspoň nebudu muset mít doma hromadu balíku objednám si vždy potřebné množství.

www.inkopleny.cz:
Zapomněl jsem ještě na jednu věc ...
Pokud by Vám ihned po dokončení objednávky nepřišel automatický mail s potvrzením , zkontrolujte si spamovou schránku.

TBoy:
Je to fajn ale bolo by dobré trochu rozšíriť ponuku tovaru. zatiaľ tam toho veľa nieje

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi