Autor Téma: Doprava z in-texu  (Přečteno 2827 krát)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Doprava z in-texu
« kdy: Září 19, 2018, 15:16:30 »
Tento obchod není potřeba připomínat . Jen jedna možná pro někoho nezajímá poznámka ohledně dopravy. Doporučuji cokoliv jiného než českou poštu.😉 Zboží bylo odesláno 13/9 a dnes 20/9 horní ještě nemám. Podle zdeleni na infolince české pošty mají na doručení až 5 pracovních dní. Tak snad se už brzy dockam. Proto doporučuji Podle mého názoru asi zasilkovnu ( možná o něco dražší, ale bude to mít do dvou pracovních dní určitě k vyzvednutí) Jediný rozdíl je v tom , že si proto musíte někam dojít ( na výdejní místo). Ale to snad není tak složité.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Doprava z in-texu
« Odpověď #1 kdy: Září 19, 2018, 15:20:29 »
Ono je to jak kde.. Tim se nezastavam CP, ale mam objednanej dil na lednici a chtel jsem Geis (kterej zrovna tady funguje spickove) a poslali to PPL. Kazdej den prisla SMS ze budou dorucovat, je to 9dni a mam prd. Dneska jsem ho potkal, profrcel kolem a ani tuk. Infolinka rika - mame malo lidi, nestihaji. Nejakej manager si zas asi leta rikal, ze na lidi muzou srat (jako u CP, kde nabor lidi probehl tak, ze jim dalsi lidi odesli nasrani (nastupak byl o 5-7tis vetsi nez plat po 12 letech (priklad, kamos co delal rozvozy) - vysledek ? Odeslo jim jeste vice lidi)). (Btw loni kolem vanoc mi rikal,z e treba balicky z ciny nikdo neresi a jen se sypou na hromadu napresrok :) :)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Doprava z in-texu
« Odpověď #2 kdy: Září 20, 2018, 18:34:19 »
no mluvil jsem s pi. Roubcovou a zakaznik ma moznost vybrat dopravu sam. Umi i DPD , zasilkovnu , postu , ..... nevim co jeste . Posta balicek dorucila v limitu 5 prac. dni . ale nevim za jake ceny ma zasilkovnu - n strankach zasilkovny pisou 41 kc .