Autor Téma: Sobec 2  (Přečteno 2666 krát)

Offline DLlife

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Sobec 2
« kdy: Října 15, 2018, 21:43:23 »
Únavou jsem usunul. Když jsem se probudil byla kolem tma. Měl jsem pořád plnou pusu. Došlo mi hned, že je to tím dudlíkem a taky jsem věděl, že dokud ona nebude chtít mě se ho sundat nepodaří. Spíše jsem se snažil vyvléci z té svěrací kazajky, ale nešlo to, ti pánové co to vymysleli byli zřejmě dost chytří na to, aby se z toho člověk nedokázal vlastními silami vyvlíknout. Ucítíl jsem teplo mezi nohami, zase jsem se počůral, aniž bych tomu dokázal jakkoliv poručit. Prostě jako mimino.
Vzpoměl jsem si na SIRI a vzhledem k mojí slušné angličtině mě napadlo, že bych mohl alespoň zkusit jestli není telefon někde poblíž. "Hey SIRI". Nic ....... "HEEEEEEEYYYYY SIRI". ..........................TIDI......."Turn text assistant on". "Turning assitatant on". ...... "How to get out of chastity". .......Okey Im searching the way out, you have to go left and than right and you get on bus station. ......
Tak takhle to nepujde. A co víc probudil jsem Kláru, která přispěchala ihned rozsvítila světlo a já viděl, že ležím v postýlce obehnané mříží, takže bych se ani po opuštění toho textilního vězení ven nedostal.
„Copak naše miminko má hlad ?“ A pak se stalo něco co jsem opravdu nečekal. Otevřela zámeček na mříži sedla si ke mě do postýlky dala si mojí hlavu na svůj klín, sundala mi ten příšerný dudlík a než jsem stačil říct popel, vytáhla opravdu nádherná prsa a nacpala mi je přímo do pusy tak, že jsem se nezmohl na nic jiného než sát.
Nevím jak to udělala, ale to mléko bylo opravdu dobré ale to nebylo všechno, čím více jsem pil tím více jsem se cítíl unavený a takový hloupý, když skončila nemohl jsem ani mluvit, jen jsem tak žvatlal. Jako mimino. Sundala mi kazajku, dudlík mi vrátila, ale bez řemínku. A já spokojeně dudlal jako miminko, přišlo mi to přirozené.  Něco mi říkala, ale to už jsem nevnímal ani to, že se mi mezi nohama zase rozlévalo teplo. Usnul jsem znovu...............................

Offline Chlap-ec

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 140
  • Karma: 0
Re:Sobec 2
« Odpověď #1 kdy: Října 19, 2018, 11:57:24 »
super ... pokračovať please.... :-*
Milujem pocit bezmocnosti maleho dietata v plienkach i obleceni, o ktore sa staraju ...
Nikdy som to este neskusal, len o tom snivam, mozno...