Autor Téma: Čarodějnice I.  (Přečteno 4366 krát)

Offline Petra N

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 40
  • Karma: 0
Čarodějnice I.
« kdy: Září 07, 2018, 12:20:23 »
Petr vyrazil na diskotéku, jak byl zvyklý. Toho dne ho však upoutaly 3 krásné a trochu záhadně vypadající dívky. Seděly samy u stolu, povídaly si a nikdo s nimi nebyl. Nakonec to zkusil, celý nervózní a rudý v obličeji vykoktal, když tam přišel k té, která se mu líbila nejvíce, jestli by si s ním nešla zatančit. K jeho překvapení dívka neodmítla, trochu zmateně se na něj podívala a zeptala se, zda si je jistý, že chce tančit právě s ní. Když přikývl, vzala ho za ruku a šli tančit. Petr byl v sedmém nebi. Krásná blondýnka se na něj smyslně dívala svýma modrýma očima a on ze sebe nedokázal vypravit ani slovo. Když dohráli, zkusil ji políbit. Neuhnula a polibek opětovala. Odvedla ho stranou a začali se divoce líbat. Nevěřil vlastním smyslům. Byla to ta nejhezčí holka, jakou kdy potkal. Sedli si ke stolu a zamilovaně se na sebe dívali, když tu přišla parta místních frajerů, o dva roky starších a začali dorážet. Petr tušil, že se blíží katastrofa. Strašilivě se bál, že mu jí odvedou a někde tu křehkou květinku zneuctí, jak se mu už párkrát stalo. Neznámá kráska ale na jejich narážky nereagovala. Když ji pak jeden vzal za ruku a druhý za vlasy, že si ji odvedou, s neuvěřitelnou silou a obratností se jim vyškubla, mávla rukou a světla kolem zhasla, najednou tu stála ve světle jen ona, vypadala ale úplně jinak. Její vzhled byl najednou majestátní a její pohled budil hrůzu. Oči jí planuly podivným světlem. Stála ve svých krátkých šatech rozkročená a vypadala stále sexy, ale zbytek budil hrůzu. Petrovi přeběhl mráz po zádech. Vždyť je to strašidlo, co se teď bude dít? Pak promluvila hlasem, při kterém tuhla krev v žilách. Frajery vyhnala s tím, že už je tam nechce nikdy vidět. Nezmohli se na slůvko odporu, byli úplně v šoku a kolena se jim klepala. Tak a teď vypadněte, zahřměl její hlas a Petr měl dojem, že se tím hlasem chvěje i zem pod jeho nohama. Když se s hrůzou v očích odpotáceli ti darebáci pryč, dívka mávla rukou, světla se zase rozsvítila, sedla si k Petrovi, který nebyl schopen slova, vzala ho něžně za ruce a zeptala se ho nevině, jako slečna, se kterou předtím tančil. „chceš se mnou chodit, nebo se mě budeš bát a zase z toho nic nebude, jako kdykoli s kýmkoli předtím“. Vzal ji za ruku a políbil. Ona ale chtěla vědět dál, jestli ji bude milovat skutečně takovou jaká je. A co mi ještě tajíš? Zeptal se. Dívka se jen záhadně usmála. Vyrazili na procházku. No jsem čarodějnice, řekla mu. To jsem si všimnul, odpověděl Petr. Objal ji a zkusil ji sáhnout pod její krátkou sukýnkou mezi nohy. Uhnula a zeptala se ho. Seš si jistý, že jsi na to připraven? Petr nechápal. Máš tam snad taky něco extra. Trochu se zaškaredila, a pak řekla, no tak si sáhni a rozkročila se. Její perfektně tvarované nohy dávaly tušit ještě větší potěšení, které se skrývá mezi nimi. Petr neodolal a jeho ruka zamířila směrem, kde očekával její vagínu. Ruka se však zarazila na něčem tuhém, pevném, co vyplňovalo celý rozkrok a pokračovalo dopředu i dozadu. Dívka se zatvářila nejistě. Víš, každá čarodějnice platí za svoje schopnosti, od té doby, co jsme čarodějnice, nekontrolovatelně si od té doby kakám a čůrám do kalhotek, tak mám plínku. To Petra vzrušilo, sklonil se a strčil jí pod sukni celou hlavu. Ucítil ale silný zápach. Jo, mám tam hovínko, usmála se smutně. Petrovi se to ale líbilo, pohladil ji po plínce a začal líbat. A co ještě se Ti děje jako čarodějnici, zeptal se za chvíli. No, ještě jedna věc, řekla zamyšleně. Bylo ticho. Pak se ho zeptala, a když Ti to teď všechno řeknu, budeš se mnou chodit i tak? Budu, přisvědčil Petr. Tak dobře, řekla. Ještě se mi občas stane, když jsem jednou špatně kouzlila kouzlo s jiskrama, že začnu, většinou venku na procházce hořet. Není to ale nic tak hrozného, prostě mi většinou začne doutnat plína a musím si toho včas všimnout a zadek strčit do vody. Ty máš ale zážitky, smál se Petr. A jak se vůbec jmenuješ? Monika, odpověděla. Tak Moniko, to jdeš třeba po chodníku, a jak vůbec poznáš, že hoříš? A za jak dlouho to poznáš? Zeptal se zvědavě. No, to záleží na tom, kde a jak k tomu dojde. Plínka dobře izoluje, takže si toho nemusíš dlouho všimnout. Obvykle to ale tak během minuty vím, řekla nakonec, třeba když zastavím, tak mi jde kouř mezi nohama. Když si toho nevšimnu dlouho, tak pak to poznám, že mě to začne pálit v rozkroku a pod zadkem. Jednou jsem takhle šla asi kilometr po lese a pak zafoukal vítr a koukala jsem, že mi pod zadkem šlehá plamen. Tak to se nenudíš, zasmál se Petr.
Tak dost negativ, trochu se proletíme, rozhodla Monika. Zamávala rukou a objevilo se koště. Nasedni, řekla Petrovi a sedla si sama před něj. Za chvíli se vznášeli nad krajinou. Vítr svištěl, a úplněk dodával celému ději správnou atmosféru. Petr na chvíli zatoužil být Monikou. To musí být tak vzrušující, být čarodějnicí, pomyslel si. Monika to vycítila. Jestli si to chceš zkusit, tak se na chvíli vyměníme, nabídla mu. Petr už se nedivil vůbec ničemu. Monika mu položila ruku na spánek a Petrovi se zatočila hlava. Najednou seděl na koštěti on na prvním místě, ale co to, na hlavě měl dlouhé vlasy, a na hrudi najednou neměl ocelové svaly, ale cítil, že má hruď měkkou a jemnou a že má prsa. Pokračoval dál ve zkoumání tohoto prožitku. Pas měl najednou nezvykle úzký, boky naopak široké a nezvykle tvarované. Oblečení ho nezvykle obepínalo. Ale jaké to bylo oblečení. Takové na sobě nikdy neměl. Cítil podprsenku a místo trenýrek něco tenkého a měkkého ale dost pevného aby to drželo k tělu pevně cosi, co v tom bylo. Cítil, jak ho mezi nohama něco měkce tlačí, ale jenom heboučce.
Bylo to příjemné. Zavrtěl se a dostavil se další vjem, plínka byla něčím mazlavým přilepená k rozkroku. Aha, je pokaděná, vzpomněl si. Tu ucítil, jak se mu rozlévá v rozkroku teplo. Nejprve nechápal, ale brzy si uvědomil, že se Monika počurala. Podíval se, jak na jeho, tedy vlastně Moničiných nohách, které ale vnímal, jako svoje vlaje sukýnka, zvedá se a odkrývá kalhotky s použitou plenkou. Právě na tom místě, které ho nejvíce zajímalo, byly nápisy rozmazané a plínka nasáklá něčím žlutým. Ucítil zápach. Vzrušilo ho to. Ale i vjem vzrušení byl jiný, než byl zvyklý vnímat ve svém těle. Pocítil ho na několika místech, ale zároveň splývalo v jeden celek. Monika dala ruku pryč. Tak co tomu říkáš, zeptala se. Je to super, řekl Petr po pravdě. Přistáli u rybníčka, v jehož hladině se zrcadlil úplněk. Monika poslala svoje koště někam pryč. Pomalu se blížila půlnoc. Petr se s Monikou líbal a zkoušel jí dráždit přes plínku rukou. Ta stála rozkročená a rychle oddychovala. Cítil zápach z Moničiny plínky, ale o to víc ho ta zvláštní dívka přitahovala.

Offline Petra N

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 40
  • Karma: 0
Re:Čarodějnice I.
« Odpověď #1 kdy: Září 07, 2018, 12:33:04 »
Ahoj, zkusila jsem asi po 10 letech sem zase něco dát. Možná si moje povídky ještě pamatujete, pár jich tu ještě je. Když se vám to bude líbit, tak sem dám i zbytek této povídky i další.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Čarodějnice I.
« Odpověď #2 kdy: Září 07, 2018, 13:08:06 »
Ahojky Petro.
Skvělá povídka, určitě je sem dej všechny, jsou super.

Offline plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re:Čarodějnice I.
« Odpověď #3 kdy: Září 08, 2018, 00:46:50 »
Pane jo, Petra je zpět a v plné formě. Jakmile jsem četl tu pasáž s doutnáním, okamžitě se mi vybyvily tvé minule povídky a vzpomínky.
Je to dobré, prosím pokračuj.

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Čarodějnice I.
« Odpověď #4 kdy: Září 09, 2018, 13:28:10 »
za mne velice pekne. jen tak dal :)

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Čarodějnice I.
« Odpověď #5 kdy: Září 14, 2018, 13:59:27 »
Myslím si, že pauza byla k dobru věci. Příjemné čtení a ještě taková nadpřirozená exotika.

Offline alex

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Re:Čarodějnice I.
« Odpověď #6 kdy: Září 17, 2018, 19:57:32 »
 :D   wav tak toto je šupa. Super.