Autor Téma: Daddy's Little Girl 7  (Přečteno 5240 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Daddy's Little Girl 7
« kdy: Srpna 27, 2018, 15:19:34 »
Zdravím.:) Zvládla jsem něco napsat a uběhl od toho jen měsíc, whoo! :D Každopádně, budu ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu a taky za to, když mi dáte vědět, zda byste ode mě uvítali nový příběh.:)

„Dneska jsem domluvená na kávu a nákupy s Kate, jo?“ oznámím Tylerovi u snídaně. Tyler si mě přeměří pohledem a pak přikývne.
„Fajn, zlato,“ usměje se, „budeš potom chtít někde vyzvednout?“ zeptá se s úsměvem a usrkne si své kávy.
„Až potom budu hotová, zavolám ti, jo?“ usměji se a Tyler přikývne, dojí zbytek svých míchaných vajíček a vstane. Talíř i s hrnečkem dá do myčky a pak si upraví kravatu a obleče si své sako, které měl hozené přes židli.
„Budu muset do práce, miláčku, tak to tu zvládni, dej na sebe hlavně pozor a pak mi zavolej, jo?“ vtiskne mi polibek na čelo a po chvilce zmizí z našeho bytu. Vydechnu a pomalu dojím svou snídani, nádobí potom uklidím do myčky a myčku zapnu.
Potom náš byt trochu pouklidím a přes polednem se začnu dávat dohromady. Vyžehlím si vlasy a nalíčím se, potom si vyberu oblečení – obyčejné černé džíny a bílý top. Hodím věci na postel a začnu se převlékat. Když si svleču své pyžamo, dojde mi, že mám na sobě stále suchou plenku, do které mě Tyler přebalil před snídaní, kterou, si ale rozhodně ven nevezmu. Opatrně rozlepím lepítka na plence, zabalím ji a hodím do koše. Ze šuplíku si tedy vezmu čisté kalhotky a podprsenku a obleču se. Pak si obleču džíny, top a outfit doladím obyčejnými bílými converskami. Do kabelky si sbalím všechno potřebné a vydám se z našeho bytu do mojí a Kate oblíbené kavárny, kde máme sraz.
Když vejdu do kavárny, Kate už sedí u stolu, a když mě vidí, široce se na mě usměje. Po přivítání s ní se posadím a objednám si své oblíbené latte. Pak následuje hodinka plná drbů a vylévání svých srdíček.
Když dopijeme a zaplatíme, vydáme se do nákupního centra, které je poblíž. Postupně procházíme všechny obchody a ke konci jsme obě ověšené taškami. Máme v plánu jít ještě do pár obchodů, ale Kate začne zvonit telefon, po chvíli se mi omluví, že už bude muset jít. Rozloučím se s ní a dojdu tedy sama do dalšího obchodu, kde mám v plánu koupit Tylerovi nějaké nové košile do práce.
Při prohlížení ucítím potřebu čůrat, ale řeknu si, že si zajdu na záchod později a vrátím se k vybírání. Nakonec vyberu dvě košile a k nim dvě kravaty a jdu k pokladně, abych je mohla zaplatit. Když mi pokladní účtuje věci, znovu se ozve potřeba čůrat. Stisknu nohy k sobě a skousnu si spodní ret.
„Hotově, nebo kartou?“ optá se pokladní.
„Kartou,“ vydám ze sebe po chvíli, jelikož potřeba čůrat se pořád stupňuje. Rychle zaplatím, přeberu si od pokladní tašku a vyjdu z obchodu. Moje kroky míří rovnou na toalety.
Na dámské toalety už skoro přiběhnu, jak jdu rychle. Naštěstí tam nikdo není, takže rychle se zavřu v jedné z kabinek. Snažím se si rychle rozepnout pásek, ale jako naschvál mi to nejde. Potřeba se opět stupňuje a já musím překřížit nohy.
„Sakra,“ syknu, když se mi stále pásek nedaří rozepnout. S páskem zápasím ještě chvíli, když najednou se mi to podaří, ale už mi to není nic platné, protože cítím, jak mi teplý proud stéká po nohách dolů. Chvilku mi trvá, než mi dojde, co se vlastně stalo, a to už mě začínají v očích pálit slzy. Sesunu se na zem a z kabelky vytáhnu telefon, který odemknu a ihned v kontaktech vytočím Tylera. Telefon dvakrát pípne a pak už slyším Tylerův hlas.
„Ahoj, lásko,“ slyším v jeho hlase úsměv, mezitím, co mně stékají po tvářích slzy.
„D-Daddyyy,“ zakňourám do telefonu.
„Co se děje, miláčku?“ slyším Tylera zvážnět.
„Přijeď, prosím,“ fňuknu a otírám si hřbetem ruky oči. Cítím se tak hloupá a malá.
„Co se stalo?“ zeptá se ustaraně a já znovu fňuknu.
„Prostě přijeď, jsem v nákupním centru na záchodech,“ zašeptám a nechci mu odpovídat na jeho otázku. Bojím se, jak bude reagovat a už teď vím, že dostanu vynadáno.
„Měla jsi nehodu, lásko?“ zamumlá Tyler a podle ticha, co nastane z mé strany, mu musí být odpověď jasná.
„Okay, Janie, hlavně zůstaň tam, kde jsi, jsem na cestě,“ řekne a hovor típne.
Po dlouhých minutách čekání se v místnosti ozve hlas mého přítele.
„T-tady,“ fňuknu a slyším Daddyho kroky.
„Můžeš odemknout, lásko?“ zeptá se Tyler, natáhnu ruku a kabinku odemknu, zůstávajíc sedět na zemi. Do kabinky vejde Tyler, a když mě vidí, ihned si mě vezme do náruče. Obejmu ho pevně okolo krku a hlavu si položím na jeho rameno. Stále mu pláču do jeho košile, zatímco on mě pohladí po zádech.
„Copak se stalo?“ zašeptá a jednou jeho rukou mě jistí pod zadkem. Zakroutím hlavou. Stydím se a nechci mu říct, co se stalo, i když on už to dávno ví.
„Janie, řekni Daddymu, co se stalo,“ pobídne mě znovu a posadí se na zavřený záchod, mě si posadí na koleno a donutí mě se na něj podívat.
„M-měla jsem nehodu,“ zašeptám potichu a po tvářích se mi dál koulí slzy.
„A proč jsi měla nehodu?“ pobídne mě, zatímco mi palcem otírá slzy. Zakroutím hlavou a zakryuju si rukama obličej.
„Proč jsi měla nehodu a udělala tu akorát tak nepořádek?“ zopakuje svou otázku a svým kolenem, kde sedím já, zaklepe. Odendá mi z obličeje ruce a znovu mě donutí se na něj podívat.
„P-protože jsem neměla plínku,“ zašeptám po chvíli. Momentálně se opravdu cítím, jako malá, hloupá holčička.
„A proč jsi neměla plínku, hm?“ nadzvedne Tyler obočí. „Protože sis myslela, že jsi velká holka, stejně tak, jako tvoje kamarádka a zvládneš to, že?“ odpoví si sám a já jen přikývnu. Tyler mě sundá ze svého klína a postaví mě před něj. Rozepne mi džíny a začne mi je stahovat dolů.
„Podívej se, co všechno jsi udělala,“ řekne a znechuceně mlaskne. „Přidělala jsi mi jenom práci, protože až přijedeme domů, tak místo mazlení a dívání na filmy tě budu muset potrestat a navíc vyprat tvoje džíny, které jsi zničila“ zakroutí hlavou a moje mokré džíny stáhne úplně, odhodí je na zem a pak mi stáhne i moje mokré kalhotky, které odhodí k mým džínům.
„Jsi opravdu jen malá a hloupá holčička, která mi tímhle jen dokázala, jak moc svoje plenky potřebuje a jak moc potřebuje svého Daddyho,“ řekne a z batohu, který přinesl s sebou, vyndá ubrousky.
„Myslíš si, že jsem tu suchou plenku v koši nenašel?“ zasměje se ironicky a začne mi utírat moje lepkavé nohy. Celým mým tělem otřásají vzlyky a sleduju Tylerovo počínání.
„B-byla to nehoda, nešel mi rozepnout pásek,“ fňuknu a Tyler se na mě zamračí.
„To nemění nic na tom, že sis doma sundala svou plenku. Myslím, že jsme se domluvili, že nic takového nebudeš dělat bez mého svolení,“ zamračí se a vstane. Z batohu vytáhne jednorázovou přebalovací podložku a položí ji tam, kde před chvílí ještě seděl on.
„Sedni si,“ rozkáže mi a ukáže na ní. Poslušně si sednu a Tyler zatím vyndá z batohu tlustou plenu a ještě vložnou plenu.
„Opravdu jsi mě zklamala,“ zamračí se na mě a rozloží plenu, do ní vloží vložnou a dá je pode mě, ještě mě pořádně otře a pak zapudruje, nakonec mi plenku zapne. Pak vyndá z batohu legíny a začne mi je navlíkat.
„D-Daddy, ale to půjde poznat, že mám plínku,“ zakňourám, snažíc se trochu protestovat, ale Daddy mě zpraží pohledem, takže ihned ztichnu. Když mi nandá i legíny, pomůže mi vstát a všechno sbalí, pak mě chytí za ruku a vyjde se mnou z kabinky. Pak si oba umyjeme ruce a vyjdeme ze záchodů. Tyler mě znovu chytí za ruku, v druhé ruce nese většinu mých tašek, zbytek nesu já, a jde se mnou na parkoviště k jeho autu. Pomalu se za ním batolím, díky tloušťce mé plenky.
Po cestě ucítím několik pohledů, dva mladí kluci si dokonce začnou špitat a smát se. Sklopím hlavu a dál jdu za svým přítelem.
_______
Když přijedeme domů, Tyler se mnou jde ihned do ložnice. Posadí se na kraj postele a poklepe si na klín.
„D-Daddy, ne,“ fňuknu a couvnu, moje ruce zamíří instinktivně na můj zadek. Tyler nevypadá, že je na moje scény zvědavý, jednoduše mě k sobě přitáhne a položí si mě přes kolena. Stáhne mi legíny a plenku mi nechá.
„Jaká je tvoje barva?“ zeptá se před tím, než mě potrestá.
„Zelená,“ zašeptám. Přikývne a začne mě plácat po mém zadku. Po dvacátém plácnutí mi rozepne i plenku a pokračuje v plácání. Dohromady mě plácne padesátkrát, potom mě postaví a otře mi slzy. Nakonec mě postaví do rohu s plenkou stále rozepnutou.
„Teď přemýšlej o tom, co jsi udělala, mezitím, co Daddy dá vyprat tvoje počůrané džíny,“ oznámí mi a odejde z ložnice.
Pomalu rukama třu svůj bolavý zadek a stále pláču.
Po chvíli se v ložnici opět objeví a posadí se znovu na kraj postele, chvíli mě jen pozoruje.
„Pojď k Daddymu,“ zašeptá nakonec a já se k němu rychle rozejdu. Zapne mi plenku a pak si mě přetáhne na svůj klín a pevně obejme rukou okolo pasu. Druhou mi přejíždí po zadečku vycpaném plenkou.
„Už víš, co jsi udělala špatně?“ zašeptá mi do ucha a já s popotáhnutím kývnu.
„Co jsi udělala špatně?“ pobídne mě.Podívám se na něj a nadechnu se.
„S-Sundala si plínku bez tvého povolení,“ špitnu a hraju si se svými náramky.
„Proč si nesmíš sundávat plínku?“ zeptá se.
„Protože…protože…“ zakoktám se, hledajíc ta správná slova.
„Jsi moje malá holčička, která bez plínky dělá jen nepořádek,“ doplní mě Tyler. „Zopakuj to, miláčku,“
„Protože jsem tvoje malá holčička, která bez plínky dělá nepořádek,“ zašeptám, rudá jak rajčátko. Tyler se na mě usměje a pohladí mě po tváři.
„Uděláš to ještě někdy?“ nadzvedne obočí.
„Ne, Daddy,“ špitnu a víc se k němu přitulím.
„Když někde budeš sama, budu chtít, aby ses mi pravidelně hlásila a posílala mi fotky, že máš svou plenku stále na sobě, rozumíš? Takhle přejdeme takovým podobným situacím.“ Řekne Tyler a já kývnu.
„Použij slova, Janie,“ pobídne mě.
„Ano, Daddy,“ zamumlám, Daddy se spokojeně usměje a políbí mě na tvář. Pevně ho obejmu okolo krku a tvář zabořím do jeho krku, zatímco on mě hladí po zádech a pusinkuje do vlasů.
Po chvíli se mi začnou zavírat oči a já nakonec na svém příteli usnu, zatímco on mě stále hladí po zádech.

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 46
  • Karma: 0
Re:Daddy's Little Girl 7
« Odpověď #1 kdy: Srpna 27, 2018, 19:51:27 »
Woow krásne pokračovanie ako vždy, len tak dalej :) :)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 7
« Odpověď #2 kdy: Srpna 28, 2018, 22:21:27 »
děkuju.:)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Daddy's Little Girl 7
« Odpověď #3 kdy: Srpna 31, 2018, 17:39:52 »
Jane.
Opet úžasné.
Prosímtě  ;D co je to 'jaká je tvoje barva? To je jako zelená její oblíbená barva nebo jak?
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 7
« Odpověď #4 kdy: Srpna 31, 2018, 21:20:14 »
Děkuju.:)
Možná jsem to měla vysvětlit hned, hodně se to používá v BDSM/DDLG vztazích.:) Je to něco jako na semaforu, když to tak řeknu,  Dominant se před vším ptá submisivního, jaká je jeho barva, zelená znamená, že s tím, co se bude dít/nebo se děje je v pořádku, žlutá znamená zbrzdit a červená, aby okamžitě přestal.
Někdo používá třeba safeword, někdo používá tohle.:)

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Daddy's Little Girl 7
« Odpověď #5 kdy: Dubna 20, 2019, 21:11:38 »
Tento příběh je inspirován nějakou tvou vlastní příhodou?  ;) Každopádně je velice poutavý.  :)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 7
« Odpověď #6 kdy: Dubna 21, 2019, 22:23:05 »
Děkuji.:) Bohužel inspirace z mého života zabírá asi tak 5%, možná i méně.:D

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Daddy's Little Girl 7
« Odpověď #7 kdy: Dubna 22, 2019, 11:56:02 »
Takže v nákupáku ses nikdy nepočůrala, jo?  :P

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Daddy's Little Girl 7
« Odpověď #8 kdy: Dubna 27, 2019, 01:23:15 »
Je mi to opravdu líto, Jane. Doufám že budeš psát i nadále, tvé příběhy mam opravdu rád

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 7
« Odpověď #9 kdy: Dubna 27, 2019, 07:13:27 »
Budu, bohuzel ted nemam tolik casu...:(