Autor Téma: Prohraná sázka 3  (Přečteno 4685 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Prohraná sázka 3
« kdy: Října 19, 2018, 21:39:08 »
Ahoj, jsem tu opět s dalším dílem.:) Jsem ráda, že se vám ten minulý tak líbil, opravdu to posouvá k tomu, sepsat další díl.:)

S jeho pomocí jsem vystoupila z auta a ruku v ruce jsme se vydali k jeho domu. Tyler odemkl a nechal mě vejít první, následně vešel on a zavřel za sebou dveře. Mou tašku položil na zem.
„První ti to tu ukážu, co říkáš?“ zeptal se mě s úsměvem a já s úsměvem přikývla. Vydal se se mnou tedy do první místnosti, do které se z předsíně dalo jít, byl to obývák. Postupně mi ukázal celý dům a já se na konci prohlídky neubránila zívnutí.
„Jsi unavená, baby?“ optal se mě starostlivě, jen jsem přikývla. Tyler nic neřekl, jen mě zvedl, jako bych nic nevážila, překvapeně jsem se ho chytla okolo krku a on si mě opřel o bok. Spokojeně jsem si tedy položila hlavu na jeho rameno.
Vyšel se mnou schody do druhého patra a zamířil do své ložnice, kde mě položil na postel.
„Hned jsem zpátky, miláčku,“ usmál se na mě a zmizel z ložnice, kde se ale zase po chvíli objevil i s mou taškou a s taškou s věcmi, co jsme nakoupili. První otevřel tu mou a vyndal z ní dudlík, který mi dal do pusy. Ihned jsem začala dudlat a u toho ho stále sledovala. Přešel ke skříni a vyndal z ní jeho tričko, pak se vrátil zpět ke mně.
„Určitě není pohodlné spát v džínech a upnutém tričku, Daddy tě převlékne, ano?“ zeptal se, aby se ujistil, že jsem s tím v pořádku. Znovu jsem zakývala a pokračovala v dudlání. Usmál se na mě a první mi sundal tričko a podprsenku, trošku jsem se zastyděla, ale Tyler mě ujistil, že je to v pořádku. Aby zabránil mému studu, rychle mi přes hlavu přetáhl jeho tričko, které mi bylo obrovské. Pak rozepl moje džíny a taky je stáhl. V tu chvíli mi došlo, že jsem se zapomněla doma přebalit a zakroutila se.
„Shh, je to v pořádku, počítal jsem s tím,“ cvrnknul mě s úsměvem do nosu. Trošku jsem se zasmála. Tyler tedy vytáhl všechno potřebné na přebalení a pak mi rozepl lepítka na plence, zakryla jsem si obličej rukama.
„Je to v pořádku,“ zopakoval znovu a jeho velkou rukou mě jemně hladil po břiše, zatímco druhou rukou mě otíral. Pak odložil mokrou plenku a pode mě dal novou, čistou. Pořádně mě zapudroval a pak mi plenku protáhl mezi nohama a zalepil. Byla o dost tlustější, než ta moje, ale bylo to uklidňující. Odešel vyhodit mokrou plínku do koupelny, která byla připojená k ložnici, a pak se vrátil, přikryl mě a políbil na čelo.
„Odpočiň si, miláčku,“ zašeptal mi, ale já zakňučela a natáhla k němu ruce.
„Chceš, abych zůstal?“ zeptal se a já přikývla. Tyler se usmál a lehl si ke mně. Okamžitě jsem se k němu přitulila a on nás oba přikryl víc. Objal mě rukou okolo pasu a políbil do vlasů.
„Spi, zlatíčko,“ zašeptal a začal mě hladit po zádech. To je to jediný, co si pamatuju, protože pak jsem prostě usnula.

Když jsem se probudila, Tyler už vedle mě neležel, převalila jsem se na záda a protáhla se, pak se rozhlédla po místnosti a v tu chvíli mi došlo, že vlastně nejsem u sebe doma, ale u Tylera. Promnula jsem si oči a posadila se, abych se víc rozkoukala. Když už jsem chtěla vylézt z postele, otevřely se dveře a v nich stál Tyler, s úsměvem na tváři.
„Jak ses vyspala, baby?“ zeptal se ihned a já k němu natáhla ruce. Přešel až ke mně a znovu si mě vzal do náruče, objala jsem ho okolo krku a nohy si obmotala okolo jeho pasu. Hlavu si položila na jeho rameno a stále spokojeně dudlala svůj dudlík.
„Moje zlatíčko dneska nemluví?“ poškádlil mě a polechtal na boku. Zahihňala jsem se a trochu se zavrtěla.
„Dobře,“ zašeptala jsem. Tyler se usmál a vyšel se mnou z ložnice. Sešel schody dolů a došel až do obýváku, kde mě posadil na gauč, pak se posadil vedle mě a objal mě rukou okolo pasu. Na televizi přepnul kanál na nějak dětský. Zrovna tam běžel Spongebob, kterého jsem milovala i teď, v dospělosti. Celkem ironie, říkat to, když zrovna sedíte na gauči v tlusté plínce, s dudlíkem v puse a vedle vás sedí kluk, který si říká Daddy, co? Opatrně jsem si položila hlavu na Tylera a v klidu sledovala Spongeboba.
Po chvíli jsem začala mít žízeň, skousla jsem si ret a podívala se na Tylera.
„Tylere?“ zamumlala jsem po chvíli, ale Tyler se dál díval na televizi.
„Tylere,“ zkusila jsem to hlasitěji, ale opět nic.
„Myslím, že oba víme, že tohle není moje jméno, baby,“ řekl Tyler a ušklíbl se. Začervenala jsem se a nic neřekla.
„Notak, baby, jak se jmenuju?“ pobídl mě a na tváři měl stále ten jeho hloupý úšklebek, se kterým i tak vypadal tak nádherně.
„Daddy,“ zašeptala jsem a uhnula pohledem.
„Promiň, nerozuměl jsem,“ řekl a já věděla, že mě opět jen provokuje.
„D-Daddy, jsi Daddy,“ řekla jsem trochu hlasitěji a Tyler se usmál a přetáhl si mě na klín.
„Přesně tak, chci, abys mi tak říkala, baby,“ sdělil mi a políbil na čelo, pak se na mě zadíval. „Cože to moje princezna chtěla?“ zeptal se a já se znovu začervenala.
„Džus, prosím,“ odpověděla jsem tiše a Tyler i se mnou vstal a odnesl do kuchyně, kde mě posadil na linku. Pak otevřel ledničku.
„Pomerančový, nebo jablečný?“ zeptal se.
„Jablečný, prosím,“ řekla jsem po chvíli přemýšlení a pak svoje soustředění přesunula na svoje bosé nohy. Moje nohy a hýbající se prsty mě fascinovaly natolik, že mě vyrušila až silná ruka, která se obmotala okolo mě a opřela si mě znovu o bok. Podívala jsem se na Tylera, ten se podíval zpět na mě a usmál se. Pak mi podal sippy cup naplněný jablečným džusem a šel se mnou zpět do obýváku, kde se posadil na svoje místo na gauči a mě si posadil na klín. Opřela jsem se zády o jeho hruď a začala spokojeně pít svůj jablečný džus. Tyler se jen uchechtl a dál mě držel jednou rukou okolo pasu. Posadila jsem se pohodlněji, a zatímco jsem pila džus, jsem sledovala další díl Spongeboba.
„Na tohle bych si mohla zvyknout,“ pomyslela jsem si.

Offline frodo

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 0
Re:Prohraná sázka 3
« Odpověď #1 kdy: Října 20, 2018, 06:02:24 »
Pjekny moc prosim pokracovat krasne se to cte :) :) :) :) :) :)

Offline djwiktor

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 96
  • Karma: 1
Re:Prohraná sázka 3
« Odpověď #2 kdy: Října 20, 2018, 12:31:44 »
Krasne napisane :) Konecne nieco zaujimave:)

P.S. - S mojou holcickou tiez radi pozerame spongeboba :)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Prohraná sázka 3
« Odpověď #3 kdy: Října 20, 2018, 18:45:45 »
Děkuju za milé ohlasy.:)

Spongebob je super! :D

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Prohraná sázka 3
« Odpověď #4 kdy: Října 22, 2018, 14:34:38 »
Tohle je super. Propracované. Napínavé. Hodně čtivé. Piš dal. Ráda si čtu příběhy od tebe
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Prohraná sázka 3
« Odpověď #5 kdy: Prosince 23, 2018, 17:21:52 »
sper pribeh. jen drobounkata poznamecka : neslo by anglická slova nahradi ceskou vrzi. jinak velice pěkné , tesim se na dalsi dil :)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Prohraná sázka 3
« Odpověď #6 kdy: Prosince 24, 2018, 00:08:46 »
děkuju za ohlasy :)
co se týče anglických slůvek, snažila jsem se, psát místo daddy třeba tatínek, ale prostě mi to tam nesedí, proto chci zůstat u daddy.:)