Autor Téma: Od nošení plenek - > k inkontinence  (Přečteno 3543 krát)

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Od nošení plenek - > k inkontinence
« kdy: Ledna 24, 2019, 08:28:18 »
Ahoj,  někde  jsem četl že  někteří  co  nosí  plenky se začali  pocuravat sami od sebe a musí  být na plenkách nonstop  a  tak mě  vrtá  hlavou jestli pak bych třeba mohl  k doktorovi s tím že  mám  inkontinenci/enurezu a jak by k tomu přistupoval že  už mám  plenky a často bebo jen v noci se pocuravam,  Má  zde někdo s něčím podobným  zkušenosti?  Případně jak se to dal  řeší?  Zatím  to není  můj  případ jen se ptám  :)

Offline jisedus

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 1
  • v plínách a punčocháčích je nejhezčí život
Re:Od nošení plenek - > k inkontinence
« Odpověď #1 kdy: Ledna 25, 2019, 06:02:54 »
s tím počuráváním je to pravda,stává se mi, že se v noci probudím s tím že se mi chce čurat a plína už je mokrá. A doktor se plíně určitě nediví ,protože k počurávání prostě plína patří.Když jsem se na to téma bavil s kamarádem,tak mi řekl vlastně ta plenka usnadňuje komunikaci s ostatníma lidma. Bavit se s člověkem,který má na sobě plínu není problém,ale bavit se s člověkem který má dole mokrý flek je pro obě strany na veřejnosti nepříjemné,a je v tom případě jedno,jestli se počurám z donucení nebo jen tak pro radost
jised

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Od nošení plenek - > k inkontinence
« Odpověď #2 kdy: Ledna 25, 2019, 18:50:15 »
Nevim no. Nosim plenky uz hodne dlouho (poslednich 7 let v podstate na kazde spani) a pocuravat jsem se nezacal.