Autor Téma: Andulka mi svým chováním k ostatním nesedí.Komu ještě? :)  (Přečteno 11416 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Zdravím!
Tak nevím,či je to dobře,nebo ne,ale k registraci mě donutil člověk,který má zrovna tuhle přezdívku.Jsem nucen reagovat na jeho nesmyslné a mnohdy zbytečné narážky na ostatní členy a na jejich příspěvky.

Andulka,co je vlastně zač?Prudič,kterej si myslí,že on je nejlepší a všichni ostatní jsou nuly?Hnidopich s chorobným sebevědomím?Nevím,nevím,ale tenhle člen mi silně vadí.Ostatní se snaží chovat v rámci nějakých pravidel a k sobě slušně,ovšem to není případ Andulky.Za každou cenu se snaží vyvolat nějaký spor,ať už se jedná o slovosled,správný pravopis, či jiné věci.

Andulko,měl by ses nad sebou trochu zamysleta nastavit si zrcadlo.Nejseš tu sám.Taky nejseš bez chyby a dokáže mě vytočit,když tady někoho zprudíš za pravopis a v dalším tématu nasekáš podobný,ne-li ty samý chyby.

Myslím,že to není jen můj názor a mnoho lidiček zde na fóru se mnou bude souhlasit.

přesunuto do Osobní složky fóra - Sambal
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Nemyslíš náhodou Vendulku ????
« Odpověď #1 kdy: Prosince 06, 2006, 19:17:07 »
Xlaugh


Alespoň je vidět, co musí bejt, aby se někdo zaregistroval a napsal nějakej příspěvek. Nebejt Vendulky, tak si sem jenom chodíš číst, takhle si i něco napsal. Ať žije Vendulka  Xbiggrin
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od mskvor »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #2 kdy: Prosince 06, 2006, 20:22:38 »
Děkuji za podporu Mirkovi.
Ps: Dnes jsme se setkali a pěkně si popovídali. Škoda jen, že bylo tak málo času
Vzkaz pro Disciplína:
Chtělo by to být něco z vlastní hlavy. Je postavené na hlavu, že někdo nový se tu přihlásí a hned si najde skoro moje příspěvky. Skoro proto, že nejsem Andulka ale Vendulka. Kritika se skoro slovo od slova opakuje. Budu rád, když bude trochu konkrétnější. Ne jen tak všeobecné tlachání.

Je zvláštní když se tu někdo zaregistruje a první co mu padne do oka jsou mé příspěvky. Přitom jsem tu tři dni nic nenapsal. Je to cílené napadnutí, a jak by řekli blbečci z té ptákostrany: Vše je uděláno na politickou objednávku.
Na závěr: Když někoho chci kritizovat tak je třeba napsat komu to patří!! A neplést si pojem z průjmem. Jsem Vendulka s přívěskem  ne Andulka. Doufám, že to nebyl první a poslední příspěvek nového člena. Hnesd při vstupu se dostal mezi šedesátku nejvíce aktivních členů.
Těm co to moc nepochopili se omlouvám. Smejlíky nepoužívám.

vaše Vendulka nebo snad Andulka kdo ví.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
(Bez předmětu)
« Odpověď #3 kdy: Prosince 06, 2006, 21:45:04 »
Vendulko :

1) není zač

2) to je to, co Ti vytýkaj  Xlaugh  Napřed si jeho příspěvek pořádně přečti a pak odpovídej  Xbiggrin   On se nepřihlásil a nezačal Tě kritizovat. One se přihlásil, protože by Tě jinak kritizovat nemohl. Ty jsi vlastně takovej agent provokatér, což je v tomto případě velmi užitečná role - máme nového snad "aktivního" člena. Hurá!!!
3) Ostrava je skvělá, nebejt toho, že jsem zabloudil a prošvihl schůzku s klientem(málem.)
M.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od mskvor »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #4 kdy: Prosince 06, 2006, 23:49:56 »
No vidíš, tak dlouho si četl mé nepříjemné příspěvky až se mu zatemělo před očima a vynadal Andulce. Přitom chudák Andulka je v tom nevinně. Jsem rád, že ty články nám možná zvedli naději na více příspěvků. I když v tomto případě to asi tak nebude.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #5 kdy: Prosince 08, 2006, 19:56:38 »
Byl jsem slušný. Což když to nepatřilo moji maličkosti? Myslím, že to byl jeho první a poslední příspěvek.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #6 kdy: Prosince 06, 2013, 22:40:52 »
Hezké. Teď ale nastává otázka, kdo je zde vlastně doopravdy prudič? Jestli osoba, kterou jsme tady nikdy v životě neviděli, jaho první příspěvek je (i když nepřímo) namířený proti konkrétnímu uživateli a vypadá to, že je to opravdu jeho prví a poslední příspěvek. I ta první věta mluví sama o sobě. To mě trochu mrzí. Vendulka se alespoň snaží se nějak obhajovat, ale mě příjde, že jsi si sem přišel jednoduše vylít na něho vztek a to je asi všechno co od tebe můžeme čekat.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »