Autor Téma: škola v přírodě  (Přečteno 4596 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
škola v přírodě
« kdy: Prosince 29, 2018, 13:26:33 »
Škola v přírodě


Příběh je podle skutečné události


Bylo mi  7 let to jsem nastoupil do 1 třídy základní školy.
1 týden bylo v režimu školy prvňáčky poslat na školu v přírodě ,kde se děti seznámí z ostatními dětmi + učiteli .
1 den příjezdu do školy byl následovný: ubytování - a příprava pokojů .
1 den taky následovalo   Přivítání a Oběd
Po Obědě se šlo ven na procházku a zde začínají mé trable .

Při procházce se mi chtělo nehorázným způsobem na velkou ,došel jsem za učitelkou že bych potřeboval na velkou její odpověď však byla dosti zarážející , že nemůžu že to budu muset vydržet až na ubytovnu no já to držel co to šlo , ale bohužel při pulce cesty se to stalo pokadil jsem se do slipů
nikdo o ničem nevěděl tajil jsem to jak jen to šlo jenže tajit sem to nemohl do nekonečna .
Došli jsme na ubytovnu a tam jsem rychle běžel na wc abych onu nálož vyložil :)
v tom se otevřely dveře a vešla učitelka , která nás měla na starost a ta vše viděla byla mladá a chápající , ale musela to oznámit hlavní učitelce ,která měla zrovna jakoby dozor  zavolala si mě k sobě na pokoj a tam oznámila že bych měl jít na ošetřovnu za doktorkou . Nevěděl jsem co bude následovat tak jsem šel .
Došel jsem na ošetřovnu a doktorka se mě hned ptala na tu nehodu .tak jsem ji to vysvětlil že to byla jen nehoda že jsem byl oznámit učitelce na procházce že musím na velkou a že řekla že až dojdeme na ubytovnu .
Doktorka se usmála a řekla že to nic není že se to stát může každému a tak jsem si sní popovídal a asi po hodině jsem odešel .
2 den - byl dost nabitý v 8:00 začala výuka  a končila v 11:30 po škole se šlo na oběd a pak každý mohl jít na dvůr a hrát si .Hrát jsme si mohly do cca 14:00 pak byl učební klid cca do 15:30 na to abychom se trošičku něco naučily .
v 16.00 se šlo zase ven někde do přírody a mě zase popadl jíž známy tlak v břiše , To jsme byly asi 1 km od ubytovny a tak jsem šel opět za učitelkou že potřebuju na velkou učitelka byla hrozná co se týče chování začal po mně křičet že proč jsem si nezašel než jsme šli apod. já se otočil a z brekem jsem odešel pryč od ní , asi po cca 5 minutách jsem to nevydržel a jíž po 2 jsem se pokadil .
Tentokrát si toho všimla učitelka co mě nadávala že proč jsem nešel na wc než jsme odešly , řekla že jak dojdeme na ubytovnu půjdu se opláchnout a mám dojít na ošetřovnu jak jsme došly šel jsem udělat vše co mi řekla ,a poté odešel na ošetřovnu ,ale to už tam byla učitelka co na mě křičela  a něco vykládala doktorce .
Pak si mě doktorka zavolala k sobě a vyptávala  se na vše co se stalo a proč a tak jsem ji to řekl a učitelka řekla že ať mi dá plenku když to nedokážu udržet ,doktorka se ji to snažila vymluvit viděla jak rudnu ,ale nepomohlo to ,doktorka to zachránila aspoň na 3 hodinky  tím že řekla že tam žádné nemá .
Učitelka se sebrala a zajela do města koupit jeden balík těch největších .
Jak přijela dala onen balík doktorce a nechala mě zavolat na ošetřovnu kde už to na mě čekalo.
Protestoval jsem ,ale k ničemu to nebylo dostal sem plínky a měl jsem je po zbytek školy v přírodě .
A od té doby je mám rád a nějak mi nevadí  k tomu pocitu jsem se vrátil cca v 15 letech a nebylo mi to divné 
za ohlasy budu rád je to fakt ve podle skutečné události   
S pozdravem Tomáš

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:škola v přírodě
« Odpověď #1 kdy: Prosince 29, 2018, 13:43:19 »
zapomněl jsem dodat že učitelka volala domu mamce o tom co se stalo a jaké opatření udělala a mamka s tím souhlasila po ukončení se mě plínky vzdaly

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:škola v přírodě
« Odpověď #2 kdy: Prosince 29, 2018, 17:17:20 »
Děkuji za tento skvělý příběh, učitelky a vychovatelky jsou někdy hrozné. Také s tím mám svou zkušenost z internátu pro nevidomé, tak, že to chápu. Mne ta moje tehdejší nehoda také ovlivnila na celý život, jsem sympatizant a píši.

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:škola v přírodě
« Odpověď #3 kdy: Prosince 29, 2018, 17:28:04 »
Lubo děkuji že se ti to líbí a jsem rád že jsem to konečně někde mohl napsat :)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:škola v přírodě
« Odpověď #4 kdy: Prosince 29, 2018, 17:55:19 »
Vychovatelky jsou nekdy hrozne... A nekdy za to pekne pykaji :)

Me jedna kdysi presvedcovala, ze nejaky prapodivny napoj rozhodne musim vypit (presto, ze rodice varovali v dobre vire, pred podobnymi pokusy).. No, branil jsem se.. Nedala si rict.. Me se holt z hodne veci zveda zaludek - jo, chytla to pekne odshora/dolu - durch :)


Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:škola v přírodě
« Odpověď #5 kdy: Prosince 29, 2018, 17:59:03 »
to mi připomnělo letošní trable v nemocnici kdy jsem šel na Gastroskopii strčily mi hadicu do krku a už to měly na sobě :D
Rauliku jinak děkuji myslím že jsem udělal dobře že jsem to napsal ,protože jsem si na to jen tak vzpomněl a je zapotřebí se vyzpovídat :D
« Poslední změna: Prosince 29, 2018, 18:10:05 od Tomasek666 »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:škola v přírodě
« Odpověď #6 kdy: Prosince 30, 2018, 02:46:15 »
Jo učitelky jsou asi všechny stejné taky jsem měl kakací nehodu na školním výletě ale to mě bylo asi 10 nebo 11 let. Bylo to v nějakém národním parku po oznámení že nutně musím mi bylo odpovězeno že jsme v NP a tady se smí pouze po vyznačené trase a záchody při  ní nejsou takže to musím vydržet do nejbližší osady cca 4 km no asi po 20 min jsem nevydržel a pustil to do gatí . Byla to v ten moment snad
 nejhorší chvíle jakou jsem kdy doposud zažil to že jsem se pokadil několikrát doma bylo úplně něco jiného než před spolužákama a učitelkou no měl jsem to na krku snad každý výlet až do deváté třídy.

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:škola v přírodě
« Odpověď #7 kdy: Prosince 30, 2018, 03:10:57 »
Jo učitelky jsou asi všechny stejné taky jsem měl kakací nehodu na školním výletě ale to mě bylo asi 10 nebo 11 let. Bylo to v nějakém národním parku po oznámení že nutně musím mi bylo odpovězeno že jsme v NP a tady se smí pouze po vyznačené trase a záchody při  ní nejsou takže to musím vydržet do nejbližší osady cca 4 km no asi po 20 min jsem nevydržel a pustil to do gatí . Byla to v ten moment snad
 nejhorší chvíle jakou jsem kdy doposud zažil to že jsem se pokadil několikrát doma bylo úplně něco jiného než před spolužákama a učitelkou no měl jsem to na krku snad každý výlet až do deváté třídy.

Ale buď rád že ti nechtěly dát plenky jako mě je sice pravda že jsem je mě cca v 7 letech ale i tak :) ale nebýt tohoto tak bych dnes nebyl asi tam kde jsem že se mi to líbí a ještě víc není mi to cizí :) ,ale jsem rád že každý kdo sem napsal se podělil o své životní situace z dětství