Autor Téma: Nabídka  (Přečteno 4167 krát)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Nabídka
« kdy: Listopadu 28, 2018, 10:07:29 »
Mám několikery plenkové kalhotky, které již určitě nosit nebudu. Všechny jsou originál šité v in-texu. Troje jsou z materiálu poly (foto-ty barevné) a zbytek je z dederonu s igelitem. Všechny jsou model "slip", tedy ty s nejnižším pasem. Poly kalhotky jsou ve velikosti 2, dederonové jsou velikost 3. Bílé poly kalhotky jsou šité tak, že ta pogumovaná vrstvička je dovnitř kalhotek, tedy k tělu. Modré a žluté jsou šité pogumováním ven. Nabízím to jako použité zboží, ale některé kalhotky (žluté poly a jedny dederonové) jsou ještě nepoužité. V podstatě kalhotky používám jen jako takovou psychologickou pomůcku, takže vlastně to použití obnáší to, že jsem je nosil s plenkou a nic víc. Všechny kalhotky jsou ale ještě použitelné i pro zadržení případné nehody. Ty igelitové už ale něco pamatují, některé jsou už lehce vytvrdlé.
Kalhotky nabízím proto, že jsem si nechal udělat jiné a trochu jsem si nechal upravit střih. Takže teď už používám jen ty upravené a tyhle by mi doma překážely a zbytečně by zahálely.
Teď to nejlepší. Kalhotky nabízím bezplatně, tedy daruji. Ale jen tomu, kdo si osobně přijde. Předání buď v Praze, nebo v Bohumíně (dopoledne) a nebo v Olomouci (večer). Jestli chcete vědět víc, pak pošlete soukromou zprávu.

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:Nabídka
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 29, 2018, 22:03:29 »
Pokud by ještě někdo projevil zájem, pak je už jen další v pořadí. Vypadá to, že kalhotky si našly svého zájemce. Jestli to nedopadne, tak dám vědět a obnovím nabídku, g