Autor Téma: Masážní plavky pro ženy a dívky  (Přečteno 666 krát)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 019
  • Karma: 4
Masážní plavky pro ženy a dívky
« kdy: Prosinec 10, 2018, 15:50:25 »
Masážní plavky pro ženy a dívky


Kikina se vracela od holek z nemocnice. Ty byly opět v pohodě. Martina se pilně učila programovacímu systému robinson Crusoe, jak říkal David, šlo jí to od ruky. Také ostatní dívky se zde zaklimatizovaly, učily se Anglicky. Tamara se spřátelila se sesstřičkou Paulou. Kikina šla a v tom potkala nevidomou masérku Pavlu, s níž se taktéž seznámila. „Ty, Pavli, tady narazíš na Čechy, je vidět, že jsme docela podělaný národ“ zažertovala Pavla. „No, Kiki, nejsi vůbec daleko od pravdy, naše dějiny tomu nasvědčují“. Obě dívky se bláznivě rozesmály. Pavla již měla za sebou několik vynálezů, ale vůbec nezpychla, ba, naopak, byla plná pokory.
„Ty, Kiki, máš nějaké nové modely“? Dotázala se jí Pavla. „Ano, mám nový model plavek, však, jestli chceš, pojeď se mnou na mou obytnou loď, je to zároveň i workbót, tady jsem si pronajala nějaké prostory a vyrábím dámskou módu, jedná se o spodní prádlo“. Pak ještě dodala: „Také sleduji ABDL módu, ty chytré kalhotky s plenkovým čipem jsou skvělé“. „Tak, dobrá, jdu s Tebou“ nabídla se Pavla a zavěsila se do Kikiny. Té vůbec styk s nevidomými nepůsobil rozpaky, zde na ostrově se s několika seznámila a působili na ni pohodově, obzvláště Davida si oblíbila, byl to typ bojovníka. V Česku ji z nevidomých nejvíce zaimponovala dračice Adélka, to bylo to pravé živé stříbro.
Obě se přepravily člunem k obří lodi, která kotvila u břehů Ostrova Robinsona Crusoe. „Posaď se, Pavli, hned postavím na kávu“ vybídla ji Kikina. „Ale, jo, dám si. neostýchala se Pavla. V tom někdo zazvonil a do vnitř vešly Nadine a Ratana. Obě se s Kikinou již znaly a za tu krátkou dobu, co zde Kikina pobývala se spřátelily. „Přijde za námi i Dolores“ řekla Nadine. Byla to místní dívka, která pracovala v IN Tradingu a to na pozici operátorka strojů pro výrobu neutralizační látky IN. Jako by na zavolanou Dolores přišla.
Dívky se pozdravily a Kikina uvařila kávu s Karibským rumem a třtinovým cukrem. Nápoj zjemnila kokosovou smetanou. „To je báječné“ pochvalovaly si dívky. „Hlavní věc je, že se vám u mne líbí“ řekla Kikina.
Zábava byla v plném proudu, dívky si povídaly a Kikině bylo dobře u srdce. „Tak, co, jaký byl ten Tvůj sólo výlet na pláž“? Dotázala se jí Pavla. „Hele, nebuď zvědavá“ na oko přísně ji kárala Kikina: „no, jo, holky, užila jsem si to tam, chtěla jsem si půjčit nafukovací matraci, ale všechny byly zadané, tak jsem jen tak relaxovala“. „Jak Tě znám, tak sis tu nafukovací matraci nahradila nafouknutými plavkami“ řekla Nadine a všechny se bláznivě rozesmály. „Ty hubo nevymáchaná“ řekla se smíchem Kikina.
Pavla si mezi tím osahávala nejnovější modely spodního prádla. „Jsou hebké a na omak parádní“ pochválila je Pavla. „To jsem ráda, že se Ti líbí“ potěšeně řekla Kikina.
„Tak, co, holky, nevyjedeme si ve člunu na moře“? Navrhla Ratana. Všechny nadšeně souhlasily. Člun klouzal po hladině, řídil jej zkušený kapitán. „Nezajedeme si na Trinidad“? Opět navrhla Ratana. „Neblbněte, tady Kiki nemá jejich vízum a mohla by z toho bejt tučná pokuta“ varovala dívky Nadine. Nakonec zůstalo při obeplutí ostrova.
Po té, co člun přistál u obřího hauzbótu a zároveň i workbótu, zaplatila Kikina kapitánovi 600 Peso Ostrova Robinsona Crusoe. Dívky si jízdu pochvalovaly, vrátily se do Kikinina bytu.
Zábava pokračovala, Kikina upekla 3 dorády, které koupila na rybím trhu. „Jsou znamenité“ pochvalovaly si toto chutné jídlo dívky.
V tom Kikině zazvonil Skype, na jehož druhém konci byla Irenka. „No, čau, Irčo“ pozdravila ji Kikina. „Co teď děláš“? Dotázala se Irenka. „Jsme tady s partou lidí“ a vyjmenovala všechny zůčastněné. „Tak, že dámská jízda“ uznale řekla Irenka. „Nechcete přijít k nám“? Její pozvání bylo upřímné. „Tak, jo“ odpověděla Kikina.
„Tak, bando, vstáváme a jde se na návštěvu k Davidovi a Irence a ne, že se tam budete chovat nějak neslušně“ vybídla dívky Kikina. „To mluví ta pravá, co ta boule na zadečku a neříkej, že je to otok“ řekla škádlivě Ratana a jemně ji poplácala po zadku. „Plácej si po svým“ řekla na oko rozzlobeně Kikina. Dívky včetně  Kikiny se bláznivě rozesmály. „Moment“ řekla Kikina a zmizela v koupelně, kde se dala do pořádku. „Tak, můžeme jít, když nás zvou“ řekla Kikina a všechny se přepravily na ostrov.
U Davida a Irenky již byli Emma a Alex. „Tož vás toďkaj pěkně vítám, je vás toď jak škaredéch koňu na trho“ přivítala je se smíchem babička. „Dívky se rozesmály a těm, které nerozuměly to bylo přeloženo do Angličtiny. „Posaďte se, ať nám nevenesete spani“ vybídla je dobrácky babička.
V tom se z lodi Robinson Crusoe ozvalo několik dělových salv. „Ach do prdele, zas ti blboni střilijó,eště se posero jak na Silvestra, kdež ti hňopi bóchale tema rachétlama“ řekla se smíchem babička. V zápětí se ozval křik a jásot. „Tak se to povedlo“ řekl David. „Co se mělo povést“? Dotázala se súdivem Kikina. „Dnes se na Ostrově Robinsona Crusoe sešli představitelé znesvářených stran a to Španělé a Katalánci, aby pod záštitou královny Blanky urovnali své vztahy, hned zapnu rádio“ řekl opět David. A skutečně, zpravodajství bylo plné těchto událostí. Dohoda byla slavnostně uzavřena, Katalánci obdrželi větší autonomii a finanční nezávislost, celistvost Španělska tak zůstala zachována. Všude se oslavovalo. Také na naši partu přešlo něco z těch oslav a rozhodli se jít k Miguelovi.
U Miguela bylo plno. Kromě ostrovanů zde byli i Španělští vojáci a členové Katalánské ochranky. Ti všichni si připíjeli na bratrství a dlužno podotknout, že tento večer se obešel bez incidentů, policie nemusela vůbec zasahovat. „Tady si člověk může vybrat, buď společnost, nebo samotu“ uznale řekla Kikina vedle sedící Pavle. „Ano, v tom máš pravdu, v tom je to kouzlo našeho ostrova“ na to s úsměvem Pavla. Ta pak dodala: „Ty, Kiki, ty Tvoje modely jsou super, obzvláště ten poslední model plavek“. „Zítra Ti jedny věnuji“ řekla Kikina. „To, ne, zaplatím ti je“ bránila se Pavla.
„Ty, Pavli, tak mne napadlo, dívala jsem se na Tvoje masážní programy, , což, kdyby se vytvořily masážní plavky pro nás, myslím tím pro dámy“. „To by vůbec nebylo špatné“ řekla Pavla: „plenkový čip je vybavený masážními programy, jestli chceš, zašlu Ti veškerou dokumentaci“. „Tak, dobrá“ řekla Kikina: „akorát nevím, jak by se to dalo zrealizovat, pořád mi něco uniká““ a z hluboka se napila vína.
A v tom jí to náhle došlo: „Ty, Pavli, mohlo by se jednat o tzv. masážní vložku, představuji si to, jako čtvereček, ten by se jednoduše vložil do plavek, skener, který by byl na té vložce by sejmul plavky a ta by se pak vytvarovala podle nich, nemusely by se dělat různé velikosti, byla by to univerzální záležitost“. „Kiki, v Tobě se módní návrhářka nezapře“ pochvalně řekla Pavla. „Raději si vše napíšu na tablet, ať se mi to do zítřka nevykouří z hlavy“ řekla Kikina a vše si poznamenala.
Oslava trvala do pozdních nočních hodin. Naše parta se rozešla do svých domovů. Kikina se přepravila na svou loď, ale nemohla usnout. Dala si ještě kávu a přemýšlela nad svým novým objevem. Věřila, že to je to pravé ořechové, že to bude jak se říká trhák.
Druhý den se započala intenzívně zabývat svým novým objevem. „Masážní vložka bude z bambusu s příměsí neutralizační látky IN, skener vemu z chytrých plenek, ale horší bude to nějak dát do hromady“. Spojila se s Davidem, kterému vše sdělila. „To je fajn, další objev“ nadšeně řekl: „pokud možno, hned se do toho pustím“ a přijel za Kikinou. Dostavila se i Pavla, která působila, jako konzultantka v oblasti masáží. Ta řekla: „ještě můžeme přibrat Pedra, to je také masér, kromě toho, že nevidí, přišel o nohy během bojů s Venezuelany, když zastavoval tank“. „Tak, že tým“? Radostně zvolala Kikina a všichni se s vervou pustili do práce.
Brzy byla masážní vložka podle jejího návrhu hotová. David zakomponoval do její přední části skener, který po sejmutí určí velikost plavek. Vše naprogramoval tak, aby rozlišování velikostí fungovalo spolehlivě. Materiál byl jemný. Pavla navrhla, aby masáže způsobovaly bublinky vzduchu a David vše naprogramoval. Pedro vše doplnil o možnost fyzioterapeutických funkcí: „nebude se jednat pouze o zábavu a relaxaci, ale taktéž o léčebné procedury“ řekl a všichni s ním souhlasili.
První vzorek byl hotový a Kikina jej nejprve testovala sama na sobě. „Je to úžasné“ zkonstatovala, když se opět tým sešel. „Tak, že je to kompletní“? dotázal se David. „Třeba ještě na něco přijdeme“ řekla Kikina a pak dodala: „jelikož je zadeček erotogenní zóna, zakomponovala bych tam nějaké ty masáže z této oblasti“. „Ty tam již jsou“ řekla Pavla, ale v zápětí dodala: „máš pravdu, ještě bych tam zvýraznila to perlení bublinek, cílila bych je přímo do díry“. „Teda, Ty máš trefné výrazy“ řekla uznale Kikina a David vše naprogramoval.
Během několika dnů Kikina vyrobila testovací sérii masážních vložek. Vyzkoušela jejich přizpůsobivost na jednotlivé plavky a zkonstatovala, že vše se děje se stoprocentní přesností. Kromě masáží přebraly plavky i relaxační funkce, které již dříve do plenkových čipů naprogramovala Irenka. Ta řekla: „jsou super, určitě se ujmou. Kiki, moc ti to přeju“. „díky“ odpověděla jí na to Kikina. Několik těchto vzorků bylo testováno i v nemocnici Ostrova Robinsona Crusoe, jednalo se převážně o rehabilitující pacienty. Dostaly se i k našim dívkám, ty si je nesmírně chválily.
„Ty, Kiki, slyšela jsem o těch Tvých nových plavkách“ řekla Kikině Emma. „Ano, určitě se uchytí, pevně tomu věřím, ale, měla bych nějaká drobná vylepšení pro nás, kteří mají rádi hrátky“ „Tak, sem s tím“ povzbudivě řekla Kikina.“Pokud Tě někdo v těch plavkách plácá přes zadek, mohlo by se to  tam nějak zakomponovat|““? Zapřemýšlím“ řekla Kikina a brzy byla tato funkce na světě. Emma ji hned vyzkoušela. Nechala si od Alexe řádně naplácat, paměťové čidlo vše zaneslo do plenkového čipu a ten pak formou intenzívního nárazu bublinek vyvolal kýžený efekt včetně zrůžovění zadečku. „to má prokrvující účinky“ uznale řekla Pavla.
Kikina byla opět sama na pláži na svém oblíbeném místě. Ležela na dece, střídavě se opalovala a koupala v moři. Při tom testovala masážní plavky. Uvolnila se a úplně se vyprázdnila. Jako vždy se jí zmocnil pocit úlevy. Vibrátor nyní nahradily bublinky, které ji intenzívně masírovaly ve předu a ona dostala silný orgasmus. Pak ji napadlo, což, kdyby skener zaznamenával i erotogenní zóny a dívka, nebo žena by byla vibracemi masážních plavek navedena tak, aby se mohla uspokojit rukou. To by ostatně mohlo být součástí programového vybavení všech plenkových čipů. Bylo jí trapné do toho zasvěcovat Davida, kontaktovala Nadine,která programovací systém robinson Crusoe ovládala a ta nový program sestrojila. Kikina jej otestovala a zkonstatovala, že je v naprosté pohodě a v zápětí byl nainstalován do všech plenkových čipů.
Královna Blanka se o těchto nevšedních masážních plavkách dozvěděla a spojila se s Kikinou. Zajistila sériovou výrobu masážních vložek v Crusoe Industries. Cena byla stanovena na 300 Amerických Dolarů s možností konverze do všech světových měn. Kikina na tomto svém výrobku zbohatla. Masážní vložky se staly, jak předpokládala módním hitem.To ji motivovalo do další práce.
Toto je konec povídky, autor Luba