Autor Téma: Sestřenky 1  (Přečteno 5290 krát)

Offline Petra N

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 40
  • Karma: 0
Sestřenky 1
« kdy: Října 20, 2018, 13:50:21 »
Sestřenky
Blížily se prázdniny a mamka mi s tajuplným úsměvem prozradila že se k nám chystají vydat moje dvě sestřenice, Hanka a Terka na týden, co pojedou oni s tetou a strejdou k moři. Sestřenky chtěly využít, že bude dům volný a pořádně se vyblbnout. To byla super zpráva. Už jsem se nemohla dočkat až budeme mít dům jen pro sebe a tak sem se velmi ráda se sestřenkami přivítala a společně jsem nedočkavě sledovaly, jak za rodiči zaklapla brána a oni vyrazili vstříc slunci a koupání.
To byl pro nás signál začít naprosto nevázaně blbnout. Začaly jsme smlsáním, splácaly jsme co se dalo, koukaly na televizi a vymýšlely, jakou co největší blost bysme mohly udělat.
Trumfovaly jsme se s co nejhloupějšími nápady, ale nakonec vyhrála Hanka která vymyslela, že bysme si mohly hrát na tetu a zlobivé neteře. Teta jsem měla být já, protože už mi bylo 20, zatímco sestřenkám bylo jen 19 a 18. Tak byl nápad na totální celotýdenní úlet na světě.
Řekla jsem jim ale, že mě budou muset poslouchat. A tak jsme se vystrojily a vyrazily nejdřív po nákupech. Vymetly jsme nejdřív obchody s oblečením a second handy a nakoupily pár věcí, na které nám rodiče nesměly přijít, protože by řekly, že jsme se ustrojily jako kurvy. Pak přišla Terzka s nápadem, že chce zkusit plínky pro dospělé. Byly jsme rozdováděné tak, že nám to nepřipadalo divné, prostě každá ať navrhne co chce, chceme zkusit všechno. Ale jak to udělat, to jepice trapas jít do lékárny a koupit plíny. Je to na tobě teti, ušklíbly se na mě obě dvě. Co naplat, přece chceme úlet, tak jsem se nadechla a vstoupila do lékárny. Naštěstí bydlíme v docela velkém městě a lidi se tu neznají. Stejně mě rudly tváře a srdce prudce bušilo, když jsem se blížila na řadu.
Prosím co to bude, spustila prodavačka. Nejistě a s trochu třesoucím hlasem jsem zašeptala, máte prosím plíny pro dospělou ženu, co má tak 60 – 70 cm v pase? Podívám se, řekla a vyndala nějaký katalog. Dlouho v něm listovala a ukazovala mi co tam mají. Nakonec jsme se nějak dohodly a ona přinesla balík Ten. A předpis od lékaře máš, zeptala se mě. Nemám, zašeptala jsem provinile a srdce jsem měla až v krku. Děvče, dojdi si ke gynekologovi, on zjistí, od čeho to máš a pak Ti je předepíše, nebudeš muset platit plnou cenu, i když tyhle zrovna nejsou drahé. Jestli mě tváře předtím hořely tak teď jsem měla dojem, že jsem se propadla do země. Celé tělo se mi rozechvělo a dokonce jsem si párkrát ucvrkla do kalhotek. Naštěstí jsem měla vložku, tak jsem neukápla ne zem. K tomu mě vedla vždycky teta, že proč si nevzít vložku vždycky když jdu ven, i když jí nepotřebuju. Ono se pak ukáže, že se hodí a tak jsem to dodržovala. Fronta za mnou slušně narostla a paní to řekla dost nahlas. Zaplatila jsem a téměř v infarktovém rozpoložení jsem se vypotácela z lékárny i s balíkem plínek v ruce. Tak tohle si vypijete, zasípala jsem na sestřenky studem počuraná, že mi to vložka sotva pobrala. Holky se smály, až se za břicho popadaly. Tak teď mám přání zase já, spustila jsem na ně. Humor je přešel, protože jim bylo jasné, že budu taky něco chtít. Takže Hanka dojde do sexshopu a koupí tam 3 vibrátory, pro každou z nás s dálkovým ovládáním. Hanka zbledla. Peťule, to si snad děláš prdel, nebo co, vyhrkla. Hele, já se kvůli vašemu nápadu pochcala studem, sáhni si mě klidně na vložku, jak jí mám vlhkou, řekla jsem důrazně a rozkročila se, aby to mohla udělat.
Jenže já vložku nenosím pořád, jako píči, který se nevydržej nepochcat, zasípala Hanka. No tak si vem plínu, zavtipkovala jsem a trochu jsem se začala uklidňovat, aspoň mě přestávalo bušit ve spáncích. Hanka nic neřekla a šla do sexshopu.
Terka se mě zatím začala vyptávat, proč vlastně ty vložky nosím pořád. Vzpoměla jsem si na pobyt u tety před několika lety, bylo mi tehdy asi 16. Když jsme se večer přestrájely do noční košile, všimla jsem si, že má teta v kalhotkách docela velkou inkontinenční vložku. Trochu jsem se zarazila, ale teta mě hned poučila, že to má spoustu výhod. Tak jednak, Petruško, když jdeš ven, tak se Ti do pipinky nedostane žádný prach ani bacil. Víš, jak ženy trpěly ve středověku, když chodily pořád na ostro. A kalhotky samy o sobě taky úplně nestačí. Pipinka musí být hezky čistá a v teple, poučila mě. No a pak to má i další výhody, rozpovídala se. Vem si třeba, že přijdeš na záchod a je tam nějaký papír, ani nevíš, kdo s ním co dělal. Prostě se vyčuráš a oblékneš. Vložka Ti moč, co zůstala na chloupcích, odsaje a nemusíš to řešit. No, a když potřebuješ kakat, prostě si vložkou utřeš zadeček, nebo si ji prostě jen natáhneš a o vše ostatní už se postará to, jak se Ti tře po zadečku a neoprudíš se tak, jako když pracně utíráš prdelku nějakými ubrousky, nebo si ji myješ.
Vem si ji taky, řekla a strčila mi do ruky balíček asi pěti velkých vložek. Stačí jedna na celý den, a vždycky ráno si jí vyměň, doplnila.
Strčila jsem si vložku do kalhotek a šla spát. Teta měla pravdu, od té doby bylo všechno jednodušší. Ať jsem si neutřela pipinku po čurání, nebo začala mocně vlhčit, když kolem mě prošel nějaký sexy mladík, nebo se potřebovala vykakat třeba někde v přírodě, vložka všechno v pohodě zvládala. Někdy jsem sice na návštěvě u tety večer už trochu podsmrdívala, ale bylo to fajn. Smrděla jsem si prostě pod peřinou a neřešila to. Doma jsem si pak vložku měnila vždycky večer, pokud to bylo teda vůbec potřeba, někdy mi vydržela i dva dny.  A když jsem to dostala, tak jsem to taky nemusela řešit, vždyť vložku jsem měla a pořádnou, která mi vydržela ve škole celé vyučování.
Probrala jsem se ze vzpomínek. Tak a ty Terko dojdeš do drogerie a koupíš tam vatu a dusičnan draselný, přidělila jsem úkol Terezce. Na tom ale není nic tak hrozného, divila se Terka. Neboj, ještě bude, povzbudila jsem jí.
Terka byla za chvíli zpátky a nesla požadované. Hance to ale trvalo dlouho. Nakonec přišla, byla taky pořádně rudá a kalhotky by si mohla ždímat.
Vše jsme odnesla domů a já vymyslela pro Terku na odpoledne pořádný úkol. Po obědě jsem vypravovala holkám příběh, který jsem zažila na školním výletě. Jeli jsme na prohlídku nějakého hradu a spolužačka Monika se při té prohlídce pokadila. Nedala ale na sobě nic znát. Ani jsem si nevšimla, že v jednu chvíli zůstala trochu stranou a něco zkoumala se zrcátkem pod sukní. Ani nijak zvlášť nesmrděla. Pak se šlo na oběd a na prohlídku zámecké zahrady. Až tam si učitelka všimla, když se Monika neopatrně předklonila, že má v klahotkách hovno. Vzala si jí stranou a chvíli vzrušeně diskutovaly. Učitelka pořád gestikulovala, ale nakonec se Monika vrátila zpátky. Ptala jsem se Moniky, co se děje a ona se mi přiznala, jak se při prohlídce pokadila a že na oběd už šla pokaděná. Učitelce vysvětlila, že takhle holt musí už dojet domů, protože s sebou nemá nic, čím by se mohla umýt a samotnou vodou někde na záchodcích to také nepůjde, jen by se ušpinila a smrděla by mnohem víc, než takhle. Pak byl na hodinu rozchod a tak jsem se ještě po městě prošla s pokaděnou Monikou a nikomu jsem to neřekla. Monika to zvládala výborně a chovala se jakoby nic. Pevné, ale zároveň pružné kalhotky jí dokonale kopírovaly její křivky a pevně fixovaly hovno na místě, takže se nerozmazávalo a téměř nesmrdělo. Ač podesraná, zvládla to Monika nakonec až domů a nikdo jiný na nic nepřišel.
Tak Terko, tady máš kalhotky a dnešní odpoledne si vyzkoušíš, jak se asi Monika cítila. Uzavřela jsem slavnostně. Terka jen nazlobeně zasyčela, že to schytám, oblékla si připravené klahotky a odešla se do nich na záchod pokadit. Za nějakou dobu se vrátila a od zadku až dopředu jí prosakoval kalhotkami hnědý páchnoucí flek. Ještě si vzala minišaty, stejně jako já a Hanka a vyrazily jsme po nákupech.
Terka si překvapivě v CA vybrala spoustu oblečení a zalezla do kabinky, že si ho bude zkoušet. Stáhla šatečky a byla tam jen v podprsence a pokaděných kalhotkách. Nakrucovala se před zrcadlem a koukala jak jí hovínko prosakuje kalhotkami i vepředu pod pipinkou. Oblékla si večerní šaty a nakrucovala se dál. Docela mě to vzrušilo a pouštěla jsem docela dost tekutiny do vložky. Pak si zkusila elastické šortky. Na prdelce se jí vyrýsovalo ale hovínko, tak si je nevzala. Zkoušela ještě různé sukně a klobouky a my s Hankou jsme na ní koukaly. Pak jsme se ještě chvíli stavili u MC Donalada na hamburger a Terka na svoje hovínko úplně zapomněla. Dokonce si sedla a ukazovala svoje už silně prosakující kalhotky. Až když ucítila smrad, honem dala nohy k sobě.
Dorazili jsme domů a Terka se umyla a vzala si čisté prádlo, zatímco já jsme slavnostně oznámila:
Tak děvčata a zítra si uděláme výlet do skal.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Sestřenky
« Odpověď #1 kdy: Října 21, 2018, 20:29:21 »
Supder příběh.

Offline HonzaJenda

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 8
  • Karma: 0
Re:Sestřenky 1
« Odpověď #2 kdy: Října 21, 2018, 22:32:26 »
Ach bože z tvých povídek o vložkách jsem uplně mimo  ::) ::) jsem na ně ujetej od dvanácti, klidně ti budu za tyhle povídky platit  :) :) :) :) jsi úžasná děkuji :)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Sestřenky 1
« Odpověď #3 kdy: Října 22, 2018, 01:58:18 »
Docela fajn příběh už se nemohu dočkat dalšího.

Offline Petra N

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 40
  • Karma: 0
Re:Sestřenky 1
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 11, 2018, 19:44:38 »
Ach bože z tvých povídek o vložkách jsem uplně mimo  ::) ::) jsem na ně ujetej od dvanácti, klidně ti budu za tyhle povídky platit  :) :) :) :) jsi úžasná děkuji :)
No, na vložkách neujíždějí jen chlapi, jak vidíš, tohle jsem necitovala nějakou tetičku, tohle jsou čistě moje nápady a pocity. Hele, mám tam ještě jednu povídku čistě o vložkách, tak já jak jí najdu, tak Ti jí sem dám. A dík za krásný komentář.

Offline HonzaJenda

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 8
  • Karma: 0
Re:Sestřenky 1
« Odpověď #5 kdy: Listopadu 14, 2018, 08:26:12 »
Jé tak to se na ní moc těším  :) jsi moc hodná  :)

Offline Petra N

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 40
  • Karma: 0
Re:Sestřenky 1
« Odpověď #6 kdy: Listopadu 14, 2018, 10:07:16 »
A mrkni na mail...