Autor Téma: ABDL level  (Přečteno 7255 krát)

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
Re:ABDL level
« Odpověď #15 kdy: Prosince 12, 2023, 06:54:59 »
Já odvážný nováček.

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:ABDL level
« Odpověď #16 kdy: Prosince 12, 2023, 18:41:22 »
Za mě jednoznačně pokročilý :)

Offline miječek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:ABDL level
« Odpověď #17 kdy: Prosince 12, 2023, 18:47:18 »
Řekl by jsem že jsem něco mezi pokročilým a expertem. Rodina o této zálibě ví, no žel jsem se v dobách studentských s pochopením nesetkal. Jak šel čas, potkal jsem i zde z fóru několik lidí. Jak ženy (ano, skutečně tu jsou) tak i muže.  Z přátel o tom ví jeden kamarád, co jsem mu nedopatřením prodal počítač i s videotékou. Jednou se na to v opilosti zeptal, jinak mě s tím už nikdy nekonfrontoval. 

A co se vztahů týče.... Jsem tak trochu lhář... vybalit na někoho zálibu ABDL, že nosím plenky, že je používám, že mám doma celý šatník dětského oblečení... No to dokáže skousnout málokdo. A tak jak šel čas, zjistil jsem že je mnohem jednodušší přiznat zdravotní problémy.Reálně jich mám plnou složku, takže pomočování se tam vcelku ztratí a dá se přičítat psychice. Což je vlastně i pravda. Jen úplně na opačném břehu. Neberu to jako důsledek, ale jako podpůrnou terapii která mi je alespoň částečně schopna pomoci. 
No, jádro pudla tohoto odstavce mělo být, že za celý život jsem se nesetkal s nikým kdo by se kvůli plenkám otočil a odešel.

No a nyní až na pár krátkých vyjímek, žiji už 2 roky sám a ABDL se tak nějak stalo mojí každodenní součástí. téměř rok jsem byl v plenkách 24/7, a nyní, v těchto mrazivých měsících mě to zase pomalu ale jistě začíná táhnout zpět.  Takže jsou mojí součástí denního života ať jdu kamkoliv i nyní.
 
Takže vlastně ani nevím. Měl bych mít kolonku individuál  ;D ;D nebo spíš možná "inviduum"  :D :D
Je mi 25 let, širší postavy, v AB světě jak kluk tak i holčička, daddy, ale i obyčejný DL. Jsem v tomto světě už dost dlouho na to, aby jsem pochopil, že každému na veřejnosti jsem úplně ukradený a zábrany jsou něco, co jsem nechal hodně daleko za sebou.

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:ABDL level
« Odpověď #18 kdy: Prosince 17, 2023, 10:58:22 »
Pokládám se za pokročilého ABDL. Mimo oblečků zkouším i různé druhy plen (jednorázových i látkových) a zároveň také to, jestli lze převážně látkovat i dospělého. Jde to, musí k tomu být vůle....
Jinak pod stromeček jsem si nadělil "syna", panenku chlapečka ve velikosti novorozence, o kterého se také starám jako táta... Chce to sehnat ještě pár maličkostí, ale základní výbavu pro něj mám.... (pár oblečků ze second handu)...