Autor Téma: Hospitalizace/doktor/nemocnice  (Přečteno 11379 krát)

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
Hospitalizace/doktor/nemocnice
« kdy: Ledna 21, 2019, 21:56:37 »
zdravím, pokud jste byli někdy hospitalizováni, používáte v nemocnici plínky ? já už vlastně jinak na hospitalizace nechodím(bohůžel jsem jich měl za můj mladý život dost :D..tak si to aspoň takhle zpříjemňuji..) nejvíce miluji tu starostlivost sestřiček jak mi pokaždé sahají na plínku a a bez zbytečného ptaní mě přebalí. nejvíce se stydím u stejně starých studentek které tam jsou na praxi, to jsem rudý jako rajče. a jak to máte vy? byli jste už někdy v nemocnici v plínkách či jste si o ně řekli až během pobytu ? přikládám foto jak vyrážím do nemocnice.

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #1 kdy: Ledna 21, 2019, 22:01:47 »
Boužel, nikdy jsem v nemocnici plínky neměl, toto by ale byl jediný důvod proč bych chtěl do nemocnice aspoň na pár dní.  ;)  :D

Offline TBoy

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: -1
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #2 kdy: Ledna 22, 2019, 09:30:23 »
Ja som tiež nikdy nebol v nemocnici, a ani neviem ako by som si ich vypýtal keď ich nemám predpísané, bolo by to asi dosť trápne

Offline PeterK

  • Email nefunguje
  • Čerstvé maso
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: 0
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #3 kdy: Ledna 22, 2019, 14:31:00 »
Pokiaľ si mobilný , tak nechápem prečo ti ich menia sestričky... Popíš to detailnejšie ako to funguje... Máš  inkontinenciu alebo?

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #4 kdy: Ledna 22, 2019, 18:33:21 »
pokaždé kdy jsem ležel v nemocnici  tak se o to starali sestřičky. trochu mě tvůj dotaz zaskočil protože jsem se nikdy nesetkal s reakcí ' ať si je měním sám'  :D

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #5 kdy: Ledna 22, 2019, 18:43:44 »
a to si tam nosis svoje nebo ti davaji jejich?taky sem mel ruzny napady treba rict jim tam ze se doma obcas pomocim ale nevim jak by to resili  jestli nejaky vysetreni nebo cevkou ale o tu nestojim

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #6 kdy: Ledna 22, 2019, 18:49:11 »
Jak na to?  ;)  máš  v kartě inkontinenci nebo tak něco?

Offline miki

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 42
  • Karma: -4
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #7 kdy: Ledna 22, 2019, 20:35:35 »
to je uplna hlupost. ak si mobilny, tak s ich menis sam. a pre nemocnicu je to uplne krajny pripad. ja som dostal na den kateter a ked som z neho dostal zapal tak mi len povedali, ze si mam nastavit budik a pravidelne chodit na toaletu, kedze som stratil cit v mechury. Ak niesi dlodobo leziaci pacient, tak na prvych 6 dni dostanes ledva tak hadicku a budik :D
a sestricka ak si pri vedomi, tak ti urcite nebude sahat do rozkroku :D
dobry vymysel

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #8 kdy: Ledna 22, 2019, 22:26:01 »
to je tvoje osobní zkušenost ale neznaméná že to tak chodí všude. já ležel ve 3 různých nemocnicích a nikde to co píšeš se mi nestalo  ;) navíc proč bych si něco podobného vymýšlel ??? :D mám klidně i fotky z nemocnice, takže pokud tak moc pochybuješ dej mi osobní kontakt i klidně ti je pošlu jako důkaz :-)

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #9 kdy: Ledna 22, 2019, 22:48:51 »
Ahoj ja  jsem v nemocnic byl 3x a nikdy jsem plenky nedostal:( vždy sem musel chodit na tu nemocniční lžíci co používají jako nočník a to sem mel sádry na obou nohách až na horu :)
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #10 kdy: Ledna 22, 2019, 22:55:55 »
tak pokud v kartě nemáš záznam že je nosíš, nebo to nenahlásíš při příjmu tak to není tak snadné si v půlce pobytu říci o plínky, dost bude záležžet na lidech kteří tě budou mít na starost. třeba člověk kousek nad tebou měl  smůlu že mu je nedali a ve mě vidí lháře a nebral v potaz co mám  kartě nebo s čím jsem se léčil, ale mobilní sem byl vždy :-) :D a nic z toho co jsem napsal NENÍ LEŽ.

Offline jisedus

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 1
  • v plínách a punčocháčích je nejhezčí život
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #11 kdy: Ledna 23, 2019, 08:09:38 »
ležel jsem v nemocnici nedávno a při nástupu jsem oznámil, že jsem enuretik.Dohodli jsme se,že plíny budu mít vlastní a sám jsem si je měnil.Akorát mně sestra řekla,abych si je chodil měnit do koupelny na chodbě z důvodu likvidace použitých plen.Ještě mě požádala,abych jim sám oznámil,kdyby bylo potřeba vyměnit povlečení nebo prostěradlo.Spolupacient na pokoji zjistil že musím mít plíny zhruba po pěti dnech a to jsem mu to řekl sám.Takhle diskrétně se chovají na neurologii ve vojenské nemocnici
jised

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #12 kdy: Března 10, 2019, 10:55:27 »
Ted mam koncem mesice take nastup do nemocnice tak nevim jestli pri prijmu neco rikat treba ze se  obcas pomocim ale ze jsem s tim jeste nikde nebyl ale jak tady ctu komenty tak asi moc neuspeju 

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #13 kdy: Března 11, 2019, 09:42:33 »
Ahoj, já musím reagovat a možná se moje reakce nebude nikomu z vás líbit, ale je to můj názor:
Podle mě, by si měl člověk zachovat nějakou důstojnost a podle toho se chovat. Já beru, že když má někdo skutečné problémy s inkontinencí, tak nemá jinou možnost. Ale teď ruku na srdce, když má člověk takovou odchylku, proč s tím otravovat ostatní okolo sebe?
Moc tohle neuznávám. Samozřejmě pokud si zaplatím pro vlastní potěchu nějakou maminu, je to něco jiného.
Hezký den
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Hospitalizace/doktor/nemocnice
« Odpověď #14 kdy: Března 11, 2019, 22:34:43 »
jo chápu jak to myslíš ale někdo třeba nemá jinou možnost a tak si to chce užít aspoň v nemocnici když to de:)
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík