Autor Téma: Jsi tím , jak se chováš 2  (Přečteno 3724 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Jsi tím , jak se chováš 2
« kdy: Listopadu 21, 2018, 12:21:03 »
2.Pravidla , zdělení tajemství , první den jako batolata .

Omlouvám se za pravopis .

,,Tak jo Vlastíku , venku odpoledne si vše povíme '' prohlásil Péťa .

Vyndal jsem pár autíček a začali sme jezdit po koberci . Za chvilku přišla mamka a posadila si nás vedle sebe . Vzali židli a sedla si před nás .

,,Tak k pravidlům kluci . Plínky budete nosit stále a to všude bez rozdílu co budete dělat nebo kam půjdete . Plínky si nikdy nesmíte sami sundávat . Budete nosit doma bavlněné , na ven jednorázovku s bavlněnou a na spaní hlavně v noci vás pěkně oba vycpu plínkama . Budete nosit oblečení jaké vám dám . Do plínek budete čůrat , když se vám bude chtít kakat , tak přijedete za mnou a řeknete , budu dělat ee . Já vás posadím na nočník a až se do něj vykakáte , tak dostanete zpět plínky . Když se mě neohlásíte jak jsem řekla , tak nebudu reagovat . Pokud skončí kakání v plínkách , tak taky přijdete , ale s hláškou mám ee . Mokro v plínkách nebudete hlásit vůbec . Pokud se začnete pokakávat , tak budete mít jiné plínky a nebudu vás dávat vůbec na nočník . Bude se chodit spát když vám řeknu a budete spinkat ve fusaku . Z postýlek vylezete až když si pro vás přijdu a nebo vám to dovolím . Zítra musím na 24 do práce tak budete doma sami . Plínky si vyměníte navzájem  a vezmete si oblečení které vám připravím . Budu se skrátka o vás starat jako a malé klučiny . Pokud budete zlobit , tak trest dostanete oba bez rozdílu . Klidně můžete vyfasovat i zavinovačku a ležet v postýlkách celej den . Ty Péťo u nás zůstaneš než se vrátí táta z cesty . Budeš tady i přes vánoce . Tak teď dostanete plínky na odpolední spánek a po obědě si pěkně půjdete hajnout . Po spánku vás hezky obleču a půjdete se projít '' pověděla nám mamka .

 Když skončila svůj proslov , tak nás vzala k přebalovacímu pultu . Mě nechala stát vedle něj a položila nahoru Péťu . Sundala mu punčocháče a tričko . Pod nimi měl pěkně nacucanou stejnou plínku jako jsem měl já . Sundala i jí a otřela ho ubrouskama . Ze skříňky vzala gumové kalhotky , nějaké dvě zvláštní velké plínky , bavlněné pleny a vše si poskládala . Ty velké byli hodně silné už na pohled .

,,Jo jo , tohle jsou vícevrstvé plenky speciálně ušité pro chlapečky jako jste teď vy dva . Veprostřed mají deset vrstev a na okrajích pět . '' .

 Vše si urovnala , vzala Péťu pod kolenama a plenky dala pod něho . Já jsem prožíval ohromné vzrušení . Pozoroval sem každý její pohyb . Velmi mě vzrušovalo , jak ho balila do plínek . Potom vzala krém a začala ho důkladně všude mazat . Za chvilku měl celý předek bílý a potom i zadeček . Mamka si otřela ruce a nejdřív mu protáhla mezi nohama první dvě plíny a pak i ty vícevrstvé . Těma ho doslova obalila a sepla je sponkou . Když mu je dávala , tak jsem se už neudržel a v tu chvíli jsem se pořádně udělal do plínky . Potom už dostal gumové kalhotky . Pak vzala nějakou kombinézu ze které se nakonec stali velké dupačky . Pěkně ho do nich zabalila .

,,Tak jo , jeden je hotovej a teď ty Vlastíku '' prohlásila a vyměnila nás na pultu .

Přesně jako před tím Petra , tak zabalila i mě do plínek a oblékla mě . Potom nás odvedla do jídelny . Tady jsem zažil další překvapení . Vedle stolu stáli dvě velké dětské žildle s pultíkem . Mamka nás na ně posadila , zajistila řemenama a dala pultík dolů . Za chvilku přinesla z kuchyně talře s polévkou . Každý sme dostali brindáček a pak se už mohlo jíst . Po polévce následovalo maso s kaší . To nám mamka nakrájela na malé kousky a nechala jíst jen lžící . Po jídle nám otřela pusy a sundala bryndáčky . Vzala z kuchyně láhve pro batolata a odvedla do  mého pokoje . Postupně nás uložila do postýlek a zapla fusaky . Každý sme dostali láhev s čajem a odešla pryč . Po vypití lahvičky jsem na chvilku usnul . Nevím jak dlouho jsem spal , ale probral sem se až na volání mamky , že je čas se jít projít ven . Vyndala nás z postýlek a odvedla opět k pultu na přebalování . Vyměnila nám plínky a oblékla nás do bodíčka a pnčocháčů . Po svačince sme každý dostali oteplovačky a mohli jít ven .

,,Tak jo Vlastíku , teď už si můžeme vše povědět . Dost jsi mě s plenkama překvapil . Já si myslel , že sem sám takovej divnej když se mi líbí plínky a starší kluk v nich . Jak jsi se k nim dostal ? '' ozval se Péťa kousek od domu .

 Já jsem mu pověděl celou pravdu . Jak se  mě líbili děti u mamky v práci , tady hlavně kluci kteří museli nosit plínky . Prozradil jsem mu , že sem si začal plínky kupovat a pokud to šlo tak jak jsem si hrál na malého klučinu .

 ,, No a jak jsi si k nim dostal ty ? '' .

,,No já jsem to měl trochu jiné . Letos na dovoléné u moře tam byla rodina s klukem který byl stejně starý jako já . On měl na sobě stále plínky , protože se narodil bez svěrače močového měchýře . Nosil je na pláž i v hotelu a samozřejmě na spaní . Mně se to hrozně líbílo a stále jsem na ně myslel . Vzrušovalo mě , když ho přebalovali do suchých plenek . Přemýšlel sem , jaký to musí být pocit je mít na sobě . Když jsem byl u něho poslední den před odletem domů , tak sem mu sebral pár plínek a odvezl si je domů . Tam když byl táta pryč , tak si je vzala tak jako ty zažival tu rozkoš kterou dávají . Po jejich použití , jsem si je začal taky kupovat . Párkrát mi na to přišel táta a vždy mě vyhrožoval , že ze mě uděla batole když stím nepřestanu . Já si ,ale skutečně nechtěl sám sobě přikázat abych stím přestal . No a dnes ráno mě opět nachytal v plínkách a skončilo to takhle . No tak teď vše víš a můžeme si spolu pěkně užívat . Jinak se ti musím přiznat , že když tě tvoje mamka balila do plínek před obědem , tak jsem se z toho udělal do plínek '' svěřil se mi sevším on .

,,Tak to je síla . Škoda , že sme ani jeden nenašli odvahu se navzájem svěřit už dřív . Trochu je záhada , že to u obou prasklo najednou . No jak vidíš tak nejsi sám . Jinak nevím jak ty , ale já jsem na tom z plínkama tak , že když je mám na sobě tak se úplně automaticky počůrám . Jako třeba teď . Za tu dobu co sme vyšli ven tak jsem se počral už dvakrát . Jinak co se týče kakání , tak nevím jak ty , ale já se radši budu hlásit na nočník . Jednou když sem si hrál tak jsem se pokakal do plínek a musím říct , že nic moc pocit . Jsem rád , že budeš u nás tak dlouho a můžeme si pěkně hrát . Jak jsi říkal , že když mě mamka přebalovala , tak jsi se z toho udělal do plínek tak u mě to bylo taky tak . '' odpověděl jsem mu já .

 Za chvilku se začalo stmívat a tak sme se vydali zpět domů . Mamka už na nás čekala . Sundala nám oteplovačky a oba přebalila do plínek na doma . Po asi tak hodince co sme si hráli jsem pocítil onen tlak ve střevech .

,,Hele Péťo nevím jak ty , ale já se jdu mamce ohlásit na nočník . Potřebuji už kakat . '' pověděl jsem mu já a šel za mamkou .

,,Mami budu dělat ee '' ohlásil sem jí .

,,Teto já budu dělat taky ee '' ozval se njednou za mnou Péťa .

,,Tak jo kluci , takže směr koupelna a tam vás oba posadím na nočník '' odpověděla mamka .

Došli sme do koupelny kde na zemi byly dva velké nočníky . Mamka nejdřív svlékla mě a posadila na nočník a potom hned na druhej usadila Péťu . Byl to na nás asi zvláštní pohled . Oba stejně staří kluci , sedí na nočníku a u sebe mají rozložené plenkové kalhotky a na nich bavlněné plíny .

,,Tak jo , pěkně kakejte a já za chvilku přijdu '' řekla mamka a odešla pryč .

Po vykakání sme dostali zpět plínky a šli si dál hrát do mého pokoje . Večer velmi rychle utekl a mamka pro nás přišla , že je čas na večeři . Opět nás posadila do židliček a my sme pěkně v nich jedli . Po jídle nás nechala se podívat na pohádku a pak zavelela , že je čas na koupel a zabalení na noc . Odvedla nás do koupelny , napustila vodu do vany a začala nás svlékat . Pak sme se už oba ocitili ve vaně . Mamka nám do ní dala pěnu a taky lodičky . Pěkně sme si hráli a potom nás oba umyla . Když sme byli čistý , tak nás pořádně utřela a po zabalení do osušek sme šli do pokoje .

 Tentokrát vzala prvního mě a položila na přebalovací pult . Vzala čtyři vícevrstvé pleny , na to dala froté plínku a pod to velkou jednorázovku a gomové kalhotky . Vše pěkně poskládala a dala pode mě . Velmi důkladně mě všude namazala a začala protahovat plínky mezi nohama . Když mě nasadila i jednorázovku , tak to byl pěkně velkej balík . Vše upnula gumovými kalhotkami a dala mě dupačky na spaní . Připadal jsem si , jako bych byl zabalenej do deky . Postavila mě vedle pultu a stejným způsobem zabalila i Péťu .

,,Tak jo , teď tady chvilku počkejte a já vám oběma přinesu lahvičku na dobré spaní '' prohlásila a odešla .

Udělal jsem pár kroků a připadal sem si jako batole . Musel jsem jít s nohama od sebe . Péťa na tom byl úplně stejně . Pak přišla mamka a uložila nás do postýlek , dala nám každému lahvičku a začla číst pohádku před spaním . Když jí dočetla , tak už sem měl lahvičku v sobě .

,,Tak jo kluci , pěkně se vyspinkejte . Tobě dám Vlastíku do postýlky telefon . Až ráno zavolám tak vstanete a přebalíte se . Dopoledne budete doma a po odpoledním odpočinku půjdete ven . Nezkoušejte zlobit , mám tady všude kamery a pokud zjistím , že ste porušili pravidla tak vás velmi  přísně potrestám '' pověděla nám ona .

Dala mě do postýlky telefon , oba sme dostali dudlík a odešla pryč . Popřáli jsme si dobrou noc a za chvilku jsem i přes ty tlusté plínky usnul .

Pokračování příště .

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Jsi tím , jak se chováš 2
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 21, 2018, 18:15:02 »
Pěkné, již jse budu těšit na další pokračování.

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Jsi tím , jak se chováš 2
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 22, 2018, 15:15:31 »
Pěkné pokračování jen tak dál  :) :)