Autor Téma: Jsi tím , jak se chováš 4  (Přečteno 3461 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Jsi tím , jak se chováš 4
« kdy: Ledna 05, 2019, 10:55:01 »
                                               Jsi tím , jak se chováš .

4. První výprava ke skleníku , David u nás , noční děsy  .

Omlouvám se za pravopis .

Během mého přemýšlení už mě kluci sundali bodíčko a pnčocháče . Ležel jsem před nimi jenom v pořádně nacucané plínce .

,,No tohle už chce určitě vyměnit '' prohlásil Péťa a poplácal mě ze předu po plínce která pěkně začvachtala .

Potom jí rozlepil , dal zvlášť bavlněnou a jednorázovku zabalil do balíčku , vložil do voňaváho sáčku a udělal na něm uzel . Podal ji Davidovi a ukázal mu na koš kam jí má hodit . Utřel mě několika ubrouskama a začal si chystat plínky na doma .

 Vzal dvě velké vícevrstvé , jednu froté a vše si poskládal . Já nadzvednul zadeček a on vše dal pode mě . Položil sem se na tu vrstvu plínek . Péťa mě trochu roztáhnul nohy od sebe , namazal krémem a všechny plenky postupně protáhnul mezi nohama . Pevně je rozvinul a zajistil sponkou . Potom jsem dostal už gumové kalhotky a oblékl mě overal na spaní . Když jsem slezl tak šel na řadu David . Zcela stejným způsobem jsem ho z Péťou zabalil a potom byl přebalen i Péťa .Po vzájemném zabalení do suchých plíneček sme šli všichni do jídelny dát si oběd . Po jídle jsme vrátili ke mně do pokoje kde sem pomohl nejdřív Davidovi do postýlky a pak i Péťovi . Já jsem si sám šel taky
 lehnout , Když sem byl v posteli tak zazvonil telefon . Volala mamka .

,,Ahoj , tak doufám , že ste vše zvládli a už pěkně ležíte v postýlkách . Po odpoledním klidu se přebalíte a potom běžte ven . Nejpozději se setměním se vrátíte a potom zase zavolám . Zatím ahoj '' .

,,Tak jo kluci , teď si dáme šlofíka a pak se půjde ven '' řekl jsem klukům a sám si lehnul .

Na chvilku sme všichni usnuli . Probudil mě budík na mobilu .

,,Tak jo , vstáváme kluci . Teď se pěkně přebalíme do suchého , dáme si svačinku a jde se ven '' řekl jsem klukům , vylezl z postýlky a šel pomoct ostatním .

..Tak co Davide , je lepší spát v plínečkách , než se vzbudit v mokré a studené posteli viď ? '' zeptal jsem se ho , když sem mu pomáhal ven .

,,No jo Vlastíku , máš pravdu . Je to fakt pohodlnější '' odpověděl mi on .

Pomohl jsem i Péťovi a šli sme se přebalit do plínek na den . Když mě Péťa zabalil do čistého , tak jsem si všimnul , že David začíná trochu přešlapovat na místě .

,,Davide , tobě se chce kakat viď ? '' zeptal jsem se ho já .

,,Jo Vlastíku to chce '' odpověděl mi on .

Zavedl jsem proto Davida na záchod a tam jsem mu ho po sundání overalu a pěkně mokrých plínek posadil na nočník . Plenky jsem uklidil a šel zabalit Péťu do plínek . Ten už ležel připravený na přebalovacím stole . Hned jsem se pustil do práce .

,,Hele Vlastíku , co ti nejde do hlavy ? Vím ,že nad něčím stále myslíš od té doby co nám David pověděl vše ohledně jeho mamky a toho skleníku '' zeptal se mě on .

,,No skutečně nad tím furt přemýšlím . Chci se tam teď odpoledne vypravit . Jen mi je divný , že najednou udělal jeho otec skleník a taky si je jistej , že se jeho žena už nevrátí když si řivedl novou paní. Hele kdy budeš mít doma Rexe ? Teď bych to chtěl okouknout jen přes plot , ale potom bych se tam chtěl dostat dovnitř a to by bylo dobré ho mít s sebou '' pověděl jsem mu svůj plán .

,,No Rex bude doma zítra ráno , strejda ho přiveze . Jinak souhlasím jít se tam podívat , ale musíme si dávat velký pozor aby nás nechytli '' odpověděl mi on .

Já ho už mezitím přebalil a po uklizení plínek jsem šel pro Davida . Ten ještě seděl na nočníku a když jsem se ho zeptal zda už je hotovej tak odpověděl , že jo . Pomohl sem mu vstát , utřel zadeček a poslal jsem ho jen tak jak byl nahý ke mně do pokoje . Já splách vše do záchoda , umyl nočník a šel za ním . On už ležel na stole a Péťa ho začal akorát balit do plínek na ven . Když skončil a slezl dolů , byl na nás zvláštní pohled .

 Tři stejně staří kluci a stojí jen v plínkách které mají na sobě dětské potisky .

 Vzal jsem bodíčko a punčocháče a začal oblékat Péťu . Ten potom stejně obsloužil Davida a ten zase mě . Šli sme si dát svačinku a po oblečení do oteplovaček se šlo ven .

Péťa zkontroloval jejich domek zda je vše v pořádku .

,,On má Vlastíku Péťa psa ? '' zeptal se mě David s trochou strachu v hlase když si všimnul boudy u domu .

,,Jo Davide má . Je to vlčák a jmenuje se Rex . Když  hlídá , tak je dost ostrej , ale jinak se někdy chová jak štěně ikdyž je mu pět let . Zítra ráno bude zpět tak se sním seznámíš . Vůbec se ho nemusíš bát '' pověděl jsem mu já .

To už se Péťa vrátil a mi šli dál .

,,Hele Davide na rovinu . Moc se mi nelíbí to co jsi říkal . Dnes se chci podívat k tomu skleníku jen přes plot , ale zítra až budeme mít Rexe bych se tam rád dostal . Je ještě nějaká jiná cesta , kromě branky jak vejít do zhrady ? Zeptal jsem se ho já .

,,No Vlastíku , dá se tam dostat právě zadem . Ty si myslíš , že ten skleník má něco společného ze zmizením mamky ? No mě se to taky nezdá . Hlel já tak nějak cítím , že se něco zlého stalo . Budu jen rád když přijdeš na to co '' odpověděl mi on .

 Při povídání sme došli ze zadu až k jejich domu .

,,Hm ten skleník bych řek , že stojí na dost neobvyklém místě . Je uprostřed zahrady , ikdyž se většinou dělá někde v koutě . Davide co tam bylo předtím ? '' pověděl jsem já .

,,No dřív tam byl jen záhon . Mamka na něm pěstovala svoje oblíbené kytky '' odpoověděl mi on .

,,A sakra , tamhle na nás koukaj kluci '' prohlásil najednou David .

Skutečně tam stáli dvě staší kluci . Ti se k nám hned vydali . Jeden z nich hned začal hulákat .

,,Co je ty demente pochcanej , oni tě pustili z ústavu jo ? To by mě zajímalo kdo to byl . A co jsou tihla dva zač ? Vypadaj zcela stejně debilně jako ty . Všichni máte na sobě oteplovačky co nosí batolata a pod nima plíny na chcaní . Ty je máš určitě a řek bych , že i tihla dva je taky maj a pořádně pochcaný. Koukejte odsud mazat mimina jedny . Jděte zpátky do ústavu . Tam by vás měli zavřít do klecových postelých a nechat pod zámkem zabalený v tlustých plenách '' .

,,Hele pánové , neznám ani jednoho z vás , ale koukejte být z ticha . Ikdyž ste starší , může se něco stát . Takže si dejte odchod vy dva , nestojíme na vašem pozemku , ale na veřejném místě '' odpověděl jsem já .

,,To by mě zajímalo co ? '' prohlásil ten druhý .

David mě vzal za ruku a táhnul pryč .

,, Jdeme odsud kluci . '' pověděl nám on .

Za náma se ozvalo .

,,Jo jen se vemte ze ručičky a jděte pěkně odsud '' .

To už na mě bylo moc . Když jsem se otočil , tak sem oba kluky viděl kus za náma . Naštěstí se otočil i Péťa .

,,Tak jo Vlastíku , ty jednoho a já druhýho . '' jenom zavolal  .

Oba sme se vrhnuli každý na jednoho . Ikdyž byly starší , tak pro nás nebyl problém je během chvilky dostat na zem . Já si na jednoho lehnul a zkroutil mu ruku za záda .

,,Tak jo chlapečku , teď se pěkně omluv jinak máš zlomenou ruku '' přikázal jsem mu .

Musel se nám omluvit . Když jsem ho pustil , tak uvolnil i Péťa svého soupeře . David jenom koukal .

,,No co se divíš . Vždyť sem tí říkal , že oba dva sme sportovci a děláme bojové sporty '' pověděl sem mu já

 Když sme odcházeli , tak se najednou od domku ozvala rána a kousek od nás se rozpskl sníh .

,,Koukejte mazat jinak terfím vás parchanti ! '' zařval mužský hlas .

,,Rychle pryč , to je táta a střílí ze zhora vzduchovkou '' zařval David a dal se do běhu .

Oba dva sme za ním vyrazili a zastavili se až v bezpečné vzdálenosti .

,,Tak celkem se nám to komplikuje bych řek . To , že bude střílet i po dětech bych nečekal '' pověděl zadýchaně David .

,,No hlavně , když víme , že má zbraň '' odpověděl sem já 

Vrátili sme se domů . Během celé akce jsem si ani nevšimnul , že sem se pořádně počůral několikrát do plínek . Ještě před dveřmi se ozval David .

,,Hele kluci dvě věci . Za prvé , nevím zda se na vše nevykašlat . Nechci aby se vám něco stalo . No a za druhé , já jsem se při tom nejen několikrát počůral , ale taky sem se strachy pokakal '' .

,,No nejsi sám mokrej . No celkem bych to rád taky zkusil pustit to na druhou stranu do plínky '' pověděl Péťa .

Trochu zatlačil a bylo vidět , že začal kadit do plínky . Já mezitím odemknul domek a vešli sme dovnitř .

,,No a ty Vlastíku jsi v pohodě ? '' zeptal se mě David .

,,No mokrej jsem taky a asi se taky pěkně pokakám . Když se potom vzájemně pěkně umyjeme tak je to něco asi jiného než vše likvidovat sám '' odpověděl jsem já .

Sundal jsem obou boty a stáhnul z nich oteplovačky . Když jsem se předklonil , abych je svléknul Péťovi , tak sem začal cítit , jak se mě pěkně hrne nadílka do plínek . Kluci svléki mě a šlo se rovnou nahoru do koupelny . Oni šli předemnou . Na zadečcích se jim pěkně oboum rýsovala boule od kakání . Došli sme do koupelny a já začal svlékat Péťu . Když byl nahý , tak sem mu ukázal ať si stoupne do vany . V tu chvíli zazvonil telefon . Běžel jsem ho zvednout . Byla to mamka . Pověděl sem jí , že jsme doma a taky se jí přiznal a naší společné kakací nehodě .

,,No tušila jsem , že k tomu dojde . Pokud bude něco na bavlněné plínce , tak jí musíš ve vaně proudem tochu očistit . Jinak jí pak dej taky namočit do kyblíku . Zabalte se do domácích . Ve skříňce s plínkama je ještě taková divná role . Každý z vás ať má dvě části z ní pod zadečkem . Jsou to separační plínky . '' dla mě ona příkazy .

Já se vrátil do koupelny . Mezitím už Péť svléknul Davida a teď se oba vrhli na mě . Během chvilky jsem byl taky nahý . Ve vaně sme se vzájemně opláchli a potom uklididli použité plínky . Odešli sme ke mně do pokoje , kde následov alo vzájemné se zabalení do plínek na doma a oblečení . Já potom došel do kuchyně pro pití . Až do večera sme si hráli pěkně z autíčkama . Já se při tom několikrát počůral na plno do plínek . Už jsem ani nevnímal , kdy potřebuji na malou .

Když nastal čas večeře , tak sme vše uklidili a šli se najíst . Po večerníčku jsem šel napustit vanu . Ta byla velmi velká , tak jsem si byl jsitej , že se můžeme koupat všichni tři najednou . Došel jsem pro kluky a vrátil se snimi zpět . Navzájem sme se svélkli a postupně vlezli do vany . Nějakou dobu sme si hráli z lodičkama . Potom už nastalo vzájemné se umytí a odchod do pokoje . Tam sme se postupně zabalili do plínek na noc a vzali si overali . Po pohádce jsem šel zkontrolovat , zda sem vše pořádně zamknul a vytáhnul klíče ze zámku . Vzal jsem ještě po cestě lahvičky z pitím .

David už byl v postýlce a Péťa čekal , až bude moct pomoci mě . Když mě uložil , tak podal Davidovi lahvičku a sám si šel lehnout . Mamka nás ještě jednou zkontrolovala po telefonu a šli sme spát . Uprostřed noci mě vzbudil křik . Byl to David .

,,Néé tati , nedělej to mamince . To bolí , proč mě biješ taky ? Auu nech nás být . Pavle nedělej mi to . Mě tohle bolí  '' volal na všechny strany a házel sebou .

Já vstal a šel sem k němu . Začal jsem jím cloumat aby se vzbudil . Po chvilce se mi to podařilo . Dost ospale se na mě koukal .

,,Zdálo se mi , že táta zase mlátí mamku i mě . Vždy když přišel z hospody , tak se sní hádal a potom jí začal mlátit . Když jsem mamce přispěchal na pomoc , tak zmlátil i mě . No a hned na to se mi zjevil Pavel , to je jeden z těch kluků . On mě strkal mezi nohy věci a taky hadry . Nutil mě se do nich počůrat a potom žaloval , že jsem se pomočil '' povídal mi a celý se klepal .

,,To nic , byl to jen sen . Hele Davide , já si teď k tobě lehnu a budu s tebou dokud neusneš '' pověděl jsem mu já a vlezl k němu do postýlky .

,,Vlastíku , nebude se na tebe mamka zlobit ? '' zeptal se mě Péťa .

,,Já myslím že ne '' odpověděl jsem mu já .

David si lehnul a já ho pevně přivinul k sobě . On byl sice ve fusaku , ale i tak jsem cítil na svém předku jeho vypolstrovaný zadeček plínkama . Takto v obětí sme usnuli oba .

Pokračování příště .

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Jsi tím , jak se chováš 4
« Odpověď #1 kdy: Ledna 06, 2019, 18:03:48 »
Velmi hezké, nepostrádá to napětí, těším se na další pokračování.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Jsi tím , jak se chováš 4
« Odpověď #2 kdy: Ledna 07, 2019, 18:50:36 »
Velmi super příběh už se nemohu dočkat pokračování.

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Jsi tím , jak se chováš 4
« Odpověď #3 kdy: Ledna 19, 2019, 13:58:11 »
Velmi pěkný příběh těším se na další pokračování :)