Autor Téma: Hospitalizace/doktor/nemocnice  (Přečteno 11316 krát)

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #15 kdy: Března 12, 2019, 00:29:55 »
Jiná možnost je někoho si zaplatit. Sestry toho mají v nemocnici dost i bez přebalování fetišistů

Offline plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #16 kdy: Března 12, 2019, 01:04:46 »
jo chápu jak to myslíš ale někdo třeba nemá jinou možnost a tak si to chce užít aspoň v nemocnici když to de:)
To je jako říct, že je v pořádku, když chlap někoho znásilní, protože nemá jinou možnost, jak si zasouložit.

Offline jisedus

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 1
  • v plínách a punčocháčích je nejhezčí život
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #17 kdy: Března 12, 2019, 05:26:01 »
zajímavé názory,ale ze své zkušenosti musím říct,že život je někdy tak trochu potvůrka.Od školy jsem miloval punčocháče a nosil jsem je pořád a trochu to tajil.Celý život jsem měl hrůzu z toho,že jsem se hlavně v noci párkrát  do roka počural.Jeden z následků operace kterou jsem prodělal před šesti lety byla inkontinence.Abych se s tím naučil žít,navštívil jsem mnoho stránek o počurávání a pochopil jsem,že plína je pro mně normální doplněk oblečení a naučil jsem se mít rád plíny na sobě. Protože mokrý kalhoty v autobusu,nebo v hospodě nejsou zrovna to pravé.A taky jsem zjistil,že když si přes plíny natáhnu punčocháče,tak se obrys plenek tak trochu ztratí a jsem jen člověk, který má jen trochu větší zadek,A když se musím na veřejnosti svlíct,nebo spíš převlíct do monterek,tak pořád je lepší slyšet  / hele on má punčocháče / než / ty vole on má plíny / protože punčocháče nosím silné neprůhledné. Takže moje získaná záliba v  ABDL mně vlastně umožňuje normální život mezi lidma. Takže nikoho  nepohoršuji ani neobtěžuji a lidé to spíš chápou.Poslední věta by asi neměla být,ale musím napsat, že se mi to líbí.
jised

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #18 kdy: Března 13, 2019, 23:17:10 »
spis nevim jak tim budu obtezovat sestry jen prinese plinu stejne na ten pokoj jde 20krat za den nasadim a pak i vymenim si je sam sestry se o nic nestaraji

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #19 kdy: Března 15, 2019, 09:32:54 »
a bych reagoval na to co jste my napsali já vým že setry mají hodně práce věřte my ale on jí nemusí říkat že se mu to líbí jen řekne že má problém a oni jsou na to zvyklé to je stejné jako když jdeš do elektra a zeptáš se tam prodavače jak ten výrobek funduje taky má hodně práce ale vysvětlí ti to prostě to patří k jeho práci 
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík

Offline Braňuľa

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: -5
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #20 kdy: Dubna 04, 2023, 13:09:16 »
Ja som na jeseň dostal silný epi záchvat, rodičia volali záchranku, v nemocnici so mnou kecal doktor a ja dostal ďalší, pošťal som sa pred ním a potom sa prebral v plienke na jednotke intenzívnej starostlivosti. A samozrejme som prišiel o vodičičák. No, moc som chľastal, bo depresia a nefungovalo na mňa už 11 antidepresív, a tie vedľajšie účinky nikomu neprajem, tak som to začal riešiť pitím...