Autor Téma: Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz  (Přečteno 14222 krát)

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz
« Odpověď #15 kdy: Října 30, 2018, 17:24:48 »
Tak mi dneska prisly (lvicci velikost M) a je to naprosta dokonalost. Od bobanka je to moje prvni plenka. Mam troje plenky jeste z unikmocu.com (predtim nez skoncili) taky s detskymi motivy (moc hezke), ale kvalita provedeni, materialy a strih v tom je bobanek o svetelna leta pred nimi. Smekam klobouk a urcite vsem doporucuji. Za sebe musim rict ze je to Rolls Royce mezi plenkovymi kalhotkami. Baleni diskretni, ani jmeno firmy neni na baliku, takze nikdo nema ani potuchy. Rychlost dodani bleskova (objednano v nedeli, dnes uz je mam na sobe). Preju firme at se jim dari co nejdele a spoustu spokojenych zazkazniku nejen z rad nasi komunity.

Offline bobo

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: -1
Re:Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz
« Odpověď #16 kdy: Října 30, 2018, 18:23:11 »
Ked mam pas 110 mam objednat M ci uz L ake mate skusenosti?

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz
« Odpověď #17 kdy: Října 30, 2018, 18:55:59 »
Na 110 bych vzal spis velikost L. Ja mam v pase necelych 100 a velikost M mam zapnutou na 50%. Ale M ti urcite bude taky. Zalezi asi jake se ti libi vzory. Nebo vem jedno M a jedno L. Zkusis a druhe, kdyby ti hodne nebylo, tu podle me prodas bez problemu.
« Poslední změna: Listopadu 02, 2018, 20:35:29 od Bibinko »

Offline wetdiaperboy

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 0
Re:Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz
« Odpověď #18 kdy: Listopadu 02, 2018, 19:07:34 »
Přátele, tak pridejte nekdo fotky kdo uz je vlastni a je spokojenej, taky mam objednáno, byl jsem jeden z tech , kteří prvotně psali a žádali obrazkove plenky , ja ty same motivy videl v číně a děsně se mi líbili (konkretně motiv farma ), oni určitě pocházeji odtama a mají jen logo našité v ČR ale hlavně že je mám na ceste  8) velká spokojenost .

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz
« Odpověď #19 kdy: Listopadu 02, 2018, 21:06:48 »
Docela by me zajimalo kolik lidi si jiz koupilo tyto plenky nebo kdo to ma v planu. Nemohl by nekdo vytvorit anketu?

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz
« Odpověď #20 kdy: Listopadu 02, 2018, 21:08:11 »
Přátele, tak pridejte nekdo fotky kdo uz je vlastni a je spokojenej, taky mam objednáno, byl jsem jeden z tech , kteří prvotně psali a žádali obrazkove plenky , ja ty same motivy videl v číně a děsně se mi líbili (konkretně motiv farma ), oni určitě pocházeji odtama a mají jen logo našité v ČR ale hlavně že je mám na ceste  8) velká spokojenost .

Nemyslim si, ze je to preprodej z ciny. Uz v prvnim prispevku je napsano ze usili. Latky mozna z ciny budou, protoze nektere motivy, ktere Bobanek nabizi v detskem sortimentu uz jsem videl a jeden z nich mam dokonce na plenkach od unikmocu.
« Poslední změna: Listopadu 02, 2018, 21:36:46 od nuk-boy »

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz
« Odpověď #21 kdy: Listopadu 02, 2018, 21:39:34 »

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz
« Odpověď #22 kdy: Listopadu 02, 2018, 21:45:26 »
Aha. Takze si nechava sit na zakazku v cine.
« Poslední změna: Listopadu 03, 2018, 10:49:23 od Bibinko »

Offline wetdiaperboy

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 0
Re:Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz
« Odpověď #23 kdy: Listopadu 02, 2018, 21:50:13 »
vzhledem tomu že můj dotaz na Bpbánek pred rokem byl zda by nemohli ušít i plenky pro dospele s motivy farmy, bylo mi napsano že maji pouze 4 jednobarevne pleny pro dospele, tudiz si myslim že je nešijí, na aliexpress jsem videl všechny tyto motivy :-))

Offline mrsorry111

  • Příliš sexy na normální nick
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 0
Re:Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz
« Odpověď #24 kdy: Listopadu 04, 2018, 21:39:53 »
Ahoj. Jak tyhle plenky perete? Učím se teprve prát. Je třeba něco na to koupit? Jinak než normální prádlo? Díky za radu

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz
« Odpověď #25 kdy: Listopadu 05, 2018, 05:38:00 »
Ahoj. Cituji z webu prodejce:

Plenky perte maximálně na 60 °C, nepoužívejte aviváž, nežehlete a nesušte na topení. Při praní v sušičce použijte šetrný program. Opráním plenky zlepší svojí savost. Plenky perte odděleně od ostatního prádla. Nedoporučujeme používání pracích gelů, může se stát, že jsou pak plenky cítit. Do pračky je možné přidat desinfekci na prádlo.

Offline wetdiaperboy

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 0
Re:Objednávka plenek pro dospělé s dětským motivem od www.plenkybobanek.cz
« Odpověď #26 kdy: Listopadu 07, 2018, 12:25:11 »
tak to ja takove stesti nemam , objednal jsem v patek dopoledne, zaslal potvrzeni o platbe aby byli drive odeslany dnes je utery a na zasilkovně nic není, zato balik z nemecka objednano v patek , dnes už je doma, hold ty naše ceske sluzby lidem vaznou a jeste za to chtějí neuvěřitelné prachy...

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Tak už mám taky bobanka, s motivem lvíčků a veeelka spokojenost :-), naprosto diskretni doručení, kvalitní zpracování, příjemný materiál, pouzivam jako svrchní kalhotky k jednorázové plence takze savost nemuzu zatim posoudit ale dle tloušťky myslim ze i ta bude dobra :-), takze za me muzu jedine doporučit.