Autor Téma: Sestřenky 3 - Výlet s tetou  (Přečteno 3712 krát)

Offline Petra N

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 40
  • Karma: 0
Sestřenky 3 - Výlet s tetou
« kdy: Prosince 06, 2018, 21:33:33 »
Teta nám na druhý den slíbila výlet na zámek. Hanka s Terkou měly vysloveně radost, a musím přiznat, že i já jsem se docela těšila. Na druhý den jsme se hezky vyletnily. Terka si vzala průsvitné šatičky se širokou krátkou sukní a k nim bílé kalhotky a podprsenku, které jí skrz ně byly docela dobře vidět. Hanka nezůstala pozadu a vzala si to samé, ale ve světle modré barvě. To mě naštvalo, protože jsem nic podobného neměla, většinou jsem se oblékala dost sportovně.  Vyletnila jsem se teda ve stylu bílá gothic. Obě taky jasně prohlásily, že si tentokrát neberou žádné plíny ani vložky, že nejsou mimina a významně se dívaly na mě a na tetu, a jejich oči jezdily od našich kalhotek k očím a zpět, protože jak já tak teta jsme už vložky měly. Pořádně jsme se nasnídaly, abychom nemusely hned někde shánět oběd a vyrazily vlakem směr Turnov. Vystoupily jsme na Sychrově a došly k zámku. Teta koupila vstupenky a za chvíli jsme se už hrnuly dovnitř.
   Procházely jsme se skupinou po pokojích a poslouchaly výklad. Po nějaké době jsme si všimla, že Terka zůstává pozadu a občas se kouše do dolního rtu. Byly jsme asi v půlce prohlídky a tak jsem se k ní nenápadně přitočila a chtěla se jí zeptat, co se děje, protože jak teta, tak Hanka zatím nic nezaregistrovaly. Ale ani jsem se jí ptát nemusela, stačilo se přiblížit se a trochu zavětřit. Terka na mě vrhla napůl provinilý a na půl trochu zoufalý pohled. Můj pohled sjel až k jejím bokům a pak ještě trochu níž, kde jsem tušila katastrofu. V rozkroku jí kalhotkami prosakovala hovínka, vepředu a když jsem jí obešla, solidní nálož byla vidět samozřejmě hlavně vzadu. Nenápadně jsem to pošeptala tetě. Ta se trochu zarazila a pak se zamyslela. No asi nemá cenu tady dělat vyrvál, prostě si to doprohlédne takhle. Terka souhlasila, že to vydrží a tak jsme šly do další místnosti. Terka šla přede mnou a já pozorovala jak jí hovna prosakují kalhotkami. Taky byla, když šla přede mnou, docela cítit.
S Hankou jsme jí kryly, aby za ní někdo nešel, protože díky jejím průhledným šatům to bylo docela vidět. Smrdící Terka kráčela před námi a já jsem pozorovala přes její šaty, jak se jí pod zadkem matlají v klahotkách hovna. Terka na sobě nedávala nic znát, přece jen byla na podobné excesy trochu zvyklá, každopádně vypadala, jak kdyby měla v kalhotkách vložku z hoven a bylo to docela vidět. Taky pěkně smrděla a tak jsem dávala pozor, aby za ní hned někdo nešel a neucítil to.
Prohlídka končila a průvodkyně, starší paní, pravděpodobně bývalá učitelka se s námi loučila. Náhle její pohled sjel k Terčiným kalhotkám, které se jí rýsovaly pod šaty. Chvíli lapala po dechu a pak vyndala z kapsičky kapesníček a vyjeveným pohledem koukala na Terku a ukazovala na ní rukou, ve které držela kapesníček. Její ústa se pohybovala, ale vycházely z nich jen nesrozumitelné skřeky. Chvíli takhle hledala vhodný výraz, který ne a ne přijít a zároveň vypadala, že brzy omdlí, protože výrazně rudla. To... to... no... slečno, to snad nemyslíte vážně, rozeřvala se nakonec na Terku. Jestli jste nám někde znečistila koberce, tak to budete všechno hradit! No to je drzost, to jsem snad ještě.... no... no, tohle bude mít dohru, co si to vůbec dovolujete.
   Terka se cítila zaraženě, přece jen jí to bylo nepříjemné. Do diskuse ale zasáhla teta. Heleďte se madam, tohle se může stát každému a nemusíte kvůli tomu tady na mojí dceru takhle vřískat, pustila se do průvodkyně. My to navíc máme v rodině, já to taky často neudržím a výmluvným gestem si zvedla sukni, kde se jí v kalhotkách rýsovala velká inkontinenční vložka. Já jsem si při tom Vašem výkladu zas dvakrát pořádně ucvrkla, no co naděláte. Zbarvený indikátor vlhkosti dával jejím slovům za pravdu, skutečně bylo vidět, že má ve vložce učurnuto. Než se průvodkyně zmohla na protiútok, popadla teta Terku za ruku a se slovy, pojď, jí odtáhla pryč. Mlčky jsme jí následovaly. Ještě jsem zahlédla pohled průvodkyně, který sjel k mému zadku a její rychle se rozšiřující zorničku. Jasně, je mi skrz šaty byla vidět vložka v klahotkách, došlo mi až teď.
Vyšly jsme ven ze zámku a Hanka začala rozumovat, měly jsme ale teď jít na oběd, co budeme s Terkou dělat, když je... trochu se zarazila, přemýšlela, co říct. Terka se zamyslela a pak vytáhla z kabelky Tenu, pull upku. Přetáhla si jí přes nasrané kalhotky. Tak, aspoň na nějakou dobu to takhle můžu nechat, zasmála se. Tak jdeme na ten oběd. Počkej, zarazila jí Hanka, nemáš ještě jednu? Jo, mám jich víc, mrkla na ní spiklenecky Terka a vyndala další. Hanka si jí rychle natáhla. Tetičin tázavý pohled doplnila jen mávnutím ruky. Vyrazily jsme teda do hospody na vytoužený smažák s hranolkama a tatarkou. Jedinou nevýhodou bylo, že kromě tety, která měla sukni neprůhlednou, nám všem holkám bylo docela vidět, co pod šatama máme. Hlavně sestřenkám byly docela dobře vidět plíny. Nějak jsme to ale neřešily a brzy jsme si objednávaly vytouženou letní pochoutku. Terka si po jídle vzala pytel s vatou a vlhčené ubrousky a vytratila se na záchod. Kalhotky i s jejich obsahem vyhodila, pull upku vylepšila ještě vrstvou vaty a vlhčenými ubrousky se dala do pořádku.
Tohle mě na sestřenkách a nakonec i na mě samotné vždycky přišlo zvláštní, vzrušující. Klidně jsme se najedly pokaděné a do pořádku jsme se daly až pak. Ono to mělo svojí logiku a věděla jsme i z internetu, že jiné holky to taky tak dělají. Při jídle hovna mezi nohama nijak neruší a to že je pod sukní smrad nevadí. Když se pak ale začne otírat ubrouskama, ruce se přece jen trochu nasmradí a nějakou dobu to trvá, než to přestane být cítit a to při jídle rozhodně vadí. Tak je lepší se najíst pokaděná.
   No a co teď, zeptala se Terka, která už se tvářila vysloveně spokojeně. Vylezem ještě na Valdštejna, rozhodla teta. Vydaly jsme se tedy k vlakové zastávce, abychom zjistily, že vlak právě odjel a další jede až za dvě hodiny. V pohodě někoho stopnu, rozhodla Hanka. Postavila se k silnici, nohu na patník tak, že měl každý perfektní výhled pod její sukni a začala stopovat. Překvapivě nikdo nezastavil a tak jsme zkusili zavolat taxík přes Uber. Za chvíli zastavila paní se starou škodovkou. Děvče, neblbni, takhle Ti zastaví akorát nějaký nadržený úchyl, začala domlouvat Hance, která se stále snažila někoho stopnout. Mezi tím jsme vylezly i my s tetou a zeptaly jsme se jí, jestli by nás teda nevzala do Turnova, že to je kousek. Paní váhavě souhlasila. Rozjela se a já jsem začala přemýšlet, proč cítím ten divný zápach uvnitř. Teta se na ní tázavě podívala. Paní jen přeřadila a přidala plyn do kopce. Zachytila tetičin tázavý pohled a jakoby se nechumelilo odpověděla, „hoříme“. Na další tetičin tázavý pohled pokračovala: „začala jsem hořet už cestou sem, takže milé dámy, dál než do Turnova opravdu nejedu“. Teta se ale jakoby uklidnila a začala se s paní bavit. Já jsem mezitím pozorovala, jak se za zadní kapotou dělají obláčky kouře a jak pomalu houstnou. Začínalo se kouřit i pod zadním sedadlem, a když jsme si vyhrnuly sukně nahoru, kukaly jsme, že se ze sedačky kouří a kouří se nám i kolem pipin zabalených v plínách. Hořelo nám to pod zadky, a bylo to i znát podle tepla, které ze sedačky šlo. Hořej nám píči, pošeptala mi vzrušeně Hanka do ucha. Dobře, až už nám začnou hořet i tampóny, bude čas vystoupit, odpověděla jsem jí, ale hlas se mi chvěl vzrušením. Bylo totiž jasné, že jí ta škodovka opravdu hoří. Vymotaly jsme rychle okno, protože čuchat kouř nebylo příjemné. Holky, chcete to dojet, nebo si radši vystoupíme hned a dojdeme si ty 2 kilometry, zeptala se teta. Já chci zastavit hned, zaječela Terka, už nám málem hoří zadky! Paní už naštěstí odbočovala do Turnova. K nádraží řekla jí teta, bylo to nejbližší místo, kde se dalo zastavit. Paní tam během minuty byla a už vytahovala hasicí přístroj. S trochu připálenými zadnicemi jsme neměly moc chuť jí pomáhat, navíc přiběhl i někdo z nádraží, kdo jí pomohl požár uhasit. K placení jsme se ani nedostaly a raději jsme rychle zmizely. Šly jsme a ještě se za námi trochu kouřilo. Tetička si toho po chvíli všimla a pokárala nás, že jsme jí měly říct, že už to je tak zlé že nám málem doutná náš sex v klahotkách. Rozproudila se diskuse o tom, proč říká naším pipinkám sex a tetička dala k lepšímu příhodu, jak si jednou při motocyklových závodech jedna její kamarádka popálila píču, když jela na motorce, která jí začala hořet. Nedbala však plamenů pod svým zadkem a dojela do cíle. Až tam si uvědomila, že už jí hoří i rozkrok a než jí uhasili, popálila se. A než se jí to pak zahojilo, tak byla pár měsíců bez sexu, tak jsme si z ní pak dělaly legraci, že jí shořel sex, dokončila teta větu. Přešly jsme most přes Jizeru a zamířily vzhůru do kopců. Kouř z pod našich šatiček se postupně vytratil a přestávaly jsme být už i načuchlé od kouře. Výlet se nám zase začínal líbit. Na Vladštejnu byly otevřené nové místnosti, které jsem do té doby neviděla a tak se nám všem prohlídka líbila. Šmejdily jsme po schodištích a po hradbách a představovaly si, že jsme hradní víly. Po očku jsme samozřejmě koukaly, jestli si někdo všimnul našeho vybavení a pár pátravých a překvapených pohledů jsem zachytila. Nakonec jsme si daly ještě u bifáče limonádu a langoše a vyrazily jsme spokojené a příjemně unavené na vlak. Rychlík do Liberce přijel brzy a rády jsme se uvelebily na svých sedačkách. Začal se hlásit i močový měchýř, a protože jsme byly unavené, pustily jsme to do kalhotek. Za chvíli jsem koukala, že pod Hankou je pořádné mokré kolo na sedačce. Řekla jsem jí, jestli by se mohla zvednout, že jí zkontroluju plínku. Hanka se zvedla a bylo mi jasné, v čem byl problém. Všem nám, co jsme seděly vzadu v hořícím taxíku se propálila plastová ochrana proti protečení a tak jsme valstně plínky pročuraly okamžitě. Proto jsme označkovaly sedadla ve vlaku. Nakonec jsme prostě dělaly jako že nic a nechaly jsme po sobě 4 mokré fleky ve vlaku na sedadlech. Proč 4? Teta podcenila trochu savost své inkontinenční vložky a prostě jen protekla. Do deníčku jsem si ten výlet zapsala, jako pročůraný výlet.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Sestřenky 3 - Výlet s tetou
« Odpověď #1 kdy: Prosince 07, 2018, 19:59:09 »
Velmi poutavé čtení, vzrušující, mělo to ten správný náboj, nejprve Terčina nehoda, pak hoření, to se ten výlet vydařil, bylo to s dobrodružstvím.

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Sestřenky 3 - Výlet s tetou
« Odpověď #2 kdy: Prosince 10, 2018, 00:48:13 »
Vidím, že bez zahoření to nejde :D Zase skvělý příběh...