Autor Téma: Podle čeho si vybíráte pleny?  (Přečteno 3392 krát)

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Podle čeho si vybíráte pleny?
« kdy: Prosince 13, 2018, 16:48:19 »
Ahoj  tak já  dneska  koupil  jediné které  se daly koupit ještě dnes a to abriform s4

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Podle čeho si vybíráte pleny?
« Odpověď #1 kdy: Prosince 14, 2018, 01:30:56 »
Seradim podle savosti at je co nejvetsi. Mam radeji ten "latkovy" povrch a pak podle znacky - moji favoriti jsou Abena, Tena, Attends. Nekdy pocitam i cenu na kus, vzdycky je v tom tolik parametru jako bych si chtel koupit auto.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Podle čeho si vybíráte pleny?
« Odpověď #2 kdy: Prosince 14, 2018, 16:16:56 »
Já podle savosti a pak ceny .

Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re:Podle čeho si vybíráte pleny?
« Odpověď #3 kdy: Prosince 14, 2018, 20:07:25 »
1. Prodyšný povrch > igelit (můj názor; v igelitu se potím, nebrat jako objektivní fakt)
2. Celková kvalita
- velké + za bytelnější provedení vnější folie/textilie, zde nejvíc boduje Seni Super, ostatní značky +/- srovnatelné,
- provedení savého jádra (čím méně se rozpadá, tím lepší - IMHO nej: Abri, Seni, Molicare, prodyšné Attends; ok: iD, Tena; total shite: igelitové Depend a igelitové Attends),
 - elasticita v rozkroku
- vychytávky jako elastický pas vzadu, menší + když je i v vpředu, ještě menší + za elastické proužky na lepítkách a provedení se suchým zipem na celé ploše lepítka, místo lepící plochy (ideál zase Seni Super > iD, Tena, Seni Standard > Molicare > Abri Form)

3. Savost
4. Tvar savého jádra (přesýpací hodiny > rovný pruh)
5. Cena
6. Vzhled (bílozelené > bílomodré/modré > bílé > všechny ostatní barvy a vzory >>>>>>> cokoli růžového)

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Podle čeho si vybíráte pleny?
« Odpověď #4 kdy: Ledna 14, 2019, 22:40:08 »
ahoj ja si vibiram podleceny a taky podle toho jak blizko to mam od domu zatím si kupuju decke je tam napsano do 20 kii a so menci ale aspoň něco :)
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík