Autor Téma: Prohraná sázka 5  (Přečteno 3163 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Prohraná sázka 5
« kdy: Prosince 31, 2018, 00:05:51 »
Po koupání mi Tyler udělal dobře, následně mě přebalil do čisté plenky, oblékl další z jeho triček a pak jsme jen sledovali pohádky.
Probudila jsem se až další den, otevřela jsem očí a protáhla se. Tyler ještě spal, jeho velké, silné ruce mě pevně objímaly. Usmála jsem se nad tím a jen si ho chvíli prohlížela. Po chvíli mě to ale přestalo bavit a já se rozhodla ho probudit. Zvolila jsem tedy tu nejlepší možnost – píchat mu prstem do tváře.
Tyler se zamračil, otočil hlavu na druhou stranu a dál spokojeně spal. Trochu jsem se zamračila.
„Daddyyyy,“ zakňourala jsem a štouchla mu prstem do tváře znovu. Tohle jsem musela zopakovat ještě několikrát, ale nakonec se probral. Pootevřel oči a když mě uviděl, doširoka se usmál. Uculila jsem se na něho a on si mě přitiskl blíž. Opět jsem ucítila jeho prst v plínce, aby mohl zkontrolovat, jak mokrá jsem. Pak mě převalil na záda, vstal z postele a nachystal věci potřebné pro přebalení.
„Myslím, že bychom měli sehnat tlustší plínky,“ oznámil mi zamyšleně, když mi zalepoval novou, čistou plenku. Mírně jsem se zamračila, už tyhle mi přišly dost tlusté a on mi chce koupit ještě tlustší?
„Tyhle jsou taky tlustý,“ zamumlala jsem. Tyler povytáhl obočí a přísně se na mě podíval.
„Odporuješ mi snad?“ zeptal se. Zamračila jsem se na něho, opravdu jsem nebyla v náladě. Hned na to, co mě otočil na břicho mi došlo, že to asi nebyl chytrý nápad. Schytala jsem pět plácnutí na zadek. Potom mě vzal do náruče a šel se mnou do kuchyně, kde mě posadil na židli a bezeslova začal chystat snídani.
Udělal obyčejné vločky s mlékem, posadil se na židli a mě si posadil na svoje koleno. Nedosáhla jsem nohama na zem a tahle pozice byla docela nepohodlná. Sice mi plínka poskytovala nějakou měkkost, ale Tylerovo stehno bylo pevné, a tak se mi moc dobře nesedělo. Snažila jsem se přehodit si druhou nohu, abych mohla sedět alespoň bokem, ale Tyler mě hned přetáhl zpátky a ruku, kterou měl zatím jen okolo mého pasu přemístil mezi moje nohy.
Stále bezeslova nabral na lžičku první sousto a přiblížil se jí k mým ústům. Věděla jsem, že asi není v náladě a ve snaze ho nenamíchnout ještě víc jsem poslušně otevírala na každé sousto. Když jsem dojedla, najedl se i on a pak se mnou odešel zpět do ložnice.
„Pojedeme na nákupy,“ oznámil mi s úsměvem, když mě položil do postele. Přešel ke skříni, kam jsem si uklidila svoje věci a vytáhl sukni a můj oblíbený top. Pomohl mi se obléknout a pak oblékl sebe. Pomohl mi nazout boty, pak sbalil do batohu náhradní plenky, ubrousky, zásyp a můj dudlík. Nakonec mě chytil za ruku a pomalu jsme se vydali ven z domu k jeho autu.
Cestou do obchodu jsme si povídali o tom, co se od střední změnilo. V tu chvíli mi přišlo, že jsme opravdu jen obyčejný pár. Ale my byli speciální pár.
Po nějaké době zastavil před nákupním centrem, kde se mnou trpělivě prolezl snad všechny krámy a nosil mi tašky. Nakonec jsme šli nakoupit věci do domácnosti a když zajel s vozíkem mezi plenky, došlo mi, že to ráno opravdu myslel vážně. Začervenala jsem se a zatím, co on vybíral, já vedle něj stála, rudá jak rajče.
„Hm, tyhle máme, že?“ zeptal se hlasitě a ukázal na balík plenek. „Ty toho moc ale neudrží, skoro jsi dneska protekla, zlatíčko,“ řekl ještě víc nahlas. Okamžitě jsem se rozhlédla, jestli v uličce, nebo někde poblíž není ještě někdo.
„T-Tylere,“ zakňourala jsem, ale on mě ignoroval. Nakonec vybral jeden balík a dal ho do košíku. Přidal k němu ještě vložné pleny.
„Uvidíme, co tyhle,“ dal mi pusu na čelo a pokračoval v obyčejném nákupu.
Když jsme dojeli domů, Tyler uklidil všechen nákup a pak mě odnesl do ložnice, opět přebalit.
Tentokrát vzal balík nových plenek a když jednu z nich dal pode mě, už tak jsem mohla cítit, jak tlustá je. Vložil do ní jednu vložnou. Protáhl mi ji mezi nohama a pevně zalepil. Byla opravdu tlustá a musela jsem mít nohy lehce od sebe a když mi pomohl vstát a vyšel se mnou z ložnice, moje chůze opravdu připomínala chůze batolete. Tyler mě pobaveně pozoroval.
„Takhle to nepůjde,“ řekl se smíchem a pokroutil hlavou. „No, na co cekáš? Miminka lezou,“ pobídl mě. Chvíli jsem na něj jen koukala, ale pak mi došlo, že si opravdu srandu nedělá. Poníženě jsem se sehla na všechny čtyři a zbytek cesty do obýváku prolezla. Tyler se držel těsně za mnou a můj pořádně vycpaný zadek každou chvíli poplácal. Z kuchyně cestou vzal lahev s mlékem.
V obýváku se usadil na gauč a já si sedla před něj. Poplácal si na klín a já si k němu poslušně vlezla, vzal lahev s mlékem a já ji postupně celou vypila, i když chutnala trošku divně. Pak mě znovu posadil před sebe na zem.
„Doufám, že víš, že tohle je tvůj trest za odmlouvání,“ řekl mi a prohlédl si mě. „Tohle by tě mělo ubezpečit v tom, jaké tvoje postavení. Oh, málem bych zapomněl,“ z konferenčního stolku vzal dudlík a dal mi ho do pusy.
Jen jsem seděla, dudlala dudlík a sledovala Tylera, jak sleduje televizi. Po chvíli jsem ucítila v bříšku mírnou křeč. A po chvilce další. Chytla jsem se za břicho a potichu zakňourala. Mohla jsem si všimnout, že Tyler se ušklíbl.
„Copak je, lásko?“ zeptal se starostlivě a přitáhl si mě na klín. Začal mě poplácávat po zadečku a já věděla, že něco není správně.
„Potřebuješ na záchod?“ zeptal se znovu a já zakňučela.
„Daddy ti pomůže,“ zašeptal a začal mi masírovat bříško. Snažila jsem se protestovat, ale marně. A pak mi to došlo – musel mi dát něco do té lahve s mlékem. Zakňourala jsem víc a snažila se od sebe jeho ruce odstrčit, ale najednou se to stalo. Všechen obsah svých střev jsem vyprázdnila do plínky.

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Prohraná sázka 5
« Odpověď #1 kdy: Ledna 04, 2019, 10:17:48 »
Jane děkuji za tve povídky u kazde časti vzdycky pak porad koukám jestli uz neni pokračování :-D. Jelikož povídky kdy je submisivni chlap mi nic neříkají a tech je tady na novém foru většina tak tyhle o tatinkovi a holčičce jsou vlastne jediny důvod proc semka chodím :-). Moc hezky napsané, jako vzdy :-).

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Prohraná sázka 5
« Odpověď #2 kdy: Ledna 04, 2019, 19:04:57 »
To ráda slyším.:) Nebo spíš teda čtu.:D Pokusím se přidat nový díl co nejdříve.