Autor Téma: Sraz 17.11.  (Přečteno 38399 krát)

Offline Inďásek

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 23
  • Karma: 2
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #75 kdy: Listopadu 17, 2018, 09:11:43 »
Ahojte.zbaleno,nachystáno.už se na vás těším.ještě jednou se ptám.pojedu sám z olomouce,pokud chce někdo vzít nemám problém do cca 50 km si zajet a někoho vzít s sebou.nebo někoho naložit třeba v brně a dojet spolu na místo.jinak všem šťastnou cestu a dobrou náladu.AHOJ odpoledne :)

Offline abboy

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 18
  • Karma: 1
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #76 kdy: Listopadu 17, 2018, 10:23:35 »
Zadna sz nedorazila posli cislo zavolam

Máš to namailu I v zprávě... Do fóra číslo nedávám.


Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #77 kdy: Listopadu 18, 2018, 10:03:09 »
No v tomhle mám asi smůlu navždy. Vzhledem ke své práci se na tyhle srazy nikdy nedostanu. Jj život je nekonečný boj bez možnosti vítězství
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 281
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #78 kdy: Listopadu 18, 2018, 13:05:44 »
Krtek, Raulik & co.: Dakujem za prijemnu pohodovu akciu.

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #79 kdy: Listopadu 18, 2018, 13:58:59 »
Ahojte všecí co se učastnili sobotního srazu za mě jako pořadatele dobře povedená party bylo tady dost nováčků včetně mě a nikdo nebyl stranou a tím chci poděkovat všem co se ucastnily srazu a doufám že bude další takový sraz dobrej jak byl tento a chtěl bych poprosit jestě jednou ůčastniky o nejakou recenzy na naš podník na fb https://www.facebook.com/Wellness-all-inclusive-1787014764730432/  aještě jenou děkuji ralikovy že pomohl ze stránky admina jinak by ten sraz vubec nebyl

Offline spida

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 1
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #80 kdy: Listopadu 18, 2018, 15:44:41 »
Ahoj,

prvně bych chtěl poděkovat Boy_in_nappies za prvotní nápad bez kterého by se nic nedělo. Krtkovi s Romčou za organizaci a péči o nás a Raulíkovi za záštitu a spoluorganizaci.


Dále děkuju všem kteří nakonec dorazily. Bylo to super a já si to nadmíru užil. Opravdu se sešla dobrá parta a i nečekaný host byl super. Je vidět že otevřená mysl bez předsudků je opravdu super věc!

Za mě ještě jedno obrovské poděkování 2 chlapům ze kterých jsem si tak nějak na chvilku udělal tatínky (Rozbalovač lízátek a objímací tvor) Děkuju klucí mé vnitřní dítě stále skáče radostí.

Pac a pusu Špíďa

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #81 kdy: Listopadu 18, 2018, 17:41:18 »
Taky se přidávám k poděkování pořadatelům i organizátorům, moc jsem si sraz užil a rád jsem vás všechny konečně osobně poznal. Díky, že jste mi ve spoustě věcí rozšířili obzory! ^^

A protože to byl můj první ABDL sraz, tak přidávám i nějaké nováčkovské postřehy, jako zpětnou vazbu a info pro nováčky, kteří třeba ještě nikdy na ABDL srazu nebyli. Jsem úplně nadšený z doprovodného programu, zejména bazárku a tomboly, díky kterým mám teď materiál tak minimálně na půl roku plenkových experimentů. Velmi příjemným překvapením bylo taky zjištění, že součástí vstupného je i uvítací balíček s několika překvapeními a společný drink :)

Většina nováčků si asi nedovede snadno představit, jak takový sraz probíhá, takže pro představu, je to příležitost dát průchod svojí zálibě v bezpečném a neohrožujícím prostředí, kde jsou všichni na podobné vlně, ale nikdo nikoho do ničeho nenutí. Je to super příjemný a osvobozující pocit, vědět a vidět, že je nás víc. Máme jiné zážitky, životní zkušenosti i názory, ale spojuje nás krásné a roztomilé skryté tajemství.
Také se mi líbilo, že ač super-roztomilá bodýčka, overaly a buclaté plenky dominovaly jako oblečení účastníků (většina se brzy po příjezdu nenápadně převlékla do příjemnějšího outfitu), tak nikdo neměl problém s tím, že jsem se nepřidal a spíš jsem stydlivě pokukoval, poznával nové kamarády a nasával informace i sociálno.

Díky tomuhle srazu vím, že počůránci jsou velmi tolerantní a že mi příště nebude dělat žádný problém se také osmělit a víc zapojit, třeba i partnerku přesvědčím. Proběhla taky debata, jestli by se na srazu nováčci neměli představit a říct o sobě několik slov, za sebe by mi to vůbec nevadilo, myslím, že je to dobrý a neohrožující iniciační rituál, ale objevily se různé názory. Co se místa konání týče, tak bylo taky moc fajn, myslím, že je pro ABDL komunitu ideální, nejen velikostí ale taky dobře zásobeným barem a otevřenou možností tam třeba udělat tematickou místnost, i o tom jsme na srazu debatovali.

Takže ještě jednou mockrát děkuju, už teď se těším až vás zase uvidím :)
Lookin' for action ^^

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #82 kdy: Listopadu 18, 2018, 18:37:50 »
Diky všem za účast i špica zábavu.

Tak co, dáme to mezi svátky třeba znovu ? :D

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #83 kdy: Listopadu 18, 2018, 18:49:03 »
Moc jsme si to užili, skvělí lidé, super!
Bylo by velmi fajn, kdyby se příště osmělili i další partnerky či partneři miminek.

Offline Inďásek

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 23
  • Karma: 2
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #84 kdy: Listopadu 18, 2018, 19:03:08 »
Děcka.taky chci poděkovat,bylo to opravdu super a maximálně odpočinkověrelaxační.nemá cenu to znovu opisovat.Děcka to už napsali pěkně a krom toho "tvora"  :) s něma úplně souhlasim.určitě se těším na další sraz.jen mezi svatkama je to pro mně téměř nereálný,návštěvy rodina atd.leden je podle mně daleko klidnější měsíc na sraz.už se na vás těším.

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #85 kdy: Listopadu 18, 2018, 19:26:51 »
Má někdo, prosím, ten díl Tabu s Vendulkou? Dík

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #86 kdy: Listopadu 19, 2018, 08:47:59 »
taky pro mě to byl první sraz i když jsu tady registrován více jak 10 let. Nedělá mě problém se krátce představit, ale myslím si že nejen nováčkové by se měli představit, protože pro nováčky jsou všichni taky nováčci. Ale nějak se to rychle zamluvilo. Stejně pak opři vykládání se člověk vlastně ostatním představí. Příjemné prostředí, příjemné účastníci. Zajímavé (negativní zážitek) pro mě bylo, že ačkoli byl sraz v Brně, nikdo z Brna nebo okolí tam kromě mě nikdo nebyl - ale za to nikdo z nás účastníků nemůže. Hezké vánoce!! (sraz mezi svátky asi není dobrý nápad - viz výše)

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #87 kdy: Listopadu 19, 2018, 08:49:17 »
Ho a ještě jsem zapomněl poděkovat za dvě výhry v tombole!! :)

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #88 kdy: Listopadu 19, 2018, 13:23:28 »
I já díky za sraz. Konečně k nickům znám nějakou tvář. I když "představovat" si člověka podle nicku také není marné - fantazie je bezbřehá :D.
Co jsem si všiml, některé osoby hlásící se k Brnu, deklarovaly, že nemohou. Takže z Brna akorát hostitel Krtek (a Romča). Takže Brno alespoň malé zastoupení mělo ;) Já poloviční brňák a poloviční východočech si naopak odpustil víkend ve Východních Čechách, abych se srazu mohl účastnit. Takže bych se taky mohl počítat, že ;)
Setkání bylo podnětné a do někdy příště snad zapracuji na výbavičce. Doposud jsem takový "chudší" potrefený...

Offline petka63

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 760
  • Karma: 9
Re:Sraz 17.11.
« Odpověď #89 kdy: Listopadu 19, 2018, 17:01:10 »
Zdary všem,
předně bych chtěl poděkovat organizátorům za organizaci srazu, zvolené místo a i Všem účastníkům za super akci a to i díky jejich přičiněním! (včetně nováčků)

Další sraz bych navrhoval v lednu (např. první týden po silvestru - "ABDL silvestr"?) nebo v únoru - hory nebo vysočina, prostě na sněhu ... bude-li.

Případně pak v létě někde u přehrady v kempu, pod stanem nebo v chatkách.

ps: někdo na akci hodil použité pleny (2 kusy) za gauč - venku byl velký koš, jen na použité pleny... nechci řešit kdo, neb určitě nikdo ... (i tací jsou tu)  >:(
Věci se prostě rozbíjejí. A komplexní systémy se rozbíjejí komplexně.