Autor Téma: Daddy's Little Girl 6  (Přečteno 3914 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Daddy's Little Girl 6
« kdy: Července 23, 2018, 11:04:47 »
Zdravím. :) Ano, já vím, že pravidelnost mého přidávání je příšerná a vůbec ne pravidelná, ale prostě píšu jen, když mám náladu a čas, což snad chápete. :)
No, každopádně jsem tu s novým dílem, je spíš takový oddechový, ale já osobně jsem s ním spokojená, takže doufám, že se bude líbit i vám a budu ráda, když mi dáte vědět vaše názory. :)

Ráno mě probudí Tyler, jak mi kontroluje plenku. S hlasitým zakňouráním se protáhnu a pak otevřu oči. Podívám se s úsměvem na svého přítele a ten mi ihned vtiskne polibek na čelo. Pousměji se.
„Dobré ráno, miláčku,“ zašeptá mi. Jen se usměju a natáhnu k němu ruce. Přitáhne si mě na klín a já ho obejmu okolo krku, hlavu si položím na jeho rameno a zívnu. „Dobré ráno,“ odpovím mu konečně. Pár minut strávíme tak, že mu sedím na klíně a snažím se rozkoukat, zatímco on mě pevně drží u sebe a rukou poplácává po zadečku.
Po chvíli mě opatrně sundá ze svého klína a položí na postel. Vstane a na postel připraví všechno potřebné na přebalení, položí mě na podložku a vyhrne mi jeho tričko. Celé jeho počínání pozoruju a mezitím mi do pusy vklouzne můj palec. Tyler si toho všimne a znechuceně mlaskne, vyndá mi ruku z pusy a místo toho mi dá dudlík. Znovu zakňourám a dudlík vyplivnu. Tyler si povzdychne a místo toho, aby mi ho vrátil, tak pokračuje v přebalování.
„Víš, lásko, nevím, jestli jsem ti to už říkal, ale dneska odpoledne budu muset odjet a přijedu až ráno,“ řekne mi s povzdychem, když pode mě dává novou plenku. Ohnu spodní ret a jen kývnu.
„Buď můžeš zůstat doma s tím, že budeš velká holka, nebo tě pohlídá Ian, hm?“ navrhne mi dvě možnosti. Ihned si zvolím tu první. Sice mám Iana ráda, ale pořád se s celou touhle věcí necítím před ostatními úplně dobře. Tyler přikývne a pevně zalepí lepítka na plence, pak mi shrne zpět jeho tričko a za ruku mi pomůže vstát.
„Co by si moje princezna dala k snídani?“ zeptá se mě a jde se mnou do kuchyně. Na chvíli se zamyslím.
„Vajíčka a slaninu, prosím,“ usměji se a Tyler s úsměvem přikývne.
___________
„Jsi si jistá, že to zvládneš?“ zeptá se Tyler, když už je čas jeho odjezdu, stojí mezi dveřmi s jeho taškou přes rameno a dívá se na mě. Podívám se na něj a přikývnu. Ještě, než odcházel, všechno mi tu připravil a přebali mě do suchého. Tyler si mě naposledy prohlédne a povzdychne si, pak se ke mně nahne a vtiskne mi polibek na čelo, nos a nakonec rty. S úsměvem ho obejmu a on mi objetí opětuje, pohladí mě po zádech a nakonec mu ruka sjede na můj zadek, který poplácá.
„Kdyby něco, na lednici je číslo na Iana, ano?“ zašeptá mi. Přikývnu a dál ho objímám. Taky kývne a políbí mě do vlasů, pak se odtáhne a nakonec zmizí z našeho bytu.
Když odejde, odeberu se zpět do ložnice, kde si pustím svůj oblíbený seriál a takhle strávím celé odpoledne až do večera.
Když se podívám na hodiny, je něco málo po půl druhé v noci. Usoudím, že bych už měla jít spát, tak tedy vypnu notebook, odložím ho na zem a lehnu si. Ať dělám, co dělám, prostě se mi nedaří usnout.
Zkusím úplně všechno. Otočit polštář, otočit peřinu, polohu na zádech, břiše i na boku. Nic. Povzdychnu si a zmáčknu home button na svém telefonu na nočním stolku. 2:00. Znovu si povzdychnu a nakonec si vyberu to nejbláznivější řešení, které mě napadlo. Natáhnu se zpět pro notebook a zapnu ho, otevřu skype a doufám, že u Tylerova jména bude zelený puntík. Dřív, když jsme se poznali a oba bydleli jinde, trávili jsme spolu na skype nespočet hodin. Když uvidím u jeho jména zelený puntík, pousměji se a stisknu tlačítko s kamerou.
„Notak, Da-Tylere, zvedni to, prosím,“ mumlám pro sebe. Po chvilce se ozve zvuk přijmutí hovoru a na obrazovce se objeví Tylerův ustaraný obličej.
„Stalo se něco, miláčku? Proč nespíš? Jsou dvě ráno.“ zeptá se ihned.
„Nemůžu spát,“ zašeptám a ohnu spodní ret.
„Aw, lásko, vsadím se, že bys mě měla nejraději u sebe, hm?“ poškádlí mě s úšklebkem a já s ohnutým rtem přikývnu.
„Vím, co ti pomůže,“ usměje se, podívám se zvědavě na něj a můj palec si opět najde cestu do mé pusy. „Vezmi si mě s sebou do kuchyně a daddy ti pomůže udělat lahev s mlékem,“ usměje se znovu. Přikývnu a do jedné ruky vezmu notebook a vstanu z postele, po cestě do kuchyně rozsvicím všechna světla v bytě.
Když přijdu do kuchyně, položím počítač na linku a stoupnu si na špičky, abych si vzala jednu z láhví, pak se podívám na Tylera a ten se na mě usměje, věnuju mu jeden stydlivý úsměv zpátky.
„Tak, teď vezmi mléko a opatrně ho nalij až po tu horní čáru,“ řekne mi pomalu. Vezmu z lednice mléko a začnu ho lít do lahve, celou dobu mě počínání s úsměvem pozoruje. Když mléko dosáhne horní čáry, vrátím ho zpět do ledničky a podívám se na Daddyho.
„Teď dej lahev na minutu a půl do mikrovlnky.“ Řekne mi a já přikývnu, jdu na druhou stranu kuchyně k mikrovlnce, kam láhev dám a nastavím časovač. Pak se vrátím zpět k počítači, kde se na mě usmívá Tyler. Když mikrovlnka zapípá, jdu zpět pro svou lahev, kterou opatrně zašroubuju. Opatrně se napiju a přejdu zpět k počítači. Tyler se na mě uculuje a já mu jeden stydlivý úsměv opět vrátím.
„Miláčku, všiml jsem si, že máš plínku nějak níž, než by měla být. Můžeš trošku zvednout tvoje tričko pro Daddyho, hmm?“ usměje se na mě, skousnu si spodní ret a lahev odložím vedle počítače, pak si stoupnu o kousek dál a nadzvednu svoje tričko, ukazujíc svou plenku Daddymu. Tyler si mě prohlédne.
„Přesně, jak jsem si myslel, někdo tu má mokrou plenku, hm?“ poškádlí mě. Začervenám se a přikývnu, dívajíc se do země.
„Aw, okay, zlatíčko. Daddy tu bude až ráno a já nechci, abys seděla v mokré plence tak dlouho, budeš se muset sama přebalit,“ poví mi a já na něj vykulím oči.
„Pomůžu ti, ano?“ usměje se na mě a já jen přikývnu. Vezmu notebook a lahev a jdu zpět do ložnice. Lahev odložím na noční stolek a notebook zpět do postele, pak připravím všechno potřebné na přebalení a položím to přes notebook. Lehnu si na podložku tak, aby mě Tyler dobře viděl, a se skousnutým rtem se na něj podívám. 
Sundání mokré plenky, utření a zapudrování mi jde dobře, ale pak začnu být frustrovaná s lepítky. „Daddyyy, ty hloupý lepítka prostě nejdou, nezvládnu to,“ zamumlám a zamračím se, podívám se na Tylera.
„Shh, zvládneš, děláš skvělou práci, miláčku, už ti zbývá jen jedno,“ uklidňuje mě Daddy, sledujíce mě, jak opatrně přelepím plenku i posledním lepítkem. Podívám se na sebe, sice to není tak úhledné a pevné, jako od Daddyho, ale hrozné to taky není. Podívám se potom na Tyylera a ten se na mě usměje.
„There we go, vidíš, říkal jsem ti, že jsi moje šikovná princezna a zvládneš to,“ zašeptá a já se na něj uculím. Než mi stihne cokoliv říct, vstanu a běžím zhasnout celý byt, když se vrátím, hned se mě ptá, kde jsem byla.
„Zhasnout světla, Daddy,“ zašeptám a lehnu si zpět do postele.
„Okay, teď je čas spát, vezmi si svou lahev a zavři oči, ano? Daddy tu s tebou bude celou dobu,“ zašeptá mi a já si vezmu svou lahev. Začnu pomalu sát, ale oči nezavřu, těkám jimi po celé tmavé místnosti, čehož si po chvíli všimne i Daddy.
Po chvíli svou lahev vypiju a podívám se na Tylera, snažím se nechat svoje oči otevřené.
„Notak, lásko, čas jít spát,“ zašeptá mi a já zakroutím hlavou. „Nemůžu,“ zašeptám nazpátek.
„A proč ne?“ zeptá se Tyler a mírně se zamračí.
„B-bojím se tmy,“ zašeptám, „vždycky jsi tu byl se mnou a dřív jsem doma měla noční lampičku,“ zakňučím. „Navíc, už dlouho jsem nespala sama a bojím se,“ vzlyknu a po tváři mi steče slza.
„Koťátko, neboj se, ano? Daddy tady s tebou zůstane celou noc, zní to fajn?“ usměje se na mě Tyler, snažíce se mě ukonejšit. Přikývnu a vezmu si z nočního stolku svůj dudlík, strčím si ho do pusy a začnu dudlat, zatímco mi Tyler šeptá samé krásné věci. Dudlík a Tylerův hlas mě uklidňují a tak se mi začnou opět po chvíli zavírat oči a já nakonec usnu.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 6
« Odpověď #1 kdy: Července 23, 2018, 18:15:54 »
vynikající, těším se na další pokračování.

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 6
« Odpověď #2 kdy: Července 24, 2018, 23:08:31 »
děkuju.:)
doufám, že bude brzy a ne zas po čtvrt roce.:D

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Daddy's Little Girl 6
« Odpověď #3 kdy: Července 27, 2018, 10:58:47 »
Jane, já ty tvé příběhy zkrátka naprosto zbožňuju!! <3 inspiruješ mě v tom co bychom mohli nového zkusit s přítelem :). Každou tvoji povídku musím hned přečíst jak jsem nedočkavá :), jsi jedna z mála co píše na téma Little girl a děkuju ti za to :-D.

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 6
« Odpověď #4 kdy: Července 27, 2018, 12:06:15 »
Ježiš, děkuju moc! :D
Jsem ráda, že se ti moje příběhy tak moc líbí a taky, že tě inspiruju.:)
A co se týče příběhů na téma little girl, taky bych tu uvítala víc takových příběhů.:D