Autor Téma: Jsi tím , jak se chováš 5  (Přečteno 3261 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Jsi tím , jak se chováš 5
« kdy: Ledna 25, 2019, 09:39:37 »
                                                   Jsi tím , jak se chováš
5. nabídka pro Davida , druhá výprava ke skleníku .

Omlouvám se za pravopis .

Doufal jsem , že se ráno vzbudím včas abych mohl přelést k sobě do postýlky dřív než přijde mamka z práce . Jenomže jsem zaspal a vzbudil mě až její hlas .

,,Ahoj kluci , tak vstávat . '' zavolala z vesela .

Potom si všimnula , že spím u Davida v posteli .

,,No co tohle má znamenat ? Jakto , že jsi Vlastíku vylezl ze své postýlky a spíš společně s
Davidem ? Jak mi to hoši vysvětlíte ? '' prohlásila trošku naštvaně .

,,Ahoj mami , moc se omlouvám , ale Davča měl v noci zlej sen . Hrozně sebou házel a když jsem ho vzbudil tak byl hodně vyděšenej . Tak jsem si lehnul k němu abych ho mohl obejmout a utěšit . Doufal jsem , že se ráno vzbudím včas a přelezu k sobě . Nemohl sem ho nechat až do rána samotného '' pověděl jsem jí já .

,,No dobře , pokud je to takhle tak se vše odpouští . '' řekla na to mamka .

Potom k nám přistoupila a nejdřív vyndala ven Davida a potom mě . Nakonec šel ven z postýlky i Péťa . Každému dala pusu na čelo a odvedla nás všechny do koupelny . Tady nám postupně sundala overal a také pořádně mokré plínky .

,,Tak co Davídku , je to takhle lepší viď ? Spát pěkně pohodlně v plínkách a nemít ráno mokrou a studenou postýlku . '' .

,,No je to skutečně lepší to máte pravdu . A jak Vám mám vlastně tady říkat ? '' odpověděl jí David .

,,Tak mi říkej taky teto a nevykej mi jo ? Budeš u nás asi delší dobu . '' řekla mu mamka .

 Mezitím už nás všechny svlékla a rozhodla se každého posadit na nočník . Postupně sme se vedle sebe ocitnuli na nočníčkách . Mamka mezitím uklidila použité plínky a odešla .

,,Tak co budeme kluci dnes dělat ? Nevím zda dopoledne budeme moct jít ven , ale po odpoledním šlofíku bych šel zase na výzkum a vzal tentokrát s sebou Rexe '' otočil jsem se ke klukům já .

,,No tak teď bychom mohli třeba vytáhnou vláčky Vlastíku . Jinak souhlasím jít odpoledne z Rexem na výzkum '' prohlásil Péťa .

Chtěl jsem ještě něco říct , ale slyšel sem jak se vrací mamka .Ta se ujistila , že sme se každý už vykakali a postupně nás přemístila do vany . Důkladně každého umyla a po usušení se šlo ke mně do pokoje . První šel na řadu David . Mamka ho zvedla na pult a začala si rovnat plínky . Podle
toho , že mu dávala bavlněné jsem usoudil , že budeme skutečně dopoledne doma . Pěkně si je srovnala na gumové kalhotky , vzala Davida za kotníky a nadzvedla mu zadeček . Plínky umýstila pod něho a začala ho mazat mastičkou všude kam měli přijít plínky . Když byla hotová , tak ho do všeho pěkně zabalila . Potom dostal body a dětské tepláčky . Na nohy ponožky a byl hotovej .

Stejným způsobem potom nejdřív zabalila mě a pak Péťu .

,,Tak jo kluci , jste všichni v suchu . Teď se pěkně nasnídáte a pak si budete hrát doma '' pověděla mamka .

 Po snídani sme se vrátili ke mně do pokoje . Vyndali jsme vláčky a začali si hrát . Po nějaké době přišla mamka a přinesla nám lahvičky s pitím . Zaroveň mě vyzvala ať jdu sní na chvilku do jejího pokoje . Tam si mě posadila . Při sedání sem cítil , že mám plínky zase vlhké .

,,Tak jo Vlastíku musím s tebou mluvit . Takže první věc se týká tebe a plínek . Jak vidím tak jsi se na ně celkem rychle zvyknul . Takže se nedá nic dělat , budeš je nosit i nadále . Požádám a tvoje přeřazení na jinou školu . Tam nebude vadit když budeš mít plínky . Petr tam bude zřejmě taky chodit . Teď co se týče Davida . Požádala jsem na úřadech  aby mohl být dočasně svěřený do mé péče . No a taky chci vědět co chystáte s klukama . Vím , že chcete něco odhalit . Tak mi to teď pověz '' . řekla mi mamka .

,,No tak mami s Davidem je to super , že tady bude . No , chceme přijít na kloub záhadnému zmizení jeho skutečné maminky . Prej zmizela a hned po tom jeho táta udělal na zahradě skleník . Taky je divné , že si přivedl velmi rychle novou partnerku . Jako když by si byl jistej , že se ta původní už nevrátí . Odpoledne chceme vzít Rexe a dostat se ke skleníku . Podle mě právě tam leží hlavní odpověď '' seznámil jsem ji se vším .

,,No to máš možná pravdu . Hlavně prosím tě opatrně . Vím , že to nedělám , ale vezmeš si s sebou telefon . Když by něco , tak buď okamžitě zavoláš mě a nebo rovnou na policii . Tak teď běž zase za klukama a Davidovi řekni vše o tom opatření '' poslala mě mamka zpět .

 Vrátil jsem se za klukama . Ti už mezitím sestevili koleje k vláčkům . Byl to pěkný pohled , hlavně na Davida . Klečel na kolenou a byl v předklonu . Na zadečku se mu tak krásně rýsovali plínečky .

,,Copak ti chtěla mamka Vlastíku ? '' zeptal se mě Péťa .

,,Chtěla vědět o tom našem pátrání . Odpoledne mi dá dokonce s sebou telefon abychom mohli zavaolat v případě nebezpečí . No a druhá věc se týká tady Davida . Mamka zažádala , abys tady byl Davčo nějakou dobu u nás . Prostě budeme jako bráchové a mamka se o nás bude starat . Taky mi řekla , že nechá změnit moji školu . Budu chodit někam , kde nebude vadit , že mám plínky . Ty Péťo se ke mně asi přidáš no a to se zřejmě bude týkat i Davči '' pověděl jsem ji vše .

,,Tak to je super Vlastíku , že se nemusím hned vracet buď k tetě do práce a nebo dokonce domů '' odpověděl mě David .

Při hraní nám uteklo rychle dopoledne . Mamka nám nejdřív přišla říct , ať vše schováme a potom si pro nás přišla . Nejdřív nám dala oběd a po něm každého zabalila do plínek na odpolední spánek . Na chvilku jsem usnul .

Po uplynutí doby na odpočinek pro nás přišla mamka . Přebalila nás do plínek na ven , oblékla body a punčocháče . Po svačince sme dostali každy oteplovačky a kulicha . Po obutí nás pustila ven . Mě skutečně dala pouzdro z mobilem a řekla ať sme se soumrakem doma .

Nedjřív sme se zastavili u Péti pro Rexe . Ten jak nás uviděl , začal štěkat a vrtět ocasem . Když Péťa otevřel branku , tak ho začal vítat . Já na něj zavolal .


,,A na mě kašleš Rexi ?'' .
On hned vystartoval a začal vítat mě .

,,Hodný kluk , teď sedni '' pověděl jsem mu .

On si sednul a já zavolal na Davida ať jde ke mně .

,,Neboj se ho Davčo , jen si svlikní rukavici a dej mu rozevřenou dlaň před čumák ať si tě nejdřív očichá . '' .

On to udělal a Rex mu jí hned olízl a začal skákat  aby mu olízl i tvář .

,,No a jsi jeho Davčo . '' prohlásil Péťa se smíchem který se vrátil s vodítkem .

 Vyrazili jsme směr skleník . Když sme se tam dostali , tak nás David zavedl k zadní brance . Tu sme přelezli a začali se plížit ke skleníku . Otevřel jsem dveře a vklouzli sme dovnitř .

,,No moc toho tady není . Proč je ta podlaha skoro po celém skleníku ? '' přemýšlel jsem nahlas .

,,Rexi pocem a hledej '' zavolal jsem na něj .

Kluci koukali co zamýšlím .

,,No nechci to říct zle , ale psi většinou ucítí , když se někdo rozkládá třeba tělo '' . pověděl jsem já .

Rex skutečně začal divně u jednoho místa kňučet .

,,Hodný hoch '' podrbal jsem ho na hlavě .

Vzal jsem rýč co tam byl a začal pomalu odklízet zeminu . Po chvilce sem narazil na kamení . Zároveň se začal ven linout zvláštní nasládlej smrad .

,,Dál bych to nechal odborníkům '' prohlásil jsem .

Vyndal sem mobil , že budu volat když se najednou rozrazili dveře . V nich stáli ti dva kluci . Jeden měl v ruce pušku a mířil na nás .

,,Tak to asi nikam nezavoláš pochcánku . Dej sem ten mobil šmejde '' zakřičel a vrhnul se po mě .

Než jsem stačil zareagovat tak mi jej vytrhnul a ještě kopnul do Rexe který po něm startoval .

,,Tady zůstanete dokud se nerozhodnem co s váma '' prohlásil jeden z nich a šli pryč .

Bylo slyšet jak zadělávají dveře zvenčí . Když odešli , tak jsem se začal rozhlížet jak by se dalo utéct . V zadu jsem našel malé dvířka a potom byli ještě na stropě .

,,Tak tohle je pěkný nadělení kluci . Je Rex v pohodě ? '' ozval se David .

,,Je v pořádku Davčo . No snad se odsud dostaneme ven . Tím otvorem vzadu by se protáhnul snad jedině pes '' ozval se Péťa .

,,Máš pravdu Péťo , pošleme Rexe pro pomoc . Snad trefí k nám '' řekl jsem já .

 Pomohli sme se dostat Rexovi ven . Péťa mu něco pošeptal a on vyrazil pryč .

Všimnul jsem si , že jsem už zase slušně mokrej . Bylo mi jasné , že dlouho nevydržím a proteču do oteplovaček .

,,No jedno je kluci jasné , přišli sme záhadě skutečně na kloub . Teď se odsud ještě dostat . Hele zkusíte mě podepřít a já vylezu nahoru , oteřu dveře a sme venku '' pověděl jsem já .

Oni mě opravdu vysadili a já otevřel okno . Když sem měl venku ruce a chtěl jsem vylézt , tak se ozvala rána amě něco trefilo do ruky . Bolestí jsem se pustil a spadnul zpět .

,,Co jse Vlastíku ? Snad tě netrefil ? '' začal se starat David .

,,Jo asi jsem to koupil . No začíná mě téct krev '' odpověděl jsem já a držel se za levou ruku .

Cítil jsem jak mi krev teče do rukacice .

V tu chvilku se otevřeli dveře a přišli opět ti kluci tentokrát ještě s tátou Davida .

..Odsud se jen tak nedostanete . A kde je hergot ten čokl ? '' spustil na nás on .

My sme svorně mlčeli .

,,Tak a teď půjdete do sklepa všichni . Tam jsou hadry tak mu ovážete ruku . Uvidíme co s váma provedeme smradi jedni . Měli jste nechat vše v klidu a nehrát si na hrdiny . Teď sklidíte ovoce za svoje činy . Tady kluci si s váma určitě pěkně rádi pohrajou . Malý kluky mají moc rádi .Tak alou a jde se '' pokračoval on .

Pod namířenou zbraní nás odvedli do sklepa . Tam když sme byli samy , tak mi kluci ovázali ruku jak jen to šlo . Ze zápěstí mi tekla dost krev .

,,Davide co znamenala ta hláška , že si snáma pohrajou netušíš ? '' zeptal jsem se ho já .

,,No kluci , ti dva jsou prostě na kluky . Často maj styk mezi sebou , ale už mě několikrát donutili k tomu , že mi ho strkali do pusy . Taky mě svlékali do naha dávali mě ho do zadečku . Hrozně to bolelo a když jsem si stěžoval tak mě ještě zbili '' odpověděl David s pláčem .

,,Tak to je síla Davčo '' pověděl jsem mu já a s Péťou sme ho objali .

Za chvilku bylo vidět , že se venku stmívá . Najednou se otevřeli dveře a vešli ti dva kluci . Jeden měl zase pušku . Přistoupili k nám a ten co měl volné ruce si začal svlékat kalhoty .



Pokračování příště .

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Jsi tím , jak se chováš 5
« Odpověď #1 kdy: Ledna 25, 2019, 15:10:57 »
Velmi poutavé a napínavé čtení, těším se na další pokračování.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Jsi tím , jak se chováš 5
« Odpověď #2 kdy: Ledna 26, 2019, 05:06:31 »
 Velice moc napínavé a poutavé už aby bylo další pokračování.

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Jsi tím , jak se chováš 5
« Odpověď #3 kdy: Ledna 27, 2019, 12:19:26 »
Pěkné a napínavé jen tak dál těším se na pokračování :)