Autor Téma: Jaké natahovací plenkové kalhotky?  (Přečteno 4996 krát)

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« kdy: Prosince 29, 2018, 22:16:18 »
Ahoj chtěl bych začít nosit  natahovací plenky jelikož jsou dělané  pro aktivní pohyb ale krom drynites jsem neviděl žádné s Nízkým pásem můžete mi prosím poradit s výběrem případě jaké používáte vy?

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« Odpověď #1 kdy: Prosince 29, 2018, 23:57:46 »
Já kupuji natahovací kalhotky v drogerii DM Jessy a potom Canped na www. levne pleny Renoty u Uničova. :)

Offline TBoy

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: -1
Re:Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« Odpověď #2 kdy: Prosince 31, 2018, 08:27:35 »
Nenašiel som ešte také, jedine s tých detských ale objavil som od Depend pre mužov a vyzerajú dosť diskrétne tak som si ich objednal že ich vyskúšam
https://www.pilulka.sk/depend-pants-normal-s-m-muzi-10ks

Offline phoenix83

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 3
Re:Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« Odpověď #3 kdy: Ledna 01, 2019, 09:44:44 »
Tie Depend S/M som mal. Môžem potvrdiť, že sú celkom nenápadné. Mal som ich pár krát v práci aj v kine a nikto nič nezbadal. Ak chceš pridám foto... ja som bol spokojný s nimi

Offline TBoy

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: -1
Re:Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« Odpověď #4 kdy: Ledna 01, 2019, 09:56:34 »
Už ich mám objednané ale daj foto už sa na ne celkom teším

Offline phoenix83

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 3
Re:Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« Odpověď #5 kdy: Ledna 01, 2019, 11:55:44 »
Tak tu sú tie sľúbené fotky. Na prvej fotke je ešte nepoužitá, na druhej už použitá. Pre porovnanie, na tretej fotke je ženská verzia tých Depend S/M (tie som kúpil omylom, keď nemali v lekárni iné). V podstate sú také isté, len majú nižšie absorpčnú časť a inú farbu.
Len pre porovnanie, ja mám obvod pásu cca 88cm a padli mi dobre.

Offline TBoy

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: -1
Re:Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« Odpověď #6 kdy: Ledna 01, 2019, 12:06:03 »
Dobre vyzerajú a hlavne majú zabudovaný vrstvu kde to potrebujeme a vzadu je po kade sava vrstva, koľko znesú?

Offline phoenix83

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 3
Re:Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« Odpověď #7 kdy: Ledna 01, 2019, 13:22:36 »
u mužských je vzadu nižšie ako u ženských. Pri mne to bolo u mužských tak do polovice zadku a pri ženských skoro cez celý zadok. Zniesli tak jedno veľké pomočenie (pokojne aj naraz). Pri tých ženských som skúšal, že zniesli aj dve, ale bolo to na hrane, tretie - to už pretiekli. Tak u mužských to tiež tak bude. Takže subjektívne by som povedal, jedno poriadne pomočenie + niečo (ak nie je iná monosť) aby to bolo bezpečné. Na viac treba vymeniť.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« Odpověď #8 kdy: Ledna 01, 2019, 23:17:41 »
Musím se také přidat i já je používám a existuje více druhů já vyzkoušel všechny a všechny byli super dám sem pár foto obalu ze stránek depend. První jsou nejdiskrétnější ale také nejmíň vydrží ale zase mají pěknou modrou barvu. Druhé jsou také velmi diskrétní vydrží i malinko víc než první mají šedou barvu nižší pas a barevné savé jádro. třetí a čtvrté jsou shodné rozdíl je v savosti čtvrté jsou nejsavější barva také šedá vyšší pas. Páté jsou také super jsou sice bílé méně savé než čtvrté ale mají výhodu že je to dva v jednom jak natahovačky tak jdou použít i jako klasické zalepovačky jestli budete chtít tak přidám nějaké foto

Offline TBoy

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: -1
Re:Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« Odpověď #9 kdy: Ledna 01, 2019, 23:48:18 »
To som ani nevedel že ich je až tak veľa vyzerajú skoro rovnako

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« Odpověď #10 kdy: Ledna 02, 2019, 00:59:48 »
Ano oni hnedle všechny jsou stejné ale jak jsem psal je tam mírný rozdíl v savosti a střihu plenky já nejčastěji používám první dva druhy kvůli diskrétnosti ty druhé dva jsou o něco silnější tím pádem i savější ale mají vyšší pas tak hrozí v případě ohnutí a kratšího trička prozrazení ale zkoušel jsem všechny a  jsou opravdu super lepší než molicare.

Offline phoenix83

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 3
Re:Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« Odpověď #11 kdy: Ledna 02, 2019, 13:16:45 »
Možno by som spomenul aj Tena Men Pants. Vídavam ich v Rakúsku v drogérií Bipa. Zatiaľ som ich neskúsil, ale chystám, sa ak sa podarí. Aj keď cenovo nie sú najlacnejšie. Keby niečo tu je link na ne:
https://www.bipa.at/tena-men-pants--medium/B3-676646.html

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Jaké natahovací plenkové kalhotky?
« Odpověď #12 kdy: Ledna 02, 2019, 23:05:50 »
Tyhle jsem ještě u nás neviděl vypadají suprově zkoušel jsem jen ty staré bílé s pruhama Inkont.kalh.TENA Men Level 4 vel.M