Autor Téma: Nazor na pleny ID  (Přečteno 8832 krát)

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Nazor na pleny ID
« kdy: Září 07, 2018, 12:26:42 »
Ahoj jake mate zkusenosti s plenami od ID zkusil jsem jen zatim  id medium extra plus chtel bych vyzkouset i dalsi od tohoto vyrobce jen nevim jestli budou stejne tyto se me docela libi  hlavne vrchni material  je pekne hladky a sustivy tak nevim jestli to je stejne i u jinych modelu od tohoto vyrobce diky za info :)

Offline Pixiie13

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 2
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #1 kdy: Září 08, 2018, 17:26:53 »
a jak se přesně jmenují nejtlustší a nejsavější plínky od této značky ?

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #2 kdy: Září 08, 2018, 20:47:26 »
nevim ktere ID jsou nejsilnejsi budu se muset podivat

Offline plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #3 kdy: Září 09, 2018, 16:56:49 »
I'd slip maxi jsou nejslavnější

Offline plenkar123

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 0
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #4 kdy: Září 09, 2018, 19:25:00 »
Ahoj, teď jsem měl id slip super plus PE a byl jsem s nima spokojen, na vrchní straně igelit vydrží tak 3,5l

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #5 kdy: Září 09, 2018, 21:18:24 »
A jaka velikost? L nebo M

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #6 kdy: Září 10, 2018, 10:21:06 »
Ahoj, teď jsem měl id slip super plus PE a byl jsem s nima spokojen, na vrchní straně igelit vydrží tak 3,5l
Co že?  :D  Bez protečení? Jak můžou vydržet 3,5 l? Možná tak papírově, ale reálně určitě ne. 1400 ml maximálně. Taky mám s nimi zkušenost.

Offline Santa54

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
  • 31 let
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #7 kdy: Září 10, 2018, 22:15:21 »
Bohužel je teď ale začali vyrábět v nové docela o dost tenčí podobě :-/ Jako pořád jsou super, ale není to už úplně ono. Navím teda docela zápasím s trháním lepítek.

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #8 kdy: Září 12, 2018, 14:00:45 »
Jj mam stejny problem.Trhaji se lepitka a jsou o poznani tenci a poku vic zaberu pri baleni tal se utrhne cely bok i s lepitky.

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #9 kdy: Září 12, 2018, 22:56:48 »
A u kterych? me se to teda jeste nestalo mam ID medium extra plus tenky jsou to je pravda  ale lepitka drzi :)

Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #10 kdy: Září 13, 2018, 05:46:09 »
Jistou dobu byly iD Slip Maxi L skoro tak silné jako Abri-Form L4, ne-li silnější a měly dost velkou šířku savého jádra a dlouho byly mou oblíbenou značkou. Pak to začali ojebávat, zmenšili velikost jádra, šířku i tloušťku. To že mají možná stejný obsah SAPu a tudíž teoretická savost zůstala pořád 4500 ml mě nezajímá, bez toho objemu je to na nic. Navíc mám i takový pocit že i na bocích z netkané textilie šetřili a jsou tenčího než bývaly.
I kdyby ne, pořád jsou mnohem dražší než Abri-Form L4 které si, co je znám, zachovaly stejnou kvalitu a rozměry. Takže k čertu s iD. Abena, Seni a Molicare u mě pořád vedou.

Offline Santa54

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
  • 31 let
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #11 kdy: Září 15, 2018, 22:05:54 »
Problém je, že jsou to jedny z mála posledních, které mají igelitový povrch.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #12 kdy: Září 18, 2018, 15:43:37 »
Občas si kupuju ID Slip Maxi S a reálně vydrží tak 900 ml, druhé pomočení už zpravidla nevydrží. Depend Slip Super Plus S vydrží většinou víc (pokud se nezačnou trhat). Bohužel žádné nejsou dokonalé, ale ID patří k těm lepším. A jsou hodně dobré na noc.

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #13 kdy: Září 18, 2018, 22:16:15 »
no ja mam ted prave poprve koupene ale uz budou dochazet dost se me zalibily jen co prijdou penize objednavam zase

Offline lahev

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 78
  • Karma: 2
Re:Nazor na pleny ID
« Odpověď #14 kdy: Září 26, 2018, 10:18:56 »
Léta jsem používal iD slip medium super ze základní PE řady. Perfektní, bytelný, silný, velká ssavost. Bohužel, jak se již tady píše, od letošního jara výrobce změnil jejich vzhled i funkci. Původní byli určeny pro noční použití nebo pro ležící pacienty, byli celoigelitové a to včetně zapínacích křídel, měli výrazě rozšířenou zadní část absorpčního jádra a to samo bylo poměrně silné. Pleny vydržely i dlouhodobé nošení při běžném používání. Jak jsem se dozvěděl, tento letošní inovační krok byl proveden hlavně z důvodu větší diskrétnosti?! Což mi při použití nočním či ležícím nepřipadá až tak nutné. Současné provedení s označení NEW již není celoigelitové, křídla jsou z netkané textilie, rády se vytrhávají v zadní části, lepítka trhají igelit vepředu, neboť ten je taky značně slabší, než u starého provedení, takže pro chodící na delší dobu použití jsou nevhodné, neboť se nedají pořádně utáhnout! Výsledek: nutnost častější výměny (když máte možnost) a tím zvýšená spotřeba (ekologie?) a samozřejmě náklady! Dobírám poslední balení a budu hledat něco jiného: Abri, Molicare....? Bohužel provedení PE již skoro nikdo nedělá.
...plenka, to je věc!!...ale odvážit se...