Autor Téma: Jsi tím , jak se chováš .  (Přečteno 5098 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Jsi tím , jak se chováš .
« kdy: Listopadu 16, 2018, 17:53:50 »
                                                       Jsi tím , jak se chováš.

1. jak vše začalo , přistižení , zajímavé zjištění .

Příběh je vymyšlený . Omlouvám se za pravopis .

Jmenuji se Vlastík a jsem jako každý jiný kluk . Chodím do školy , pěstuji sporty a dělám všechny věci jako kluci . Kamarádím se nejvíc s Petrem od sousedů a žiju sám s maminkou v našem domku . Jen jednu věc jsem nikdy nikomu neřekl . Velmi mě přitahují plínky a vše co k nim patří . Tato moje záliba vznikla , když jsem chodil za mamkou do její práce . Ona totiž dělá v ústavu pro mentálně postižené děti a mládež . Právě u ní v práci jsem viděl děti jak nosí plínky . Většina tedy vydávala jen zvuky , ale pár jich normálně mluvilo . Hrozně jsem jim všem plenky záviděl . Taky mě bral velký nočník , který tam měli pro děti které nechtěli chodit kakat na záchod . Na malou měli plíny a tak je buď mamka nebo jiná kolegyně dávali kakat na nočník . Bylo zajímavé tyto děti na něm vidět. Vždy na něm sěděli a u nohou měli kalhoty a na nich rozležené plenky . Po vykonání potřeby se jim utřel zadeček a pak následovalo zabalení do plínek

 Když u ní v práci začali používat jednorázové plíny , tak jsem jednou neodolal a těsně před odchodem domů sem si jako zašel na záchod . Právě tam měli totiž připravené plenky . Vzal jsem si tři a jel rychle domů . Hned jak sem dorazil , tak šlo moje obečení dolů . Vzal jsem jednu plínku a rozložil ji ve svém pokoji na postel a chvilku si jí prohlížel . Položil se na ní a protáhnul mezi nohama . Podařilo se mi jí zalepit a já se cítil v sedmém nebi . Konečně jsem měl ten krásný pocit jaký plínky poskytujou . Cítil jsem její měkkost a krásné teplo . V tu chvilku sem byl rozhodnutý . Plínky budou mojí zálibou . Vstal jsem z postele , vzal si na sebe jen tričko a šel si dělat úkoly . Taky sem si došel pro pití a hodně moc pil . Následek mě nenechal dlouho čekat . Asi tak po půl hodině se mi začalo chtít hrozně moc čůrat . Držel jsem to co nejdýl a pak se snažil se počůrat do plenek . Jenže moje tělo odmítalo spolupracovat . Až když jsem se vydal směr na záchod tak najednou povolil na chdobě můj močový měchýř a já se splnou parádou počůral do plenek .
 
 Zaplavila mě ohromná slast . Zamotala se mi z toho úplně hlava a já zažil úplnou extázi . Ten pocit byl úžasnej . Do asi tak šesti jsem si úžíval v plínkách a ještě jednou se do nich počůral . Pak sem musel vše uklidit a opláchnout se aby mamka nic nepoznala . Od té doby jsem vždy když to bylo možné se věnoval svojí tajné zálibě . Ve městě sem objevil zdravotnické potřeby kam jsem si jezdil pro plínky . V drogerii sem si koupil lahvičku pro batolata a dudlík . Při hrách jsem si představoval ,že sem malej kluk který si stále čůrá do plínek .

 Když mě jednoho dne mamka oznámila , že jde v pátek večer na 24 do práce byl sem nadšený . Petr byl nemocný , takže jsem se mohl jít věnovat sobě . Věděl jsem , že až přijedu ze školy a z oddílu domů , tak mamka už tam nebude . Po cestě sem se zastavil ve zdravotnických potřebách pro plíny . Taky jsem si všimnul , že tam mají velký dudlík a savičku na láhev . Paní mě řekla , že se ten dudlík používá u starších dětí kteří mají zdravotní potíže . Nakonec jsem si ho taky koupil a  to v modré barvě . Vzal sem i tu savičku na láhev . Hned po příchodu domů jsem běžel do garáže , kde sem měl tajnou skrýš . Vybral zní vše co potřebuji a šel k sobě do pokoje . Z lednice si přinesl džus a nalil si ho do dětské lahvičky . Vzal si na sebe plínky a tričko co sem si nedávno koupil .

  Mělo na sobě motorky a vypadalo jako pro malé děti . Když jsem si odbyl věci do školy , tak sem si už jenom hrál . Večer zavolala mamka , zda je vše v pořádku . Pověděl sem , že jo a dál si hrál . Bumbal sem vše z lahvičky a dával si do pusy dudlíka . V té době už jsem měl v sobě reflex , že když mám plíny tak se klidně umím pěkně počůrat . Dvakrát sem se musel přebalit . Před spaním jsem si šel napustit vanu teplé vody a dal si do ní taky tajně koupenou dětskou pěnu do koupele . Cachtal sem se pěkně dlouho a představoval si , že sem malý klučina . Dokonce jsem před koupelý vyhrabal ze skříně lodičky a hrál si s nimive vaně . Potom už byl čas jít spát . Vzal sem plínku na spaní , vložil si do ní buničitou vložku a po namazání se do všeho pěkně zabalil . Oblékl jsem si tričko od pyžama a punčocháče které jsem měl v mrazech na ven . Do lahvičky šlo tentokrát vlažné mléko a po jeho vypití sem usnul . Jen jsem netušil co mě čeká ráno za šok .
 
 Když sem se začal budit ,  tak první co jsem zaznamenal bylo , že mám plínky silnější než večer . Druhý šok byl , že spím ve fusaku který používají u mamky v práci pro některé neklidné děti . A poslední , že mám na sobě overal . Otevřel jsem oči a rychle se posadil . V tu chvilku se otevřeli dveře a k mému údivu vešla mamka . Sedla si ke mně na postel , položila mě na ní , vzala za ruce a dala mi je k hlavě .

,,Ahoj , jak pak se můj chlapeček vyspinkal ? No moc nekoukej , vím velmi dobře o tom co jsi tady často dělal . Nevěděla sem v první řadě co mám s tebou dělat . Dokonce jsem se o tom poradila u nás v práci . Pan doktor mě řekl , že některé dět a to hlavně kluci se chovají tak , čím chtěji být . Dobře , chováš se jako batole tak jím budeš . Plenky ti budu dávat 24 hodin denně , bez ohledu na to co budeš dělat nebo kam půjdeš . Doma ti budu dávat bavlněné a k tomu gumové kalhotky , na ven to budou jednorázovky a na spaní kombinace všech . Nosit budeš oblečení jako nosí batolata . Do plenek si budeš čůrat , na kakání si budeš říkat . Když se ti bude chtít kakat , tak přijdeš za mnou a řekneš mě , budu dělat ee . Když to neřekneš , nebudu na to reagovat . Pokud se takto ohlásíš , tak tě posadím na velký nočník a ty se pěkně vykakáš . Pokud se pokakáš , tak příjdeš za mnou a řekneš mi maám ee . Jestli se začneš i pokakávat , tak ti snížím věkovou hranici a bdeš mít plínky na vše . Počůrání mě nebudeš hlásit vůbec , já sama se rozhodnu kdy je potřeba ti vyměnit mokré plínečky . Budu tě taky koupat , krmit a prostě se o tebe starat jako o batole . '' prohlásila mamka .

 Jen jsem koukal s otevřenou pusou . Mamka se natáhla na stůl a dala mě do pusy dudlík který tam ležel . Rozepnula fusak a pomohla mě vstát . Šel jsem sní za ruku do koupelny kde mě rozepla overal . Přes plenky které sem si večer vzal byla jedna velmi tlustá plína . Tu rozepla a pod ní byli vidět pekně nacucané plínky .

,,No pěkně jsi v noci čůral do plíneček . Jsi šikulka . Tak teď tě zbavím mokrých plenek a po umytí tě pěkně zabalím , oblíknu a půjdeme do města nakoupit '' . prohlásila a postavila mě do vany .
 
 Celého mě umyla a důkladně osušila . Odvedla si mě k sobě do pokoje . Na posateli už byla připravená podložka na přebalování . Položila mě na ní a ještě jednou se přesvědčila , že jsem pěkně suchý . Schýbla se k posteli a vyndala balík s plenkami . Na obalu byl obrázek kluka a nápis Huggeis Xl . Vyndala jednu a já byl hned unešenej . Vypadala přesně jeko pro děti . Jenomže , byla v mé velikosti . Mamka mě vzala pod koleny , nadzvedla mě a dala plínku podemě . Namazala mi zadeček krémem a položila na plínku . Zjistil jsem hned , že je celkem dost silná . Namazala mě i vepředu a když si otřela ruce tak protáhla plínku mezi nohama a zalepila jí na bokách . Ujistila se , že mě plínka všude sedí a začala mě oblékat . Nejdřív sem dostal body a potom punčocháče . Postavila mě na nohy . Když sem se podíval dolů , tak se tam pěkně vydouvala plínka . V tu chvilku sem se počůral .

,,Tak jo , jdeme do jídelny kde dostaneš snídani a až se sama obléknu tak ti dám zbytek věcí a půjdeme nakoupit '' řekla mamka .

V tu chvilku zazvonil telefon . Volal Jirka , táta Péti .Chvilku se s mamkou o něčem bavili . To co jsem potom slyšel mě šokovalo .

,,Plenky pro větší děti seženeš buď ve zdravotnických potřebách a nebo ti to zařídím u nás v práci . Pokud je potřebuješ akutně , tak ti jich pár můžu dát hned . Vlastík je ode dneška taky na plínkách . Začal se chovat jako batole tak jsem ho z něj udělala . Plenky ti dám hned teď mi jedeme do obchodu . Pokud chceš můžeš s náma nebo mi dej do auta Péťu . O jednoho prcka míň či víc je jedno '' pověděla do telefonu a zavěsila .

,,No už je to tak Vlastíku , Péťa je na tom stejně jako ty . Stal se z něho malý chlapeček jako jsi ty sám . Tak já jim tam teď donesu pár plínek a pak se uvidíme všichni na nákupu '' řekla mamka a odešla .

Byl jsem z toho úplně vedle . Samozřejmě , že mě začalo zajímat proč má Péťa taky plínky . Za chvilku se mamka vrátila a vzala mě do jídelny . Tam jsem dostal v lahvičce kaši a po ní ještě čajík . Když jsem ho dopíjel tak sem ucítil v bříšku známý tlak . Věděl jsem co se děje .

,,Mami budu dělat ee '' zvolal jsem pro to .

Mamka odešla na chvilku pryč a vrátila se z nočníkem který si musela půjčit v práci . Odvedla mě do mého pokoje , tam ho položila na zem a když mě svlékla a sundala plínu tak mě na něj posadila .

,,Tak jo , pěkně kakej a já se zatím obleču . Za chvilku je tu Péťa , pojede s náma nakoupit . Strejda zatím tady udělá nějaké úpravy a až se vrátíme tak tady budeš s Péťou si pěkně hrát '' pověděla mamka a šla pryč .

 Já trochu zatlačil a začal kakat do nočníku . Byl jsem jako batole a nebo ty děti u mamky v práci . Seděl jsem na nočníku a vedle sebe měl plínku . Skončil jsem akorát když přišla mamka . Za ní šel Péťa . Měl na sobě rozepnuté zelené oteplovačky . Zvedla mě utřela zadeček a hned mě nasadila zpět plínu , dala bodíčko a natáhla mi punčocháče . Byl to zvláštní pocit , když se o mě tak starala před Péťou . Potom odnesla nočník . Byl jsem s Péťou chvilku sám .

,,Ahoj jak se máš Vlastíku ? No vidím , že jsi na tom stejně jako já . Hele asi si vše řeknem až si tady budeme hrát viď ? ''pozdravil mě on .


,,Ahoj Péťo , no asi si to povíme později .'' odpověděl jsem já .

V tu chvíli přišla mamka a nesla skoro stejné oteplovačky , jenom byly modré . Začala mě do nich soukat a pak se šlo už do předsíně . Tady nám dala boty , zapnula kombinézy a šlo se ven . Tam sme nasedli do auta a jelo se do obchodu . Tam se na nás občas někteří koukali dost divně . Hlavně to určitě bylo tím oblečením . Já jsem se při tom počůral zase do plínky . Péťa taky trouchu koukal , ale byl v pohodě . Po nákupu sme se zastavili ještě u mamky v práci . Přinesla do auta několik balíků plínek a taky ještě jeden nočník . Po návratu mě čekalo doma překvapení . Stáli tam dvě dětské postýlky , velký přebalovací pult a na zemi byl dětský koberec a na něm namalované město .

,,No je to tak kluci , budete tady pěkně spolu a já se o vás postarám . Později vám oběma řeknu pravidla která se budou dodržovat . Teď zatím sundáme oteplovačky a nechávám vás si chvilku hrát a před obědem uděláme výměnu plínek '' pověděla mamka .

Oba nás skutečně svlékla a my byly jen tak . Já měl na sobě bodíčko , punčocháče a pod tím moc pěkně vystouplou plínku . Péťa na tom byl stejně , ale měl na sobě tričko a punčocháče . Koukali sme na sebe .

,,No sluší ti to Vlastíku . Hele tak jak jsi se k plínkám dostal ? '' .

,,Tobě to taky Péťo sluší . No bylo to celkem jednoduché , ale řeknu ti to odpoledne při hraní nebo když půjdeme ven . Tady je to přece jenom dost na očích vše '' odppověděl jsem mu já .

Pokračování příště .

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Jsi tím , jak se chováš .
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 17, 2018, 16:40:13 »
Velmi pěkný příběh  :) :) už se těším na pokračování  8) 8)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Jsi tím , jak se chováš .
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 17, 2018, 18:02:14 »
Velmi hezké, již se těším na další pokračování, jen piš dál.

Offline TheIlluminati

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 15
  • Karma: 0
Re:Jsi tím , jak se chováš .
« Odpověď #3 kdy: Listopadu 17, 2018, 21:05:44 »
Fakt bomba, už se těším na pokračování.XD

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Jsi tím , jak se chováš .
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 20, 2018, 12:36:08 »
Zajímavý začátek. Budu rád, když se podaří udržet dějovou kvalitu i do dalších dílů.