Autor Téma: Prohraná sázka 4  (Přečteno 2751 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Prohraná sázka 4
« kdy: Prosince 27, 2018, 22:57:03 »
Zdravím po delší době.:) Ano, opět jsem s přidáváním velmi "pravidelná" :D Nechci už ani slibovat, že se zlepším, ale přecejen se asi pokusím přidávat častěji. :)
Samozřejmě opět budu ráda za jakékoliv připomínky, názory...:)

Když Spongebob skončil, Tyler ztišil zvuk a otočil si mě tak, abychom na sebe vzájemně mohli koukat. Skousla jsem si spodní ret.
„Myslím, že bychom si měli určit pár pravidel, hm?“ řekl a než jsem stačila něco namítnout, pokračoval, „1. VŽDY mě budeš nazývat Daddy, pokud budeme na veřejnosti, máš povoleno mi říkat jménem, ale doma vždy Daddy, jasné?“ podíval se na mě a já přikývla. Usmál se a pohladil mě po vlasech.
„2. Plínky budeš nosit po celou dobu, vzhledem k tvému stavu to ani jinak nejdeš a budeš do nich dělat obě potřeby.
3. Protože jsi moje malá holčička, budu ti pravidelně plínku kontrolovat
4. Žádné odmlouvání
5. Žádné dotýkání se sama sebe
6. Žádná sprostá slova,“
Jen jsem přikývla a stále si Tylera prohlížela. Pořád se mi nechtělo věřit, že je to opravdu ten kluk ze střední, který mi tenkrát tak pobláznil hlavu.
Tyler pokračoval: „Pokud některé z těchto pravidel porušíš, přijde trest v podobě naplácání, postavení do kouta, nebo čehokoliv, co uznám za vhodné. Nikdy ti ale neodepřu mazlení, nebo tě nikdy nebudu ignorovat, ano?“ pohladil mě po tváři a já znova přikývla. Se vším jsem souhlasila, jen se mi trochu nelíbilo pravidlo číslo 2, ale nechtěla jsem pokoušet Tylerovu trpělivost. Tyler se usmál a vtiskl mi polibek na čelo. Omotala jsem ruce okolo jeho krku a přitulila se k němu. On mě jednou rukou objal okolo pasu a tou druhou mě začal hladit po zádech.
Nevím, jak dlouho jsme se jen, tak mlčky objímali, ale vyrušilo nás teplo, co se mi najednou rozprostřelo v plence. Začervenala jsem se, protože jsem věděla, že to cítil i Tyler, když jsem na jeho klíně seděla jen v tričku a plínce. Doufala jsem, že to bude ignorovat, ale místo toho jsem ucítila, jak mi dvěma prsty vklouzl do plenky, aby se ujistil, že je opravdu mokrá. Potichu jsem zakňučela a stále se neodtahovala. Tyler mě znovu pohladil po zádech.
„Přebalíme?“ zeptal se mě a já jen přikývla. Vstal tedy se mnou v náručí a já mu obmotala nohy okolo pasu. Cestou nahoru mě stále pevně držel, jednou rukou pod zadečkem a druhou mě hladil po zádech. Když jsme přišli do ložnice, opět přichystal vše potřebné na přebalení a položil mě na podložku. Vyhrnul mi moje, i když vlastně jeho tričko a opatrně rozlepil lepítka na plínce. Vyndal ji zpode mě, zabalil a odložil stranou. Položil pode mě čistou a začal mě všude otírat, pak mě zapudroval a pudr mi začal všude pečlivě roztírat. Jeho počínání jsem pozorovala se skousnutým rtem. Najednou se „omylem“ dotkl mého nejcitlivějšího místa a já potichu vzdychla. Věděla jsem, že to udělal schválně, protože na tváři měl ten jeho hloupý úšklebek a ihned to zopakoval. Zakňučela jsem a dala nohy k sobě, ale on mě donutil je znovu roztáhnout a jakoby nic, mi začal roztírat pudr i na vnitřní strany stehen.
„D-daddy,“ fňukla jsem a zavrtěla se. Tyler se na mě zvědavě podíval.
„Notak,“ zašeptala jsem. Tyler nadzvedl obočí a dál pokračoval v provokování mě. Několikrát ještě přejel přes moje citlivé místo a pak mi protáhl plenku mezi nohama a začal ji pevně zalepovat. Sakra, to není to, co jsem chtěla. Když viděl můj utrápený výraz, jen se zasmál, naklonil se a políbil mě na špičku nosu.
„Možná po koupání, miláčku,“ ušklíbl se a vysadil si mě znovu do náruče.