Autor Téma: povidka  (Přečteno 4245 krát)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
povidka
« kdy: Srpna 03, 2018, 05:54:32 »
Tento příběh je bohužel jen výplod mé fantazie.

Od mala mám oblibu v nošení plen a přes ně igelitové kalhotky. Doma jsem se s pochopením nesetkal, ba naopak. Když jsem si opětovně něco koupil, tak bylo jen otázkou času, než na to mamka přišla a vyhodila mi „mé věci“. Vždy, když jsem si pořídil nové věci, netrvalo dlouho a opětovně jsem o ně přišel. Takto jsme spolu „bojovali“ mnoho let. 
Byla sobota, já sem jako každé ráno šel na snídani. Tentokrát s plenami pod pyžamem. Mamka seděla u stolu, a když se na mne podívala, řekla, ať se vrátím a přijdu zpátky bez plen. 
Překvapivý obrat nastal jednoho podzimního večera. Jako vždy jsem přišel domů a šel do pokoje, který mám v patře. Cestou mne zastavila mamka a sdělila mi, že takhle to dál nepůjde a že mám na vybranou ze dvou variant.

První spočívá v tom, že úplně přestanu s plenami. 
Druhá spočívá v tom, že budu nosit pleny 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 
Dostal jsem na rozmyšlenou 3 dny. Když čas vypršel, odpověděl jsem, že jsem si vybral variantu nošení plen. Mamka mi sdělila, že tato varianta znamená nošení plen trvale a že se všichni známí dozvědí, co jsem zač. Souhlasil jsem. Další věcí byla návštěva lékaře a přinést potvrzení. Sice jsem ze začátku k doktorům jít nechtěl, ale bylo mi řečeno, že buď potvrzení, nebo odstěhování z domova. Absolvoval jsem tedy několik pohovorů s psychiatrem a přinesl potvrzení, že nošení plen je sice nestandardní, ale každý má nějakou chybu. Předložil jsem ho doma a doufal jsem, že tímto vše skončí. Nosil  jsem je jen doma – po příchodu jsem se povinně zabalil do plenek.
Po 14 dnech  mi Mamka sdělila, že budu nosit pleny i mimo domov a ať odevzdám spodní prádlo, jelikož ho již nebudu potřebovat. Když jsem tak učinil, podala mi koš s prádlem. Když jsem ho otevřel, uviděl jsem čtvery nové plenkové kalhotky a dva balíky plen.  Na dotaz, co to má znamenat, mne informovala, že mluvila s doktorkou, se kterou jsem měl pohovory a ta jí sdělila, že když chci nosit pleny, tak prosím, ale ať je nosím trvale 24 hodin, 7 dní v týdnu. Druhý den ráno, když jsem vešel do kuchyně, mamka seděla u stolu a informovala mne, že doma budu chodit jen v plenkových kalhotkách, aby každý, kdo k nám přijde, viděl, co mám na sobě.  Večer jsem chtěl jít na záchod, ale zjistil jsem, že jsou zamčené dveře. Zeptal jsem se, co to má znamenat. Dověděl jsem se, že přeci nosím pleny, tak ať je používám. K tomu mi podala velkou tašku. Když jsem jí otevřel, zjistil jsem, že jsou v ni další plenkové kalhotky a látkové pleny. To máš, abys měl co na sebe. Nezbylo tedy, než se smířit s vykonáváním potřeby do plen. Dostal jsem i zvláštní koš na špinavé pleny. Když se vypraly mé špinavé pleny, pověsila je na šnůru, tak, aby každý poznal, co to je za prádlo. Na šnůru také pověsila plenkové kalhotky. Již nebylo tajemstvím, co jsem zač.

Jednou v noci jsem měl sen.
 
Na internetu jsem po dlouhém hledání našel slečnu, která nosí pleny a je ochotna o této věci i mluvit. Rozdíl byl v tom, že Jana (tak se jmenovala ona slečna) je nosí ze zdravotních důvodů (před několika lety měla těžký úraz a následkem toho musela nosit pleny.) Moc lidí neví, že je nosí.  Dopisovali jsme si skoro každý den asi měsíc. Poté jsem navrhl schůzku v jedné kavárně. Jana odpověděla, že ještě není připravena se sejít. Odpověděl jsem, že to plně respektuji. Dopisovali jsme si asi další měsíc a já se optal, jestli už je vhodný čas se sejít. Odpověděla, že zatím ne. Nabídla mi ale profil na skype, kde si můžeme popovídat v reálném čase. Večer jsem zapnul skype a vyhledal Janinu adresu. Po odeslání zprávy si mne hnedokamžitě přidala. Začali jsem videohovor. Jana měla na sobě svetřík který jí i barevně seděl. Povídali jsme si o všem možném a samozřejmě i o plenách. Takto jsme si povídali další měsíc. Při jednom videohovoru se Jana nečekaně ukázala v plenkových kalhotkách . Dala mi také na sebe tel. číslo. Poté jsem znovu navrhnul schůzku. Janě se moc nechtělo, ale přesvědčil jsem ji, že když už se známe po telefonu a skypu, tak už se defakto známe osobně. Dohodli jsme tedy místo, čas schůzky, i poznávací znamení. Na schůzku jsem koupil Janě kytku. Zašli jsme do kavárny. Měla na sobě středně dlouhé šaty. Poseděli jsme asi hodinu a půl a poté jsme se rozešli. Po týdnu mi Jana zavolala, jestli mám zájem, tak se sejdeme opět v té kavárně. Souhlasil jsem. Když jsme se sešli, měla na sobě blůzku a sukni. Vypili jsme 2 láhve vína. Zkusil jsem Janě zajet rukou pod blůzku, ale povedlo se jí ucuknout. Po třech dnech mi Jana zavolala, že by se se mnou chtěla opět sejít. Když jsem dorazil na místo srazu, Jana tam seděla na lavičce a něco si četla. Když jsem přišel až k ní, časopis odložila a dostal jsem pusu. Byl pátek odpoledne. Jana se mne zeptala, jestli mám plán na víkend. Odpověděl jsem, že nemám. Jana se zeptala, jestli bych nechtěl jet k ní na vypůjčenou chatu. Samozřejmě jsem souhlasil. 

Jen jsem ji informoval, že sebou nemám nic na převlečení. Jana mi sdělila, že její bývalý byl podobné postavy a že tam pár věcí po něm ještě zůstalo. Optal jsem se, jak se tam dostaneme. Jana ukázala na parkoviště, kde stálo její auto. 
Když jsme dojeli na chatu (už se začínalo smrákat), tak Jana navrhla, že bychom si mohli něco ugrilovat. Přinesla malý gril a vše potřebné ke grilování. Z auta vyndala maso a začali jsme tedy grilovat. Po chvilce se vzdálila. Když se vrátila, měla na sobě přiléhavou blůzku, která zvýrazňovala její proporce a kratší sukni. Posadila se vedle mne a já ucítil sexy parfém. Rozhodl jsem se rozepnout jí knoflíček na blůzce. K mému překvapení nekladla žádný odpor. Rozepnul jsem jí ostatní knoflíčky. Měla krajkovanou podprsenku. Pokusil jsem se jí rozepnout standardně na zádech, ale tam zapínaní nebylo. Usoudil jsem, že má tedy zapínání v přední části. Jana nekladla žádný odpor, naopak se jí líbilo, jak hledám zapínání. Když se mi to konečně povedlo, osvobodil jsem její malá kůzlátka. Naklonil jsem se a jazykem jsem jí přejel po bradavce a rukou jsem ji hladil po vlasech. Její kůzlátka se pěkně zpevnila a bradavky byly jako špičky na vrcholu . Rozepnula mi kalhoty a rukou zajela do rozkroku. V ten moment se můj kluk postavil do pozoru. Druhou rukou jsem zkusil zasunout pod sukni. Tam jsem ale neuspěl. Jana se na mne podívala a řekla mi, že jsem na ni moc rychlý, a ať nespěchám. Dali jsme si ještě pár panáků a já znovu zajel  rukou pod sukni až do rozkroku. Narazil jsem na plenkové kalhotky. Jana dělala jakoby nic. Stáhla mi kalhoty a kluk se dostal ven. Chvilku si s ním hrála . Když usoudila, že to stačí, tak navrhla , že by jsme se mohli přesunout do obýváku. Posadila mne na gauč. Poté se posadila vedle mne. Pustila nějaký film.  Ještě chvíli jsme si povídali o všem možném a  zkonzumovali další  porci alkoholu. Jana byla ještě více opilá a najednou si sundala sukni. Stála tam jen v plenkových kalhotkách. Jelikož se ale sotva držela na nohou, odvedl jsem ji do pokoje a uložil ji do postele. Sám jsem si rozestlal v obýváku. Ráno mne vzbudila vůně čerstvé kávy. Šel jsem za vůní. U sporáku stála Jana. Měla na sobě krátký župánek, pod kterým byly vidět plenkové kalhotky. Ale už od pohledu byli větší než ty, co měla na sobě večer. Poplácal jsem ji po zadečku. Otočila se a dala mi pusu. Posnídali jsme. Poté mne Jana odvedla do koupelny. Sundala si župánek i kalhotky. Poté se začala sprchovat. Požádala mě, jestli jí umyji záda. Když jsem jí je mydlil, otočila se a já viděl její kůzlátka. Začal jsem jí je mydlit a ony se pěkně zpevnily. Poté mi Jana sundala mé oblečení a pozvala mne k sobě do sprchy. Můj kluk byl samozřejmě v pohotovosti. Vzala si ho do parády. Po chvíli si ho schovala do dírky . Chvilku jsme dělali pohyby, až jsem došel k vyvrcholení. Poté jsme se osprchovali a Jana mne odvedla do ložnice . Otevřela skříň a vyndala nějaké pleny a plenkové kalhotky. Položila mne na postel a zabalila mne do nich. Poté vyndala ze skříně věci pro sebe. Zabalil jsem ji do plen. Poté Jana vyndala z tašky igelitové body, do kterého se navlékla. Měla je ušité přesně na svou postavičku. Přes něj si vzala šaty ke kolenům. Chvíli jsme si povídali o zkušenostech s partnery a problémech s tím spojených. Přiznala se, že měla vztah, ale díky nošení plen se před časem rozešla s přítelem. Pomalu se blížil čas oběda. Něco jsem uvařil. Po obědě se Jana převlékla. Sedli jsme si venku na lavici a relaxovali. Jana pustila nějakou hudbu, aby nebylo takové ticho. Po odpočinkovém odpoledni Jana připravila něco k jídlu. Po večeři jsme sledovali film. Jana mi řekla, že by chtěla vyzkoušet něco zvláštního. Ze skříně vyndala malou krabičku a podala mi ji. Když jsem jí otevřel, zjistil jsem, že je to vibrátor na bezdrátové ovládání. Když jsem si ho prohlížel, poočku jsem pozoroval Janu. Bylo na ní vidět , že je celá nedočkavá. Podíval jsem se na ni a přímo se jí zeptal, jestli ho chce vyzkoušet. Položil jsem ji tedy na gauč, rozbalil pleny a strčil „přístroj“ do její dírky. Než jsem jí opět zabalil, odzkoušel jsem jeho funkčnost. Vše bylo v pořádku. Asi po půl hodině jsem navrhnul, jestli nepůjdeme na procházku. Jana souhlasila.   Vzala si volné šaty. Šli jsme kolem restaurace. Zeptal jsem se, jestli si na chvilku nesedneme. Jana souhlasila, tak jsme na chvilku poseděli. Když jsme šli dál, zaslechl jsem hudbu z místní diskotéky. Navrhl jsem tedy, jestli si nepůjdeme „trsnout“. Janě se nápad líbil. Zapadli jsme tedy do davu a vrtěli se v rytmu. Při trsání jsem zavadil o ovládání vibrátoru. Uvědomil jsem si, že jej mám u sebe já a tak jsem jej zapnul do první polohy. Jana se vrtěla do rytmu a nic neříkala. Zapnul jsem na další stupeň a během chvilky se dostavil účinek. Jana se ke mně naklonila a řekla mi, že jestliže to nevypnu, tak začne vzdychat. Chvilku jsem nechal tento stupeň a poté ho chtěl vypnout. Omylem jsem přepnul na max. výkon. S Janou to začalo škubat a vydávala zvláštní zvuky. Odvedl jsem jí do tmavého kouta a tam začala vzdychat ještě víc. Chtěl jsem ho vypnout, ale nešlo to. Jana asi „trpěla“. Když  se mi ho podařilo  po pěti minutách vypnout, vzdychla a sdělila , že musíme domů , že se právě „udělala“. Chtěli jsme hned odejít, ale vzhledem k jejímu stavu to nešlo a my museli chvilku setrvat v koutku. Když se dala dohromady, vyslechl jsem si pár jadrných výrazů, ale v jejích očích bylo jasně vidět, že by ráda pokračovala. Navrhl jsem, že půjdeme domů, aby se dala do pořádku. Jana souhlasila.  Cestou jsem se však rozhodl zapnout vibrátor. Janou to opět zaškubalo a málem si sedla na zem. Toto sem jí provedl několikrát za cestu domů. Jakmile se za námi zavřely dveře od domku, Jana ze sebe shodila šaty. Stála jen v plenkách. Odešla do koupelny, kde odložila mokré pleny. Netušila, co jí provedu. Jen co pustila sprchu, jsem zapnul vibrátor na max. Ale jen na pár sekund. Jana sebou ve sprše tak cukla, až se posadila na zem. Přitom jí vibrátor vypadl. Zvedla ho a hodila ho po mně se slovy „to si vypiješ“. Říkal jsem si, že naštvání přejde, ale když se vysprchovala, prošla kolem mne, jako bych tam nebyl. Když jsem po chvíli šel za ní, byla v kuchyni a něco kuchtila. Přišel sem k ní a políbil ji. Odpověděla, že takhle si to nevyžehlím. Když sundala jídlo ze sporáku, vzal jsem ji do náručí a odnesl do pokojíku, kde jsem jí položil na postel. Než stačila něco říct, dostala dudlík, který jsem předtím namočil v roztoku pro lepší usínání.  Začala jej cumlat. Poté jsem ji zabalil do plenek na noc. Po chvilce už spinkala jak dřevo.

Za pomoc z upravou dekuji uzivateli nitra

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:povidka
« Odpověď #1 kdy: Srpna 03, 2018, 08:58:10 »
Vynikající, určitě pokračuj, píšeš dobře a kultivovaně.

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:povidka
« Odpověď #2 kdy: Srpna 03, 2018, 15:14:56 »
Super děkujeme za pěknou povídku sen

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:povidka
« Odpověď #3 kdy: Srpna 04, 2018, 00:21:27 »
upřímně, jak jsi psal předtím, že ti to nikdo nechce opravovat, tak jsem se bála, co z toho vznikne a jsem mile překvapena.:)
určitě pokračuj v psaní, protože mně se to líbí.:)
mimochodem, taky se mi líbí jméno oné slečny😇