Autor Téma: Anální masáže  (Přečteno 323 krát)

Offline luba

• 101 a více
Anální masáže
« kdy: Leden 09, 2019, 08:22:14 »
Anální masáže

Pavla měla přestávku, seděla v nemocniční kavárně a dávala si kávu. Ta byla velmi chutná,Z reproduktoru se linula pohodová Karibská hudba. Bylo jí báječně, cítila se zde na Ostrově Robinsona Crusoe, jako v ráji. Práce jí šla od ruky, prováděla masáže a to jak v nemocnici, tak i soukromé. bylo jí vzhledem k její šikovnosti uděleno povolení. „Dáš si ještě něco“? Oslovila ji číšnice. „Velkou sušenku z rýžové mouky a na vrch nádivku z kozího másla, třtinové melasy a Karibským rumem, máte to tady dobré, to, abych pak sportovala“. „Ale, neblbni, seš akorát“ řekla číšnice.
Pavla se s chutí zakousla do zákusku. V tom jí zazvonil Skype,na druhém konci byla její spolužačka Jana. Obě se pozdravily. „Ty, Pavli, ty Tvoje pomůcky jsou super“ pochválila ji: „občas Tvoje masážní techniky použiji a pak jsem zrelaxovaná i na celý týden“. „To ráda slyším“ řekla potěšeně Pavla. Obě dívky si ještě hodnou chvíli povídaly. Jana studovala gymnázium, učení ji bavilo.
 Po té, co Pavla dojedla a ukončila hovor, šla opět za svou prací. Masírovala a povídala si s pacienty. Zašla i na pokoj našich Českých dívek.Ty ji jako vždy uvítaly s bouřlivým jásotem. Rehabilitace se dařila, Martina začala již chodit. „Holky, děláte pokroky, mám z vás radost“ řekla a tam, kde bylo třeba provedla rehabilitační masáže. Po té pokračovala na další pokoje. Při masážích si povídala s pacienty a směna jí rychle uběhla.
Když končila, přišla za ní Alice Woodrafová, sestra mající kromě jiného na starosti klienty clinic sex. Jsou to lidé, kteří preferují jako sexuální stimulant nemocniční prostředí. V době,kdy se tento příběh odehrával, měla jich nemocnice Ostrova Robinsona Crusoe 24. Tito klienti jsou samoplátci a příjem z této činnosti je pro nemocnici Ostrova Robinsona Crusoe jeden ze zdrojů zisků, toto oddělení funguje na komerční bázi a financuje tak běžné pacienty a to jak té ostrovní, tak i té virtuální nemocnice.
„Vím, Pavli, že mne za to nebudeš mít ráda, potřebujeme provést uvolňující masáž u jedné Francouzské klientky, bylo by to za 500 Euro, Ty bys z toho mohla mít také nějaké zpropitné, záleží, jak se s ní domluvíš, je to mladá, sympatická dívka, je to dělnice, teď si ušetřila nějaké ty peníze a tráví svou dovolenou tady na ostrově a chce se uvolnit a zvolila si tenhle náš podnik“. „Ale, v žádném případě to neodmítnu, práce mne baví a ti klienti jsou vesměs v pohodě, když říkáš, že se jedná o mladou sympatickou holku, tak se třeba spřátelíme“. Díky moc“ řekla Alice. To ještě nikdo netušil, jaký význam bude mít tato epizoda.
Jmenuji se Mireille, pocházím z Francie. Na Internetu jsem narazila na diskuse s určitým zaměřením, jak bych tak řekla a nyní, kdy je neutralizační látka IN to vyzkouším a teď se mi naskytla příležitost se sem podívat. Jednak jsem si našetřila nějaké ty peníze, ale také jsem investovala do zdejších ABDL aktivit a teď bych ráda využila jak bych tak řekla ehm, služeb“.“Tak, jdeme na ty ehm služby“ z vesela řekla Pavla a představila se. „Nevidomí maséři jsou v pohodě“ řekla Mireille. „Snad se Ti to bude líbit. Obě dívky si ještě chvíli povídaly a počaly si tykat.
„Tak, co, Mireille, půjdeme na to“? Dotázala se Pavla. „Ale, jo, klidně. Pavla započala s klasickými uvolňovacími masážemi, po té, co se dívka uvolnila jí nabídla speciální. Stiskla intercom. „co si přeješ Pavli“? Dotázala se jí sestřička Laura. „Přines mi prosím Tě chytré kalhotky“. „Jo, hned to bude, budeš pak potřebovat s něčím pomoct“? „Pak budu potřebovat asistenci“ odpověděla Pavla.
Během chvíle se Laura objevila s požadovanými chytrými kalhotkami. Pavla je dívce navlékla a nyní započala speciální masáž. „Pokud by Ti něco bylo nepříjemné, tak, řekni“ vyzvala dívku Pavla. Propojila chytré kalhotky s tabletem a spustila masážní programy. Mireille se uvolnila, Pavla ji držela za ruku. „Nadzvedni se“ řekla Pavla. Po té, co tak dívka učinila, zavedla do ní Pavla vibrátor a připojila přes bluetooth k tabletu. Nyní zaměřila masáž jak do předu, tak i na zadek a tím rozehrála dívčiny erotogenní zóny. Mireille sténala blahem. V pokoji byly samy, jednalo se o nadstandard. Po chvíli se ozvaly typické zvuky vyprazdňování. Pavla sáhla dívce na kalhotky, ta ležela na břiše. S úžasem zjistila, že na nich má řádnou bouli, ta se opět za příslušného zvukového doprovodu zvětšila. „víš, Pavli, chtělo se mi kadit a nevím, proč, měla jsem touhu to pustit do kalhotek“ zpovídala se Mireille. „To je v pohodě, pokrč nohy a úplně se vyprázdni“. Dívka tak učinila a vyprázdnila střeva i močový měchýř. Vše bylo zneutralizováno, moč zrozsolovatila.
Pavla zazvonila na sestřičku Lauru. „Lauro, prosím Tě, přines mi žínku, lavór a mýdlo“ řekla. „Já ji umeju“ nabídla se Laura. „To udělám, akorát budu potřebovat Tvou asistenci. Zneutralizovaná stolice vykázala zvýšené množství endorfínů. Když Laura přišla, obě dívku svlékly a zneutralizované produkty daly do nočníku. „Ten je plný“ řekla Laura. Pavla utřela vrstvu na dívčině zadečku chytrými kalhotkami, které převzala Laura a dala do speciální přepravky k transportu do nemocniční prádelny. „Zvládneš to, Pavli“? Dotázala se Laura. „Ale, jo“ odpověděla Pavla. Byla to její premiéra, kdy někoho sama dávala do pořádku. Navlékla si na ruku žínku, namydlila ji a přejížděla mireille po zadku. „Pro boha, nevadí Ti to“? Dotázala se s uzarděním dívka. „Vůbec, ne, je to zneutralizované, dělám to takhle samostatně poprvé“. „Něco Ti řeknu, ale vyzní to blbě“ řekla rozpačitě Mireille: „je mi to příjemné, vím, jsem zvrácená, ale musím se ti přiznat“. „Na tom není nic divného“ řekla s úsměvem Pavla.
Když namydlená žínka  zajela Mireille mezi půlky, dívka se vzepjala a Pavla ucítila, jak se její půlky sevřely. Podle chvění poznala, že prožívá další orgasmus. Po té Pavla dokončila očistu. „Díky“ řekla Mireille a dala jí zpropitné ve výši 50 Euro. „Půjdeme spolu někdy na kafe“  řekla Mireille a obě se staly dobrými přítelkyněmi, nebyl to jen profesionální vztah.
Pavlu ta zvláštní energie vzrušila a náhle na ni přišla touha se pokadit. Uvolnila se a vše pustila do kalhotek. Mireille vyčerpáním usnula. Pavla šla za doprovodu Laury do umývárny, kde se dala do pořádku. Při tom se cítilavelmi příjemně.
Pavla nevěděla proč, ale Měla tušení, že toto nevšední setkání s Mireille jí změní život a obohatí její masérskou profesi, Měla při tom zvláštní, nedefinovatelný pocit. Pak jí to došlo: „vždyť zadek je velmi citlivá erotogenní zóna a dá se docela dobře masírovat. Tyto masáže by mohly být příjemné. „Ty, Lauro, můžeš mi prosím !Tě podat tu žínku,s níž jsem umývala Mireille a také ty chytré kalhotky“? „Jo, ještě jsem to nedala do prádelny a co s tím pro boha hodláš dělat“? „Napadlo mne, že by se masáže mohly rozšířit o anální a povyprávěla překvapené Lauře vše ohledně Mireille. „Je to velmi senzitivní dívka“ řekla Pavla.
Když Laura požadované věci přinesla, řekla: „Můžeš to vyfotografovat“? „To nevím, musí k tomu dát souhlas“ pochybovačně řekla Laura. Když Pavla vše Mireille vysvětlila, dívka ihned souhlasila: „pokud to bude pro dobro věci, proč, ne, ta Tvoje masáž byla moc příjemná“. „Tak, to jsem ráda“ řekla Pavla. Pak dodala: „vyjednám Ti, že tu dovolenou dostaneš proplacenou, budeš zde v nemocnici na experimentálním oddělení, budu s Tebou zhruba 3 dny provádět anální masáže, souhlasíš“? „Máš můj absolutní souhlas, spojím příjemné s užitečným“ rozzářila se Mireille.
Následovaly testy a Pavla pilně pracovala na nové metodě. Věci s nimiž provedla u Mireille masáž byly vyfotografovány a analyzovány systémem Robinson Crusoe. Pavla vytvořila virtuální server, stáhla veškeré informace o zadku, jako o erotogenní zóně.
Nyní se rýsovala nová metoda, která neměla v oboru masérství obdoby. Když Pavlu kontaktoval nevidomý masér Pavel, byl jí do slova nadšený. Pavla taktéž provedla anální masáže sama na sobě, zavedla si prst do zadku a masírovala si jej ze vnitř. Po té sejmula otisk prstu a vše odeslala do systému Robinson Crusoe.
Napadlo ji, že by nebylo od věci k tomu přibrat i Emmu, ta má zkušenosti s plácáním po zadku. „Ty, Emmo, ty bys mi mohla také posloužit, jako vzor pro anální masáže, ten Tvůj zadek je již naklepaný, jako řízky, ale má to něco do sebe, takové jemné plácání není zas až tak úplně od věci, uvolní se svalstvo“. Pak ji napadla zajímavá myšlenka paměťového efektu. Nechala Emmě udělat do té doby nevídaný otisk.Emma si lehla na břicho, Pavla jí na zadek jemně nanesla plastickou hmotu, která se používá při otiscích zubů. Emma měla příjemný pocit a uvolnila se. V tom ucítila, že kadí. „Ty ses mi pokadila, celé jsi to znehodnotila, ale, nevadí, příště“ řekla Pavla. „Ne, Pavli“ řekl Luboš, který s ní byl ve spojení a vše programoval: „hmota spolu se zneutralizovanou stolicí Ti může dát model, tato hmota bude obsahovat endorfíny, já dám příslušné příkazy a do programovacího systému Robinson Crusoe se promítnou její pocity“. Jak řekl, tak se i stalo a další funkce byla na světě. „Jsem zvědavá, co z těchto střípků poskládáme“ řekla Pavla. Luboš spolu s Davidem pilně pracovali a doufali, že z těchto informací vytvoří kompaktní celek.
Pavla intenzívně pracovala. Sbírala další informace, vše jí tak nějak do sebe zapadalo. Luboš, který tou dobou pobýval v Česku jí byl nápomocen a David taktéž. „Mám dobré programátory“ pochvalovala si Pavla: „Lubo, až budeš na ostrově, nebo já v Česku, provedu Ti pořádnou anální masáž. Oba se tomu zasmáli.
„měla bys tuto metodu více šířit mezi nás, nevidomé maséry“ navrhl Pavel. Pavla uposlechla jeho rady a zřídila na svém serveru bezplatnou telefonní linku pro maséry a možnost pořádání e-mailových i telefonických konferencí. Do projektu se zapojili maséři z celého světa a nejednalo se jen o nevidomé. Anální masáže byly jak se říká v kurzu. Bylo zde i několik podnětných nápadů, jako na příklad masérka z Holandska Willemina Huttersová dodala informace o masážích za pomoci sprchy: „vyzkoušela jsem to sama na sobě a je to velmi příjemné“ řekla jednou Pavle do telefonu. Ta její slova po té, co to vyzkoušela na sobě a na několika pacientech potvrdila a tento způsob byl zařazen do tohoto nevšedního projektu.
Jak již bylo řečeno, Pavla a Mireille se staly výbornými přítelkyněmi. Chodily spolu na kávu a vychutnávaly si krásy ostrova. Když Mireille odjížděla zpět do Francie, pozvala Pavlu k sobě domů, což se uskutečnilo. Jejich přátelství zůstalo pevné. „Moc jsi mi pomohla“ řekla Pavla Mireille na rozloučenou“ „A já zase budu vzpomínat na báječnou dovolenou na Ostrově Robinsona Crusoe“ řekla Mireille.
Výsledkem Pavlina objevu bylo obohacení masážních programů o novou funkci analních masáží. Došlo k jejich upgrade a instalaci do všech zařízení, která jsou pro ně urrčená. Pro maséry bylo vytvořeno virtuální výukové prostředí análních masáží. Na virtuální server byla umístěna veškerá literatura a výukové programy, které vytvořili Luboš s Davidem. Profese masérů tak byla obohacena o další prvek. V případě análních masáží nejde jen o příjemné, ale i o léčebné procedury. Pacient se tak dostane do lepší fyzické i psychické kondice, jedná se hlavně o uvolnění. Pavla zpřístupnila tyto informace na svých Internetových stránkách a taktéž zřídila call centrum pro informace z této oblasti. Práci tak našlo několik dalších dobře vyškolených operátorů z řad zdravotně postižených, které platily cechy masérů
Pavla opět seděla ve stejné nemocniční restauraci a dávala si kávu. Hlavou jí prolétl celý děj. „Nebýt setkání s Mireille, nedošlo by k tak zásadnímu objevu v oblasti masérství“  A opět hrála podmanivá Karibská hudba. Pavla se cítila velmi šťastná, věděla, že si zvolila správnou cestu, když se rozhodla pro obor masérství.
Konec příběhu, autor Luba.