Autor Téma: Waldhotel  (Přečteno 3047 krát)

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Waldhotel
« kdy: Října 25, 2018, 15:38:41 »
,,S bohem lááásko, já jedu dááál.” Drtil jsem ji autobusem po dálnici, a zpíval si písničky, které jsem měl na cd.
Výhoda byla, že jsem mohl ječet na celý autobus, neboť jsem byl prázdný. Hledal jsem hotel, kde budu 2 noci čekat na přílet klientů v Německu. Takhle na večír, už bylo obtížné něco sehnat, ale nevzdával jsem se.
Zaujala mě cedule s nápisem waldhotel. ,,Lesní hotel a má parkoviště pro autobusy.“ Podivil jsem se na hlas a odbočil dle cedule.
Jel jsem lesem, kde byla uzounká silnice a označená jako slepá. Když jsem dojel na konec, stál tam dům s velkým parkovištěm u kterého jsem zastavil. Vystoupil jsem a šel na recepci. Podivoval jsem se jen tomu, že tam bylo prázdno. Jediný kdo tam parkoval jsem byl já.
Vešel jsem do dveří a stál jsem v hale, která se rozprostírala po celém přízemí. Na zdech byli parohy, kančí kůže a všelijaké trofeje z myslivosti.
,, Dobrý den” zahlaholil jsem u recepčního pultu. Vyšla starší a velice půvabná dáma. ,,Dobrý den, mladíku, chcete určitě pokojíček.” Přikývl jsem, měla pravdu je mi 22 let, ale každý mi hádá o dost míň. Měla příjemný úsměv a vystupovala velice mile. Připadal jsem si, jako dítě, když hovoří s dospělou ženou. Něco v ní bylo podivného, ale velmi přitažlivého.
,,Tak tady je pokoj 2 a koukejte se umýt a převléknout. Já připravím večeři.“ Řekla to trochu rozkazovačně, ale nepřikládal jsem tomu váhu. Šel jsem do pokoje, kde byla postel s postranicemi. Pokoj byl vybaven obrazy s dětskými motivy a na skřích byli plyšové hračky. Musel jsem se zasmát, připadalo mi to trochu uhozené. Pořád jsem však nepřikládal váhu tomu, co jsem viděl.
Osprchoval jsem se a vzal si čisté prádlo. Šel jsem zpět do recepce, kde mě dáma uvedla do místnosti, kde bylo na stole jídlo. V místnosti byli dětské židle, různých velikostí. Trochu jsem znervózněl, ale ona jako by to tušila. Posadila mě na normální židli ke stolku a dala mi brambory s řízkem a do sklenice domácí limonádu.
,,Máte ráda děti že?” Řekl jsem a ona se jen usmála. „Dobrou chuť a opatrně, je to horké.” Řekla a s úsměvem odešla. Pomalu jsem jedl a kontroloval v mapě na telefonu, jak jsem daleko od letiště. Dopil jsem limonádu, která byla velice lahodná.
Jedl jsem pomalu jídlo a cítil se příšerně unavený. „Někdo by chtěl spinkat.” Uslyšel jsem a ucítil v puse další sousto, které mi tam dala ta žena z hotelu. Ani jsem nemohl protestovat, byl jsem totálně bez síly.

Probudil jsem se v posteli s bolestí hlavy jakou nepamatuju. Otevřel jsem oči a zkoušel si vzpomenout, jak jsem se do postele dostal. V ústech jsem ucítil něco podivného. Chtěl jsem zjistit co tam mám, ale měl jsem ruce přivázané popruhy k posteli.
Otevřeli se dveře a vešla ta dáma z recepce. ,,Někdo se nám tady vyspinkal. Teď ti vyndám dudlíček a dám ti napít čajíčku.Ty budeš hodnej chlapeček a vypiješ co ti maminka dá.”
Dudlík to je!! Pomyslel jsem si a ona zatím dudlík vytáhla z mé pusy a dala mi do ní savičku od dětské láhve. Začal jsem pít a přemýšlel co má tohle všechno znamenat.
„Víš ty sis nepřečetl na dveřích hotelu co jsme za hotel. Sem jezdí lidi, co chtějí být miminka a já se o ně starám. Ty jsi ale rozkošný chlapec, tak jsem toho využila a udělala z tebe svoje miminko. Ale neboj, pustím tě zase dál. Ale ty dva dny co jsi si zaplatil budeš jenom můj. Na dokladech máš, že ti je 22 let, ale já bych řekla tak patnáct.“ Usmívala se, když to říkala a držela mi láhev u pusy. Nemohl jsem ani odporovat a tak jsem na ní vyjeveně zíral.
,,Musela jsem ti pouze vyholit pindíka, až se pokakáš, aby to šlo dobře umýt.” Zavrtěl jsem se, ale ona mě začala utěšovat a hladit po tváři.
Vyndala mi láhev z pusy a dala mi tam hned dudlíka. „Dudánka budeš mít hezky v pusince a žádný takový, že ho vyplivneš. Musela bych ti dát řemínek a to přece nechceš.” Zavrtěl jsem hlavou, tedy pro jistotu. Cítil jsem, že mám plný močový měchýř k prasknutí. Zavrtěl jsem se a ona hned pochopila. „V leže ti nejde čůrat, ale neboj močový měchýř ti nepraskne. Až bude plný, svěrač se ti povolí sám. Chce to jen cvičit víš. A teď ještě chvilku spinkat.” Řekla a dala mi pusu na tvář.
Měla pravdu, protože jsem po bolestech plného močového měchýře pocítil obrovskou úlevu. Teplo, které jsem ucítil v plenkách bylo příjemné.
Zhrozil jsem se sám nad sebou, že se mi to líbí. Neměl jsem však na vybranou a tak jsem se musel svému stavu podvolit. Při přemýšlení jsem usnul v mokré plence.
„Ospalče” uslyšel jsem opět její hlas. Sundala ze mě deku a rozepla mi zip, proboha já mám dupačky! Problesklo mi hlavou, když je rozepla a sáhla do plenky. Spokojeně se usmála „Teď ti odvážu packy a svléknu tě. Nezkoušela bych být tebou utíkat, nebo dělat neplechy. Nemáš tady žádné věci. Pro jistotu jsem vše ukryla.” Přikývl jsem a ucítil jak mám volné ruce. Posadila mě a stáhla mi dupačky do pasu. Pak mě položila a sundala je ze mě. Ucítil jsem jak mi sundavá plenku a celý jsem zrudnul. Ona se jen zasmála a začala mě otírat. Ucítil jsem vzrušení a můj penis začal reagovat na její jemné ruce.
„Někdo by chtěl trochu ulevit.” Řekla a začala mě dráždit. Byla neskutečně jemná a když mi mezi prsty masírovala žalud, věděl jsem, že k mému vyvrcholení nezbývá daleko. Ona však přestala a podsunula mi čistou plenku pod zadek. Zakňučel jsem, ale nebylo mi to nic platné. Když mě zabalila do plenky, rukou mi třela penis přes tu plenku. Ucítil jsem jak ejakuluji a ona se jen usmála. Dala mi dupačky a chtěla mi znovu přivázat ruce. Zavrtěl jsem hlavou a ona se na mě trošku přísně podívala. „A budeš hodné miminko?” Zeptala se a já přikývl.

A není divu, byl jsem u ní strašně spokojený. Najednou jsem si uvědomil, že tolik lásky jsem neměl od raného věku. Přeci jen jsem vyrůstal v dětském domově a lásku maminky jsem neznal.
Jediný problém, kdy jsem pochyboval zda se mi to líbí byl, když jsem ucítil, že potřebuji na velkou. Statečně jsem to držel, ale ona byla neskutečná žena, která mi četla z očí, že něco není v pořádku.
„Ale miláčku, já jsem ti neřekla, že jsem ti dala do té limonády trošku projímadla. Tak že to stejně nevydržíš dlouho.” Pohladila mě po hlavě a se slovy, že mi nachystá sunárek odešla. Bylo to nevyhnutelné a já tomu raději trochu pomohl. Zatlačil jsem a vše pustil do plenky. Ucítil jsem smrad a došlo mi to. Teď mi bude nadávat, že jsem hnusný prase. Bylo mi do pláče a ucítil jsem slzu jak se mi skutálela z oka.
Ležel jsem a tiše brečel jako malé dítě, když jsem od dveří uslyšel její hlas. „Ale ty nám pláčeš, vždyť se nic nestalo. To dáme do pořádku miláčku.” Byla neskutečně milá a mě bylo líto, že sotva mě přebalila, tak já znehodnotil její práci.
Ona to však brala, jako u malého dítěte a znovu mě vysvlékla. Omyla mě a znovu zabalila do plenky.Pak mi dala sunar a ta chuť byla spíš za trest. Několikrát jsem se pokusil savičku vystrčit ven jazykem a díky tomu mi trochu sunaru vždy vyteklo z pusy. Ona mě vždy utřela plenkou a smála se, že jsem jako skutečně miminko.
Když jsem dopil, tak mě přikryla dekou a nechala mě odpočívat.
„Tak dobré ráno. Dnes už musíš vyrazit.” Uslyšel jsem její hlas a otevřel oči. Měla v ruce všechny moje věci, které mi dala na stůl. Vyndala mi dudlíka z pusy „naposledy si tě svléknu miminko moje.” Řekla a začala mě svlékat. Plenku jsem měl mokrou, protože jsem v noci do ní vědomě čůral. Ležel jsem úplně nahý na posteli a ona mě umyla žinkou.
Zasmála se, když viděla že jsem opět vzrušením celý bez sebe.
Začala mi rukou třít mou chloubu do mého vyvrcholení. Potom už mi nezbývalo nic jiného, než se obléknout a jít se rozloučit.
„Tak doufám, že se ti u mě líbilo a zase mě navštívíš.” Usmál jsem se a přikývl „budu se moc těšit maminko.” Položil jsem na stůl 100 euro „a kup si něco hezkého.” Řekl jsem a opustil ten krásný hotel.
KONEC



„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Waldhotel
« Odpověď #1 kdy: Října 25, 2018, 18:33:53 »
Kde je ten hotel????Moc pěkně napsané .  :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Waldhotel
« Odpověď #2 kdy: Října 25, 2018, 18:57:21 »
Velmi hezké, bylo to velomi dobře psychologicky podané.