Autor Téma: Sraz 16.3  (Přečteno 48518 krát)

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #90 kdy: Března 16, 2019, 23:40:23 »
Ahoj všem!
Omlouvám se, ale při odchodu jsem šlápl do díry před domem, kde mi zůstala noha, kterou jsem sám nedokázal vytáhnout.
Díky pomoci toho kluka se zvláštním nickem, který už nevím (něco na “T”) jsem se dostal k autu a dojel domů.
 Naštěstí mám automatickou převodovku, takže jsem zraněnou levou nohou nemusel mačkat žádnou spojku.
 Každý krok ne ale hodně bolí, mám to zhmožděné a podřené, doufám že né zlomené. Přeji vám příjemný zbytek party a doufám, že příště se moje účast obejde bez zranění. Jste všichni moc fajn lidi a příjemně mne to překvapilo.
« Poslední změna: Března 17, 2019, 00:03:58 od fsi »

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #91 kdy: Března 16, 2019, 23:48:53 »
 Mám tu dva léčivé prostředky: AloeVera a Pilsner Urquell. Uvidíme, který zabírá lépe.

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #92 kdy: Března 16, 2019, 23:49:49 »
 A taky jsem přemýšlel, že bych rád změnil svůj nick na něco smysluplného. Jak to mám udělat?

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #93 kdy: Března 16, 2019, 23:55:09 »
Btw.  Teď v mojí situaci budou plenky nikoliv zábavou ale nutnosti, a to alespoň po nějakou dobu.

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #94 kdy: Března 17, 2019, 00:07:59 »
 Možná to z mých předchozích příspěvků nevyplynulo zcela jasně, ale je mi moc líto, že jsem tam s vámi nemohl zůstat celou dobu. Jel jsem vyvenčit pejska, ale ten se stejně mezitím posral a poblil, takže kdybych nikam nejel, vyšlo by to nastejno, nebo skoro nastejno a nepřivodil bych si úraz.

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #95 kdy: Března 17, 2019, 00:09:50 »
 A také jsem si vědom, že vám dlužím za dva vypité džusy, tak mi potom napište, komu a kolik kam mám poslat.

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #96 kdy: Března 17, 2019, 00:27:23 »
 Sedím tu a skoro brečím. Nevím, jestli více kvůli bolesti nebo proto, že jsem se na tento večer moc těšil a nemohl tam s vámi zůstat. Snad to vyjde příště.

Offline plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #97 kdy: Března 17, 2019, 01:27:44 »
Tak moc se mi tam nechtělo, na akce moc nejezdím a hlavně když tam mají být všichni starší ale na příští sraz bych dorazit mohl   :)
Nemusíš se bát, na prvním srazu mi nebylo ani 20, sice jsem byl nejmladší, ale koho to zajímá, víme co nás spojuje.

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #98 kdy: Března 17, 2019, 01:28:06 »
Ted by se mi hodily ty extra save plenky!!!

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #99 kdy: Března 17, 2019, 01:34:32 »
 Tak jsem asi našel řešení pro budoucí sraz: příště vezmu s sebou ten vozíček, nechám se na něj přikurtovat, aby se mi nic nestalo, celou dobu budu čůrat jen do plenky a nechám se doprovodit až k autu.  :)

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #100 kdy: Března 17, 2019, 03:22:45 »
 Mám pocit, že to bolí více a více. Asi půjdu zítra k doktorovi.

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #101 kdy: Března 17, 2019, 09:04:13 »

          Zdravím Všechny účastníky SRAZU!

    Bohužel, osobně jsem se nemohl srazu zúčastnit a tak do zajímavého a jistě úspěšného závěru setkání, přeji to nejlepší.

                               mmisa - Michal

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #102 kdy: Března 17, 2019, 18:21:09 »
Ahoj, před chvílí jsem v pořádku dorazil domů. Napíšu tady o srazu zase pár vět jako minule jako zpětnou vazbu i teaser na příště.

Jsem moc rád, že jsem opět poznal nové tváře i nové příběhy a mohl si v bazárku doplnit zásoby plenek na další období :)

Tentokrát jsem se už narozdíl od minulého srazu osmělil a účastnil jsem se po většinu večera adekvátně zabalený a ve furry overalu Skippy. I na přebalení svépomocí došlo, žádný problém. Moc se mi líbilo, že jsem si mohl vyzkoušet jaký je to pocit nechat se zavinout do zavinovačky a dokonce tu mám i jednu fotku (v příloze), abych ukojil zvědavost těch, kteří třeba ještě na srazu nebyli. Podobně byly na místě k vidění i nějaké fusaky, velká spousta různých oblečků v bazárku a samozřejmě taky spousta druhů plenek.

Napadlo mě i pár drobností, které by stály za zlepšení nebo zavedení. Předně pořádně zakrytovat ten žlab před vilou aby si tam už nikdo nezrakvil nohu, to bylo hodně nepříjemný a doufám, že bude Fsi co nejdřív v pohodě. Taky by se během srazu asi mělo víc větrat, žádný plenkový odér se nekonal, ale ty elektronický cigarety snad smrdí víc než ty normální, není to příjemný klima.

A konečně bych měl nějaké náměty do programu, který bychom si mohli udělat ještě zajímavějším. Myslím, že by na takovémhle srazu mohla dobře fungovat hra Truth or Dare, dobře bychom se poznali, pokecali a i nějaký ten akční potenciál to má. Nápad módní přehlídky plenek mě taky zaujal, nebyl bych proti. I nějakou scénku bych si s někým klidně sehrál, to by mohla být dobrá zábava, ale nehlaste se všichni :P

Každopádně děkuju všem, kteří se odvážili dorazit a těším se na příští setkání :)
Lookin' for action ^^

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #103 kdy: Března 17, 2019, 18:38:10 »
Před chvili jsem se vracel z Urazovky a zastavil se na miste zraneni. Uz to tam opravuji.
No ja nemuzu cca asi 6 tydnu na tu nohu stoupat...

Offline jarda

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: -1
Re:Sraz 16.3
« Odpověď #104 kdy: Března 18, 2019, 20:49:36 »
Popravdě vždycky nam strach na sraz jít ze nezapadnu jelikož nejsem zrovna zapojit se do kolektivu ale rád bych nikdy vyzkoušel a vzít tu odvahu a jít tam