Autor Téma: Tatínkova malá neposeda  (Přečteno 11451 krát)

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #15 kdy: Ledna 26, 2019, 11:46:26 »
Určitě ano jen nevíme kdy, máme teď až moc aktivit v normálním životě, hodně prace, stěhování, svatba atd atd  a jsme rádi ze nám občas zbyde čas na to dat fotku na nás instagram: daddyandlittle51 :( ale tohle narocne období také nebude trvat věcně takže se budeme snažit třeba v mezicasech neco vymyslet, můžete nám dat klidne nějaký námět na povídku :) ať máme inspiraci

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #16 kdy: Ledna 27, 2019, 00:02:59 »
Mě by třeba zajímalo jestli se malička i pokakala někdy? Když už má ty plenky.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #17 kdy: Ledna 27, 2019, 02:53:41 »
Dobrý večer nejdřív bych vám chtěl poblahopřát jestli jsem to dobře ceká vás svatba tak vám přeji dluhy a šťastný život a manželství pls moc vám to závidím hlavně panu budoucí manželovy mít doma tak pěknou malou holčičku se jen tak nevidí a zároveň sem vás chtěl porosit o schválení na vašem instagranu daddyandlittle51 sem tam jako leprakon1 moc prosím
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #18 kdy: Ledna 27, 2019, 10:34:01 »
Mě by třeba zajímalo jestli se malička i pokakala někdy? Když už má ty plenky.

Nezlob se, ale takové otázky nám nejsou zrovna příjemné a už vůbec ne když je máš potřebu psát veřejně, úplně nejlépe na instagram do komentářů pod fotku! A pokud nedostaneš odpověď tam, tak napsat alespoň sem :-\ Na takové věci ten účet opravdu nemáme a mít nebudeme. A budeme tě muset zklamat, ale odověď na tvou otázku je ne.

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #19 kdy: Ledna 27, 2019, 10:35:39 »
Dobrý večer nejdřív bych vám chtěl poblahopřát jestli jsem to dobře ceká vás svatba tak vám přeji dluhy a šťastný život a manželství pls moc vám to závidím hlavně panu budoucí manželovy mít doma tak pěknou malou holčičku se jen tak nevidí a zároveň sem vás chtěl porosit o schválení na
vašem instagranu daddyandlittle51 sem tam jako leprakon1 moc prosím

Moc děkujeme, už schváleno :-).

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #20 kdy: Ledna 27, 2019, 11:11:19 »
Nezlob se, ale takové otázky nám nejsou zrovna příjemné a už vůbec ne když je máš potřebu psát veřejně, úplně nejlépe na instagram do komentářů pod fotku! A pokud nedostaneš odpověď tam, tak napsat alespoň sem :-\ Na takové věci ten účet opravdu nemáme a mít nebudeme. A budeme tě muset zklamat, ale odověď na tvou otázku je ne.
Co bys od něj chtěla? Je to úchylnej kluk, kterej se zde vydává za holku, a bohužel mu to spousta lidí žere. Má i FB s úchylnými fotkami.

Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #21 kdy: Ledna 27, 2019, 15:33:31 »
A máš k tomu i nějaký důkaz, nebo je to jenom klasické žvatlání o tom, že každá holka tady je kluk? Nemusíš veřejně, kdyžtak PM, ale jestli si myslíš, že je to někdo, kdo se vydává za falešnou osobu, tak bys o tom měl asi informovat admina, nemyslíš?

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #22 kdy: Ledna 27, 2019, 17:43:06 »
Jednou jsem si s Klárkou psal. Naše debata se přesunula na FB, kde mi psala z tohoto falešného profilu. Klárčin styl psaní mi ale přišel trochu divný, a tak jsem pojal podezření. Následně se mi ke všemu přiznal a napsal mi ze svého pravého profilu, kde je vyfocený jako pubertální kluk.

Prosil mě, abych ho nepráskl, ale mně jeho jednání nepřijde férové. Sice chápu, že tu málokdo chce prozradit svou pravou identitu (včetně mě), ale myslím si, že alespoň pohlaví či přibližný věk by zde každý měl uvádět podle pravdy a neměl by ostatním, jak se říká, mazat med kolem pusy.

Konverzaci jsem dávno vymazal, takže důkaz poskytnout nemůžu. (A asi bych ho ani neposkytl, nerad bych prozradil něčí skutečnou identitu.) Je tedy na každém z vás, komu budete věřit.

Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #23 kdy: Ledna 27, 2019, 18:04:36 »
Jak na ten profil koukám, hlavně tedy na ty "lajky" na něm, tak ti i věřím. Myslím si, že je to něco, co by mělo zajímat adminy.

Offline abdlskretik

  • Registrovaný člen BPM
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 84
  • Karma: -62
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #24 kdy: Ledna 30, 2019, 08:40:15 »
Dobré ráno když už jsme tu měli to téma svatby co takhle příběh ze svatby nevím jestli to píšete jen podle skutečnosti ale jestli ano tak se omlouvám kdy by vás to nijak urazilo to nebylo mým záměrem, taky sem vám chtěl moc poděkovat za schválení na vašem istagramu: daddyandlittle51 máte tam moc pěkné fotky snad brzy přibydou další:) i když chápu že to ted máte asi hodně hektické :D kdy by jste měli ještě něco podobného jako váš skvělí instgram: daddyandlittle51rád bych tem také dostal přístup ABdlskretík:)
všem hezký plenkový den váš ABdlskřetík