Autor Téma: Jak začít s cévkou?  (Přečteno 4356 krát)

Offline petr321

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Jak začít s cévkou?
« kdy: Listopadu 11, 2018, 10:21:21 »
Zdravím chtěl bych se zeptat zkušenějších jak se poprvé vycévkovat na co si dávat pozor jaký použít lubrikant, jaké je riziko infekce a zda je bezpečné nosit permanentní katétr 24h denně třeba v práci (pracuji jako řidič ppl), nebo raději v klidu o víkendu. Jak často cévku měnit? Dále by mě zajímalo jak se o katétr starat po higienické stránce. Děkuji všem za odpovědi :).

Offline darinkaAka

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0

Offline darinkaAka

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0
Re:Jak začít s cévkou?
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 16, 2018, 18:26:33 »
Jinak jsem zdravotník a riziko infekce i poranění je poměrně vysoké. Ve zdravotnických zařízeních se to provádí v přísně sterilních podmínkách.

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Jak začít s cévkou?
« Odpověď #3 kdy: Listopadu 26, 2018, 20:41:42 »
díky chci si splnit sen 1-2 noci sám od sebe počurat a pak skusit celý den v plenkách

Offline topdog

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
  • ABDL, cévkování, soft D/S play, roleplay, mazlení,
Re:Jak začít s cévkou?
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 27, 2018, 08:16:01 »
Cevkuji se sám, cca od svych 18ti let, protože me to vzrušuje . Nejsem sice zdravotnicky vzdělaný, ale nikdy jsem po tom neměl problémy. Ale otevřené cévky v plence bych se bál. Nicméně sám mám rád i plenky a přijde mi stejně "uspokojivé" mít cévku připojenou na sběrný sáček a pozorovat jak se pomalu plní a takhle si "hrát" klidně celý víkend. Nejradeji mam cevky s balonkem a v provedeni tiemann, mají zahnutou špičku a lepe se zavadi. Je dobre ze zacatku zkusit mensi velikost (ch14-16-18) a pri koupi cevek si rovnou koupit i lubrikant k tomu urceny, dá se sehnat i znecitlivujici lubrikant, ale to pak není ten spravny pocit kdyz cevka prochazi prostatou,vše se da vetsinou sehnat na jednom miste. Pokud by chtěl kdokoliv pokecat na dané téma nebráním se :)

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Jak začít s cévkou?
« Odpověď #5 kdy: Srpna 28, 2023, 19:33:25 »
Ja cievku okrem nemocnice a veľmi vážnych prípadoch by som si nevzal. Ono to aj bolí, keď sa tam vkladá tá hadička.
Pozeral som video o tomto a moc ružovo to nevypadá- aj keď to bola iba maketa pre zdravotné sestry.
Ale ináč keď je cievka zavedená tak moč ide nonstop preč, nie? A vtedy sa vrecúško alebo plienka na noc, alebo na  cesty hodia. Toľko môj názor.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline jasmin68

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 0
Re:Jak začít s cévkou?
« Odpověď #6 kdy: Listopadu 08, 2023, 10:54:49 »
Ahoj. Ja si občas kateter zalozim. Snažím sa o maximálnu sterilitu.  Na to plienka s posilnovacou vložkou. To ste vlastne inkontinentny.

Offline kamzub

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 160
  • Karma: -1
Re:Jak začít s cévkou?
« Odpověď #7 kdy: Listopadu 08, 2023, 15:56:20 »
Cévka je lákavá, na pocit samovolného počůrání. Ale sám se ji bojím zavést, moc rizik na infekci a poranění.

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Jak začít s cévkou?
« Odpověď #8 kdy: Listopadu 09, 2023, 13:26:30 »
Kúpil som si sadu na to hlavne vsetko sterilne  treba robiť ,nič zložité  len treba byt v kľude a nič na silu pokiaľ nejde uvoľniť sa a hlavne v klude  ale tiež som  bol nervózny ale druhý krat to bolo ok

Offline martinpcz

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0
Re:Jak začít s cévkou?
« Odpověď #9 kdy: Listopadu 09, 2023, 19:08:02 »
To můžeš rovnou narazit starou pivní pípu od výčepního ;D

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Jak začít s cévkou?
« Odpověď #10 kdy: Listopadu 19, 2023, 15:23:19 »
Dřív jsem s tím trochu experimentoval, teď už mám jednak strach z infekce a jednak takovou dost nepříjemnou zkušenost pramenící z mojí blbosti, takže už s tím nechci nic mít. Když jsem bydlel ještě u rodičů, tak jsem měl možnost si zasunout cévku jen v koupelně ve stoje, tam jsem byl zamčený a nikdo mě nemohl překvapit. Párkrát s tím nebyl problém, možná kromě erekce :-) , to už přesně nevím. Jenže jednou jsem opět dostal nápad si ji vzít a tak jsem ji pomalu začal zasouvat a narazil jsem na místo, kdy to najednou nešlo a začalo to bolet. V tu chvíli už určitě moc nechybělo, tak jsem si řekl, že to nebude problém a prostě zatnu zuby a trochu zaberu. Taky jsem to udělal a pak jsem se probral na podlaze a vedle mě ležela ta cévka. Potvrzuji, že návody na internetu, že se nemá jít přes bolest jsou správně a mají své opodstatnění. Já už do toho nejdu a ostatním jen radím opatrnost.
Jinak po letech nepravidelného nošení plen na noc (obvykle jen víkendy) jsem v situaci, že když plenu mám, tak se často probudím až ráno se strachem, že mi moje (imaginární) maminka vynadá, že jsem se zase pochcal  :'( , protože je prostě plná a fakt si nic nepamatuju. Pokud spím bez ní, tak se v noci běžně budím a musím na záchod. Za mě asi nejlepší stav, jakýho mohu v ABDL dosáhnout. Nic mě neomezuje a zároveň si to užívám na maximum.