Autor Téma: Tatínkova malá neposeda  (Přečteno 11364 krát)

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Tatínkova malá neposeda
« kdy: Července 03, 2018, 23:27:39 »
Tatínkova malá neposeda

Tyto řádky jsou napsané podle toho, co se nám skutečně stalo a stále děje  :).
Je to asi trošku něco jiného, než na co jsme tady zvyklí, ale přesto doufáme, že se vám bude „povídka“ líbit  :).
Také se omlouváme za to, že moje část je napsaná v češtině a tatínkova ve slovenštině. Ale tak už to zkrátka máme, já Češka a taťka (budoucí manžel) Slovák, já nemám slovenskou klávesnici a on zase tu českou. Tak snad vám tato mnohojazyčnost nebude vadit  :D.

Přejeme příjemné čtení. 


Část 1: Tatínkův pohled

Dnes by malo byť krásne, a tak potichu vstávam z postele, dokým moja malá holčička ešte sladko spinká. Viem že sa čoskoro prebudí a tak si robím kávičku a jej varím puding. Chvíľku potom, ako ho mám hotový počujem ako sa už prevaľuje v postielke a šuští s plienkou v rozkroku. Neklamný znak toho, že už je hore. Vchádzam do izby a v momente keď ma zbadá, rýchlo sa skryje pod perinu. Rada sa hrá túto hru a ja tiež. Chvíľku sa tvárim, že ju neviem nájsť a ona občas vykukuje spod periny. "A mám ťa." skríknem a rýchlo z nej zhodím perinu. Chichoce sa skrz cumlík a pozerá na mňa s tými krásnymi očkami. Pohladím ju po tváričke a už saku mne hneď pritúli. Niekoľko minút ju hladím po chrbátiku a potom kontrolujem jej plienku. "Dakto sa nám pocikal, však holčicko?" pýtam sa jej a ona sa iba začervená a kýve hlavou že nie. Rýchlo vstávam z postele a chystám veci na prebalenie, pretože nechcem, aby bola dlho v mokrej plienke. Nežne z nej vyzliekam bodyčko a rozlepujem plienku. Poutieram ju celučkú a potom ju opatrne namažem sudocremom, aby nemala vyrážky. Keď je všetko tak, ako má byť,jej zalepujem novú mekkučkú plienku.  Alebo sa aspoň snažím, keďže veľmi rada ma trápi a tak vždy kope tými malými nôžkami, aby som jej nemohol plienku zrovnať a zalepiť. Po chvíľke to však našťastie vzdá a ja môžem dokončiť čo som začal.

Už spokojná sa naťahuje po lyžičke, ktorá trčí z pudingu. To jej však nedovolím, pretože by bol puding hádam aj na strope. Namiesto toho jej rýchlo zapínam bryndáček aj napriek jej protestom a postupne naberám jednu lyžičku za druhou. Občas sa snaží s plnou pusou rozprávať niečo a tak má zababranú aj pusinku aj bryndáček. Ako inak. Očistím jej pusu a potom sa ešte chvíľku  spolu mazlíme v posteli, avšak keďže musím dnes aj pokosiť vonku, aby sa mala kde hrať, vstávam z postele a chystám jej niečo na oblečenie. Vonku bude dnes pekne, tak beriem z vešiaku iba bodyčko so sukničkou a krátke mačičkové ponožky. Snažím sa jej obliecť bodyčko, ale ona ako na potvoru do rukáva sa snaží napchať hlavu. Myslím si, že mi to robí schválne, pretože sa na tom evidentne veľmi zabáva. Ešte jej učešem vlásky a spravím z nich dva culíky, pretože s nimi vyzerá proste rozkošne.

Okamžite si berie celý koš hračiek a vysýpa ho s radosťou na penové puzzle rozhádzané po polke izby aby tatínek mal zasa čo upratovať. Chvíľu na mna hľadí s tými malými modrými očkami, a potom sa veselo vrhá do hrania sa. Sloník Alfonz pravedpodobne dnes bude obstavaný kockami, aspoň to tak spočiatku vypadá.  Medzitým vstávam a odchádzam do kuchyne, aby som jej do flaštičky prelial uvarený čajík. Ten už medzičasom vychladol a tak do neho pridám lyžičku medu a odnášam jej flašku do izby. Samozrejme už počujem ako čajík hneď odmieta a vraví " neci čajík, nee". Keďže však od rána ešte nič nepila, sadnem si za ňu a opatrne ju povalím k sebe, aby som jej vzápätí mohol do pusinky strčiť savičku od flašky. Pomaly začne pocuckávať a popritom sa ku mne tiskne.

Keď dopije, odkladám flašku a nechávam ju hrať sa. Počas kosenia vidím ako prišla von a sadá si na pripravenú deku, aby ma mohla pozorovať. Onedlho na to už vyfukuje mojim smerom veľké bubliny z bublifuku a za každým vyfúknutím sa smeje tak ako to len ona dokáže. Postupne deň beží ďalej a je na čase ísť sa naobedovať. 
Veľmi neochotne vstáva z deky, a tak ju radšej vezmem do náručia a odnesiem do obyvačky. Jedlo opäť niekoľkokrát končí inde ako by malo, ale to nevadí, pretože obaja vieme, že tak to máme radi a už sme si na to zvyklí. Som veľmi rád, že jej chutí čo tatínek navarí.

Po obedíku ju ukladám do postieľky, pričom jej mením mokrú plienku za jej hlasitého protestovania. Len čo jej ju zalepím, hneď jej dávam pusinky na bruško. Párkrát jej pritom "zaprdkám" na bruško ústami, čo ju náramne baví a aj trochu šteklí. Ešte ju chvíľku bozkávam po telíčku a potom zahlásim: "Je čas na obedňajší spánok holčičko, aby si mala opäť veľa energie." Ona na mňa párkrát zažmurká, nežne ju prikryjem a prisadnem si ku nej. Pomaličky ju hladím po vláskoch a tváričke a ona spokojne usína v objatí s plyšákom, zatiaľ čo mi druhou rukou drží jeden prst na ruke.

Okolo tretej sa prebúdza, a tak si k nej opäť priľahnem, aby vedela že tatínek je stále pri nej a aby sa jej dobre prebúdzalo. Pritúlim si ju k sebe, pretože je to to najkrajšie čo môže byť.  Chvíľku sa na seba ešte pozeráme, no potom ju posuniem o kúsok nižšie po posteli, pretože ju chcem skontrolovať. To sa jej samozrejme nepáči, a tak sa prevaľuje po posteli tam a späť. Namiesto výmeny plienky nasledujú dlhé minúty lovenia tejto mojej opičky po posteli, zatiaľ čo vzduchom občas letia plyšáci, aby ich tatínek samozrejme všetkých pochytal. Po tom čo víťazoslávne zdvíha plyšáky všetky nad hlavu, zakričí: „ci Spongebooob!“ Už ju mám prečítanú a tak viem, že sa chce pozerať na svoju najobľúbenejšiu rozprávku Songeboba, ktorú tak radi spolu pozeráme. Vždy sa pri nej spoločne poriadne nasmejeme. Obúvam jej papučky na tie malé nôžky, beriem so sebou vo fľaške džúsik a odnášam ju do obyvačky na gauč.

Chvilu sa se zaujetím pozerá a popritom sa túli k tatínkovi. Ale pretože jako každe male dieťa u ničoho dlho nevydrží,  odbieha ešte pre plastelínu, lebo sa rozhodla, že mi niečo pekné vymodeluje. V rukách sa jej začína črtať nejaké plastelínové zvieratko - najskor jedna noha, druhá, chvíľu po nich pribúda aj guľaté bruško, až nakoniec na telíčko dosadá hlava.  "Koalka", vraví mi a ukazuje na vymodelovanú kópiu plyšovej koaly.  " Ty si malá šikulka koťátko", odpovedám jej s úsmevom. Spolu odnášame nového člena rodiny na jeho miesto vedľa iných plastelínových výtvorov. Upratujem všetok ten neporiadok v izbe aj vonku a pomaly je načase prichystať moju malinkú na večeru a neskôr kúpeľ a spánok.


Část 2: Holčičky pohled

Za okny už se začíná rozprostírat noční obloha a venku všechno utichá.  Přišel čas pomalu se chystat do postýlky, cítím se po celém dni docela unavená.    

Nechám plyšáky a kostky ležet na podlaze a přilezu za tatínkem do kuchyně podívat se, jak dělá večeři. Dneska máme kuřecí polívečku, už se moc těším. Zatahám tatínka za nohavici, usměje se na mě tím úsměvem, co tak miluju, bere mě do náruče a posadí si mě na barový pult. Sleduju jeho velké, žilnaté ruce, ten pohled se mi snad nikdy neomrzí. „Už má moje koťátko hlad?“… přikývnu. Nechá mě sedět na pultu a donese bryndáček, který mi uváže okolo krku. Moc se mi to nelíbí a snažím se ho sundat, ale taťka mě napomíná, že bych jinak měla jídlo zase všude. „Ham ham“, říká, když mě krmí a fouká každou lžičku, snažím se po něm slova opakovat, až jednou zapomenu, že mám plnou pusinku a tak mi všechna polívka přistane jako obvykle na oblečení, naštěstí většinu zachytí bryndák. „Ach holčičko, ty nikdy nemůžeš zůstat čistá, lamentuje tatínek, ale já v koutku duše vím, že se mu líbí, když jsem jeho malá, nešikovná princezna. Pak bere do ruky ubrousek a za mého protestování se mi snaží očistit pusinku.

Se slovy „je čas nachystat mimi ke spinkání“ mě vezme do koupelny. Začne napouštět vanu, do které přidá olejíček a pak ze mě nejdřív sundává šatičky a pak plínku, která je zase už úplně mokrá. Pomůže mi do vany a odejde na chvíli do ložnice. Naházím do vody všechny hračky, co vidím a snažím se dost nemotorně nalepit na kachličky pěnové puzzle. Zrovna když kachnička bojuje s proudem vody, který na ni liju z konvičky, tatínek vchází do koupelny s ručníkem přehozeným přes rameno. Klekne k vaně a chvíli si hrajeme a děláme kravinky. „Táta tě umyje a půjdeme z vody zlatíčko.“ Neee tatiii, neci etě ž vody,“ začnu natahovat. „Ale nezlob tatínka, vždyť už máš rozmočené prstíky a vidím na tobě, jak se ti chce spinkat.“ Bere do ruky žínku ve tvaru králíčka a jemně mi krouží po celém tělíčku, nejraději to mám na zádech a zadečku. Vypustí vodu, pomůže mi na nohy a trošku ze mě osuší vodu, zabalí do ručníku a odnáší na postel.

Tam je už přichystaná velká osuška, na kterou mě položí a utře od zbytku vody. Potom se tatínek natáhne pro krém a maže mi celé tělíčko a já mu to pořád ztěžuju tím, že se ho snažím chytat za prsty u ruky. Moje ruka je totiž podle té jeho obrovské tak malá, že je pro mě nejlepší chytit ho jen za jeden prst. Miluju situace, kdy si s tatínkem přijdu tak moc malá a bezbranná. Když je hotový, přetočím se na břicho a chystám se odlézt z postele. “Nikam mi neutíkej, holčičko, ještě přece musíme dát plínečku na tvůj krásný zadeček!“ Vezme mě za nohy a přitáhne k sobě, chytne za kotníky a podloží pode mě tlustou plenku, ve které je ještě jedna vložná. Bere mastičku na zadeček, natře mi kačenku i prcku a zalepí plínku. Nakonec přijdou na řadu moje oblíbené, hebké, růžové dupačky na spaní.

„Pohádku tatiii,“ žadoním. „Tatínek přece ví, že bez pohádky jeho zlatíčko neusne,“ tentokrát čteme pohádku o Budulínkovi, moji oblíbenou.  Přitisknu se k tatínkovi, jak nejvíc to jde a položím si hlavu na jeho rameno. Pozoruju, jak se mu při čtení hýbou rty a užívám si tu nekonečnou lásku k němu.

Když dočte, natahuju po něm ručky a chci se pomazlit. Posadí si mě obkročmo na sebe, já ho obejmu a tatínek mě hladí po zádech a plácá něžně po vycpaném zadečku. To jsou ty nejkrásnější okamžiky, co spolu zažíváme. V jeho náruči si přijdu v absolutním bezpečí a zahrnutá láskou. Pokládá mě opatrně zpět na postel, protože už skoro spím a odběhne do kuchyně.

V zápětí se vrací s lahvičkou teplého mlíčka. Přikládá mi savičku k puse a já poslušně se zavřenýma očima piju, až dokud neusnu. Tatínek odloží flašku a dává mi do pusy dudlík, ale to už dávno spinkám, šťastná a spokojená.

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #1 kdy: Července 03, 2018, 23:45:16 »
Pro větší autentičnost se ještě podělíme o fotku  :)

Pokud jich chcete vidět víc, tady je link na náš tumblr: https://ddnlg.tumblr.com/


Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #2 kdy: Července 04, 2018, 07:46:14 »
Velmi hezké.
Pokud je to takhle v reálu, tak, klobouk dolů.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #3 kdy: Července 05, 2018, 13:49:21 »
 :) super. Je úžasné vidět že i s takovouto zálibou je možné být šťastný.
Ps:Máš jinak super dupačky. Taky jsem s takoví kapucí někde měla.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #4 kdy: Července 07, 2018, 11:24:08 »
Děkujeme, možná tento druh povídky spoustě lidí zde nic moc neříká. Ano, nenajdete tady žádné plenkové tresty, erotiku, dělání něčeho proti vůli a podobně. Neříkáme, že jsme svatí a taky to samozřejmě takle dokonalé není vždycky, protože se spoustu věcí ještě oba učíme. Ale jak píše Kralka šlo nám o to ukázat to štěstí. To, že abdl může z normálního vztahu udělat něco ještě krásnějšího, plného důvěry, bezpečí, lásky a pochopení :-) A taky po dlouhé době přispět nějakým pravdivým příběhem :-). A věříme, že
nejsme v Česku a na Slovenku
 jediní komu se podařilo najít svou spřízněnou duši :-)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #5 kdy: Července 07, 2018, 14:08:09 »
Já bych tedy určitě určitě uvítala od vás více takových příběhu. Je to moc fajn. Prostě takový deník
Upíři deníky. Plenkové deníky
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

fruitr

  • Host
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #6 kdy: Července 07, 2018, 16:16:39 »
To se máte, je ještě někde na internetu česká aktivní komunita? :)

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #7 kdy: Července 07, 2018, 18:02:41 »
Já bych tedy určitě určitě uvítala od vás více takových příběhu. Je to moc fajn. Prostě takový deník
Upíři deníky. Plenkové deníky

Vidíš, to mě tez právě napadlo přidávat takové kratší deníčky ze života :-D. Protože je pravda, že tady vlastně nic moc takového není :-). Jen teda nevím, pro kolik lidí by to bylo zajímavé...

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #8 kdy: Července 07, 2018, 20:44:06 »
Já se přidávám k těm, kteří by to tu uvítali.:) Je to pěkná změna

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #9 kdy: Července 08, 2018, 10:46:02 »
Hele, já si myslím že i kdyby jen pro dva tak to má cenu. Tolik práce na víc to není,navic když to někoho potěší.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline Milhouse

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: 1
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #10 kdy: Července 25, 2018, 13:07:30 »
Pěkný příběh, který je ještě hezčí tím, že je založen na realitě. AB hra jak má být :-)
Doufám, že se z toho udělá "seriál" a vy tak budete mít více a více skutečných příběhů... Což samozřejmě otevírá mnohonásobně váš vztah více, než jakéhokoli páru :-) supeeer...  :)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #11 kdy: Srpna 01, 2018, 09:26:41 »
Já se také připojuji s prosbou o pokračování ☺️

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #12 kdy: Srpna 18, 2018, 17:08:31 »
Ahoj. Tak jak to vypadá? Můžeme se těšit na nějaké pokračování? Jsem jak na trní
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #13 kdy: Října 12, 2018, 18:07:18 »
Já už se taky těším na další pokračování příběhu z vašeho života ABDL. :)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Tatínkova malá neposeda
« Odpověď #14 kdy: Ledna 26, 2019, 09:17:25 »
Myslíte že můžeme čekat nějaký pokračování. Moc prosím. Bylo to opravdu fajn.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D