Autor Téma: Ideální plenka? Jak by vypadala ta vaše.  (Přečteno 3404 krát)

Offline kajal

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 30
  • Karma: 1
Ideální plenka? Jak by vypadala ta vaše.
« kdy: Září 24, 2018, 00:12:39 »
Nevím, zdalipak tohle téma patří sem, nebo někam jinam, ani otázka, která bude následovat, jestli už nebyla zmíněná, ale dostal jsem takový poťouchlý nápad a chtěl jsem ho zmínit.

Většina plen pro dospělé je stavěna tak, že má "skrývat", alespoň částečně, použití jejich uživatelem, ale co kdyby naopak byla plenka nějaké barvy, dejme tomu třeba černé, na které by nebylo moc poznat, že jste ji použili, ale ve skutečnosti v momentě použití by se na předku plenky objevil , výraznou třeba neonově zelenou barvou, nápis WET (bohužel se musím uchýlit k anglickému výrazu, protože mě z češtiny nenapadá výraz, který by byl dost krátký na to, aby se na předek plenky vešel a byl dost velký). Je to jen hypotetická úvaha, ale co byste na takovou plenku říkali?

A teď jak jsem k tomuto došel, bude to drobná oklika, tak se milý čtenáři obrň trpělivostí, protože mě když chytne slina, tak to co by bylo na pět slov roztáhnu na slov padesát  ;D Uvažoval jsem o tom, jak by si představoval svou ideální plenku, protože i když jsou na trhu různé AB/DL plenky a zdravotní, které vypadají různě (v barvách, designu,...), tak i přesto si v hlavě vytvářím ideu té své dokonalé plenky, a tak jsem narazil na to opačné pojetí plen pro dospělé a děti - u dětí plenka nikterak nemá zakrývat stav věcí u dospělých se jej částečně snaží skrýt, samozřejmě je tu indikátor (to pro hnidopichy, co by mi rádi vytkli nedůslednost), a tak jsem došel k závěru, co kdyby existovala plenka, která by dotáhla to "nezakrytí" až k stavu, že by naprosto odhalila, co se stalo?

Pokud jste až doposud vydrželi číst můj slovní průjem, tak vás vážně musí zajímat, jak si představuji svoji ideální plenku, asi bych zkombinoval výše zmíněný princip s principem, který se dnes používá na některých dětských plenkách a to jsou naopak mizející obrázky, k tomu bych asi zvolil nějak vhodně barevně laděné pozadí (ideálně minimálně dvě různé barvy, třeba modrou a červenou, abych mohl měnit podle nálady a pro pestrost), a pak i různé motivy, na noc bych si představoval měsíc a hvězdy, které by se při počůrání, použiji nevhodné přirovnání, protože by to bylo přehnané (  ;D ), rozsvítili jako vánoční stromeček, samozřejmě že si to tak nepředstavuji, dal bych přednost jemnějšímu a decentnějšímu, a přes den, jako první mě napadají postavičky vlka a zajíce z Jen počkej, zajíci! (doufám, že se vyhneme jakékoliv agitce, ale já si ten seriál prostě oblíbil, i když novější díly za moc, nestojí, Vlkovi šlohli cigáro  >:( ), pak pro srandu nějaké sváteční motivy, aby člověk si člověk kupříkladu o Vánocích mohl vzít něco, co by ho uvedlo do té správné sváteční nálady, taky bych nebyl proti různé tloušťce, i když mí mezi nohama pořádný balík, aby se člověk jen tak tak batolil nezní špatně, nechtěl bych se batolit, kdybych se rozhodl nějakou z těch plen "vzít na vycházku". Tolik asi k tomuto. Ještě bych zapomněl zmínit, všemi deseti jsem pro jedno pořádné lepítko.
A teď je čas otázky, u které nevím, jestli tu nepadla, ale položím ji i tak:
Jaká je ta vaše ideální plenka?

Offline duch

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 18
  • Karma: 0
Re:Ideální plenka? Jak by vypadala ta vaše.
« Odpověď #1 kdy: Září 24, 2018, 10:52:41 »
Já bych chtěl plenku, která pořádně drží, i když se celý den hýbu. Většina plen pro dospělých, těch savějších, je udělaná pro ležící pacienty, kde se už moc pohybu nepředpokládá. Mám jenom já problém s utrženým lepítkem, ne však z plenky, ale v místě, kde má držet? Na obrázcích mě ani tak nesejde, spíše bych potřeboval na doma nějakou savou třeba s parfumací, s roztažitelným obvodem. Do města naopak nějakou nasazovací a méně viditelnou, ale taktéž dostatečně savou, aby zvládla třeba procházku.

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Ideální plenka? Jak by vypadala ta vaše.
« Odpověď #2 kdy: Září 24, 2018, 16:07:22 »
presne , na venkou nejakou mene napadnou ale s vetsi vydrzi a na doma nejakou klidne tlustsi (tady se o nenapadnosti bavit nemusime. Na venek nejake natahovaci , podobne slipum ci podobne a na doma neco pohodlneho.

asi blbost :)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Ideální plenka? Jak by vypadala ta vaše.
« Odpověď #3 kdy: Září 25, 2018, 08:10:36 »
Na ven nějakou slabší , ale na lepitka . Na doma a spaní klidně silnou plenku . U ní musí hlavně pevné držet lepitka když se v noci prevaluji . Co se týče vzhledu , tak mě osobně by se líbilo když by měla potisky jako dětské plenky . Lepitko může být taky jedno , lae pevné a držet .  :)

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Ideální plenka? Jak by vypadala ta vaše.
« Odpověď #4 kdy: Září 26, 2018, 20:58:37 »
tak plenka s lepitky a nejlepe cela bila jen s prouzkem s detskymi motivy navrchu jako třeba seni kids junior extra