Autor Téma: Blog  (Přečteno 6432 krát)

Offline phoenix83

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 3
Blog
« kdy: Ledna 13, 2019, 10:24:46 »
Neviem či sa to tu môže uverejniť, ale pri prechádzaní netu som narazil na tento blog:
http://pocuranek.blogspot.com/


Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Blog
« Odpověď #1 kdy: Ledna 13, 2019, 16:06:37 »
Fake. V úvodním příspěvku ten člověk uvádí, že se jmenuje Nellie, což skutečně pochybuji, a že je čtrnáctiletá holka. Tak jsem si vyhledal fotky, u kterých tvrdí, že to je "ona", a jsou to jen náhodné fotky posbírané z tumblrů. Jedna z nich je například z tohoto blogu: http://archive.is/PCynU

Navíc ten styl, kterým jsou příspěvky psané, mi sedí spíš na nějakého pedofila, co si hraje na malou holku a vyžívá se v komentářích pod příspěvky.

Offline 3dclub

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:Blog
« Odpověď #2 kdy: Ledna 13, 2019, 16:53:54 »
Přesně tak, nechtěl jsem tu kazit radost ale je to tak, je to jen akorát výplod fantazie bůh ví koho..

Fotky jsou posbírané z tumblru, obsahují vodoznak který je akorát oříznutý.
Aneb jak se říká, nikdy nevíš kdo sedí na druhé straně :)

I kdyby to byla pravda, chtěl bych vidět nějakou 14ctku, která by o takových problémech psala na blogu.

To mi ještě teď připomnělo když se tenkát na portálu doktorka.cz řešilo "mohou větší děti nosit na cestování plenky" a "plenková disciplína" to taky byly moc zajímavý výplody fantazií
« Poslední změna: Ledna 13, 2019, 17:05:28 od 3dclub »

Offline phoenix83

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 3
Re:Blog
« Odpověď #3 kdy: Ledna 13, 2019, 17:15:58 »
tiež sa mi to nejako nezdalo, lebo keď som si to čítal, tak si tam v pár drobnostiach protirečila. Už vtedy sa mi to zdalo divné.

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Blog
« Odpověď #4 kdy: Ledna 15, 2019, 20:42:27 »
soulasim asi ale fantasije je todobra pokud na to nelaka male deti (myslim z kutecne male deti tak je to good) teda aspoň prome :)
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík