Autor Téma: dotaz  (Přečteno 4278 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
dotaz
« kdy: Ledna 07, 2019, 16:36:14 »
 Ahoj všem mám takový malí dotaz chtěl bych získat pleny na poukaz . Ne že bych si je nechtěl kupovat ale začal jsem mít problémy s pomočováním ,pomočuji se každou noc a mívám občasné nehody i během dne tak bych se chtěl zeptat nejlépe nějakého inkontinentního  co je potřeba pro získání poukazu na pleny a zda věk kolem 30 let  není na inkontinenci dost nízký moc děkuji.

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
Re: dotaz
« Odpověď #1 kdy: Ledna 07, 2019, 18:39:36 »
musíš s tím k doktorovi, ten ti je napíše. je možné že tě pošle na další vyšetření. věk nehraje roli, já ty poukázky mám od 18 let.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: dotaz
« Odpověď #2 kdy: Ledna 07, 2019, 18:53:06 »
děkuji zatím za odpověď ještě by mě ale zajímalo co po mě doktor vše bude chtít vědět moc se mi o tom dobře cizím nesvěřuje.

Offline jisedus

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 1
  • v plínách a punčocháčích je nejhezčí život
Re: dotaz
« Odpověď #3 kdy: Ledna 08, 2019, 07:07:29 »
Moc toho vědět nechce,zeptala se mně jak dlouho mám potíže,doma si vyplníš mikční kartu,vyšetří ti močák,nasadí prášky a čeká se jak to dopadne,dopadlo to tak,že mi předepisuje 11 balíků tena flex na tři měsíce.Značku si volíš Ty.Doporučuji si dokoupit pár kusů nepromokavých kalhotek v intexu.Koupil jsem si v intexu i body pro inkontinenci  a bylo to asi to nejlepší co jsem udělal,protože mám jistotu že i když jsou plíny totálně plné,tak jsou džíny suché.Kromě toho body přitlačí plíny k tělu a plíny tak nejsou pod kalhotama skoro vidět.
jised

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: dotaz
« Odpověď #4 kdy: Ledna 08, 2019, 13:14:48 »
Děkuji za rady kalhotky z in-texu mám několikery. To jsi byl u svého obvodáka nebo na urologii a pleny ti předepsal hned nebo až po delší době . A jěště mám jeden dotaz myslíte že se inkontinence nebo enuréza píše do výpisu s karty pro našeho pracovního doktora abych neměl potom v práci nějaké omezení . Děkuji za rady

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re: dotaz
« Odpověď #5 kdy: Ledna 08, 2019, 15:45:26 »
Mám taky na poukaz, obejdeš sérii vyšetření a je to.

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re: dotaz
« Odpověď #6 kdy: Ledna 08, 2019, 20:13:03 »
a můžu si sám vybrat pomůcku?

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: dotaz
« Odpověď #7 kdy: Ledna 09, 2019, 07:00:23 »
Stačí mi k tomu můj praktický lékař  nebo musím k urologovi.

Offline jisedus

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 1
  • v plínách a punčocháčích je nejhezčí život
Re: dotaz
« Odpověď #8 kdy: Ledna 10, 2019, 06:05:17 »
Po vyšetření urologem,Ti pleny bude předepisovat Tvůj praktický lékař.Typ plenky si volíš sám.Když budeš mít štěstí,tak Ti dá vzorky,já dopadl hůř.Když jsem dorazil k mojí lékařce a dal jí potvrzení od uroložky o mojí inkontinenci,tak jsem dostal na zkoušku vzorky plínek co měla v ordinaci a k mému šoku přišla sestra a donesla balík plínek,že to po někom zbylo.Na ty vzorky mi sestra vyhrabala igelitku,a já potom cestoval skoro hodinu po Praze s balíkem plínek.Dnes by mi to ani moc nevadilo,ale tenkrát ty pocity byly zajímavé
jised