Autor Téma: Klinik  (Přečteno 3518 krát)

Offline Klinik

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Klinik
« kdy: Ledna 12, 2019, 21:24:53 »
Ahojte

Nejsem diaper-lover.

Jestli jsem na adult-baby, to nevím, protože neznám, do jakého věku se to ještě počítá jako adult-baby. Věkový posun v erotických hrách se mi líbí, ale spíše jen tak do školního věku.

Líbí se mi jen erotické hry s lékařskou tématikou, ale co jsem se díval na ABDL fotky na internetu, tak tam toto téma často figuruje. Proto jsem se zde zaregistroval.

Líbí se mi hry na zdravotní prohlídky či jen částečná vyšetření či procedury (poslech, pohmat, měření teploty, čípky, klystýry).
Stud. Úplná nebo jen částečná nahota.
V klidu, pohodě a nespěchání (dostatek času prožít si pocity).
Je mi jedno, jestli hraji roli přísného (nebo něžného) lékaře nebo stydlivého pacienta. Mohu hrát i roli další třetí osoby (další lékař, další pacient).

Jsem spíše na ženy. S mužem bych si dokázal takto hrát, ale musel by mi sednout v obličeji, a v případě role pacienta by musel být spíše hubený a výrazně mladší než já nebo tak alespoň vypadat.

Nabízím i požaduji diskrétnost a respektování dohodnutých hranic při hře.

Jsem VŠ 40/180/75, bydlím v Praze blízko Záběhlické. Lze si hrát u mne nebo u tebe nebo v pronajaté ordinaci.

Více přes zprávy.

Offline tomíček

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 8
  • Karma: -1
  • Rád nosím pleny, a jsem intikomentní,
Re:Klinik
« Odpověď #1 kdy: Ledna 13, 2019, 13:27:11 »
Ahoj, potřebuji poradit jak se má založit nová debata Děkuji

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Klinik
« Odpověď #2 kdy: Ledna 15, 2019, 20:17:21 »
Ahoj take mam rad i tutu tematiku as na klistyr a jsem pouze na zeny ale tematika je to hezka mam i par videji z tim to tématem i z plenkama i bez ještě  radci mam když pacientka i doktorka jsou zeny :)
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík