Autor Téma: ABDL level  (Přečteno 7155 krát)

Offline Pettulinka

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
ABDL level
« kdy: Června 24, 2018, 02:47:12 »
Ahoj,
rád bych zkusil otevřít takovou krátkou anketu o tom, kam až jste to v abdl dotáhli :-). Vláken na téma "představte se" a "co pro vás abdl znamená" už tu asi je více, ale myslím, že by bylo zajímavé mít tohle v krátké anketě. Vytvořil jsem si v hlavě několik úrovní:

  • Nováček - s abdl teprve začínám, rád si čtu příběhy, koukám na fotky či videa a občas si doma i sám hraji s "home-made" hračkami (např. ručníky místo plínek, apod.) Zkoušel jsem se počůrat jen ve sprše nebo ve vaně
  • Podnikavý nováček - našel jsem tu odvahu a pořídil si ke svému hraní i skutečné hračky (reálné plínky do mého klína, dudlíky, lahvičky, ..) Rád se do plínek u počůrám. Je to mé tajemství.
  • Odvážný nováček - v plínce pod oblečením už mě vidělo i několik lidí, ale vůbec o tom nevěděli, aspoň doufám  :)
  • Pokročilý - v mém životě existuje reálná osoba (ne virtuální), která se mnou mé nadšení sdílí, podporuje nebo alespoň toleruje. A ví tak o mých občasných hrátkách.
  • Expert - mou zálibou se nijak netajím a ví tak o ní i širší okolí (rodina, přátelé).
  • Master - abdl je můj smysl života u kterého zvládám pracovat, ale většinu času mimo práci trávím v plínce s dudlíkem nebo ňadrem v puse.

Chybí tu kategorie, pro lidi, kteří jsou skutečně inkonti a kteří si v této těžké situaci našli zálibu, ale to nevím, kam vpasovat. Může být zajímavé když k tomu i přidáte příspěvek, kde se více rozepíšete. Nebo se třeba v žádné kategorii ani nenajdete.  :) Můžete třeba i dodat, kam až byste se rádi dostali? Co je váš sen a co reálný splnitelný sen.

Já se například nacházím v kategorii Odvážný nováček. Mým snem je být abdl úplně závislý, tj. nechodit vůbec do práce a být tak miminkem 24/7. Reálně bych si ale rád splnil úroveň Pokročilého po ničem víc netoužím.

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:ABDL level
« Odpověď #1 kdy: Června 27, 2018, 15:26:52 »
Pokročilí ví o mě dost kamarádek i byvalka :-)

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:ABDL level
« Odpověď #2 kdy: Června 28, 2018, 14:04:17 »
Odvážný nováček - akorát vím, že už jsem se párkrát prozradil. Mé okolí to zatím nijak nekomentovalo.

Offline Kubík

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: 1
Re:ABDL level
« Odpověď #3 kdy: Června 28, 2018, 14:15:10 »
A co když plínky využívám aktivně jako Bdsm pomůcku (třeba ideálně se hodí k několika-hodinové bondáži) ? To spadám do čeho? :D

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 1
Re:ABDL level
« Odpověď #4 kdy: Června 28, 2018, 15:10:47 »
Pokročilý, vedia to o mne dvaja ludia :)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:ABDL level
« Odpověď #5 kdy: Června 29, 2018, 17:34:42 »
Já jsem taky pokročilí . Ví to o mě jeden moc dobrej kamarád . S plenkou pod oblečením  jsem už byl několikrát mezi lidma . Nevím zda někdo věděl , co mám pod oblečením , ale asi ne .

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:ABDL level
« Odpověď #6 kdy: Června 29, 2018, 18:13:10 »
Já jsem asi něco mezi odvážným nováčkem a pokročilim . Ze známých to nikdo neví ze nosím plenky ale několikrát mě viděli maminky s dětmi jak v prebalivaci místnosti vyhazují použitou plenu od kakani kdy vycházel z kabinky s bidetem. Klapali na mě a já říkám ze je obsazeno a když vycházím vyhazují plenu a byli tam dvě mamiminy s dětmi. Jsem se jim omluvil raději , neboť tyto místnosti jsou pouze pro maminky s dětmi . Raději jsem šel pryč , ale nic nerikali. Zajímavý pocit to byl. Prebalovani s bidetem je super, lepší jak s vlhcenymi ubrousky a hygienickou penou. Jaké mate zážitky vy ? Ale lepší by bylo kdy mě tam někdo prebalil, pro jednoho je to náročné .

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:ABDL level
« Odpověď #7 kdy: Června 29, 2018, 20:27:57 »
o me zalibe vi jen jedna osoba , doma tolerovano jen v "mem" patre baracku .  mam pleny jen pro zalibu pokud to jde tak do nich nemocim (velkou do nich nikdy nedelam )

Offline Pettulinka

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
Re:ABDL level
« Odpověď #8 kdy: Července 04, 2018, 20:06:01 »
A co když plínky využívám aktivně jako Bdsm pomůcku (třeba ideálně se hodí k několika-hodinové bondáži) ? To spadám do čeho? :D

To bych tě pak asi zařadil mezi Pokročilého . Předpokládám, že toho Bdsm se účastní ještě i jiná osoba, která tě takto v plenkách vidí :-)

Offline Pettulinka

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
Re:ABDL level
« Odpověď #9 kdy: Července 04, 2018, 20:10:19 »
Díky za Vaše hlasování a komentáře.

Myslím, že to dopadlo asi více-méně tak, jak jsem si myslel. Možná mě jen překvapuje, že se tu neobjevil ani jeden nováček. Čekal bych tohle právě jako nejčetnější skupinu, ale to je asi jen můj pocit.

Že se neobjeví žádný expert jsem asi očekával  :) . Možná to jsou skutečně jen fantazie, o kterých sníme a ve skutečnosti bychom takhle v reálu žít nechtěli a to je asi dobře. Ikdyž..... sní se o tom krásně.  :D

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:ABDL level
« Odpověď #10 kdy: Července 05, 2018, 12:10:05 »
Já se považuji za pokročilého.
Sice o plenkách ví široké okolí, nějak se s tím netajim, ale že je to i má záliba ví jen určitá skupinka lidiček. To si nechávám ve svém soukromí...

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:ABDL level
« Odpověď #11 kdy: Prosince 10, 2023, 13:55:29 »
Podnikavý nováčik až odvážny nováčik. Keď som "začínal" mnohé veci neboli, doslova som experimentoval pokus- omyl. V súčasnej dobe (teraz, tento moment) je to na jednej a tej istej úrovni. Dokedy? Všetko ukáže postupom času samotný čas.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline spida

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 1
Re:ABDL level
« Odpověď #12 kdy: Prosince 10, 2023, 16:08:37 »
Jsem Expert,

Neříkám na potkani že jsem ABDL ale pokud přijde řeč na sex a neřesti tak se přiznám. Nestydím se za to kdo jsem. A přeji aby jste do tohoto stavu došli všichni.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:ABDL level
« Odpověď #13 kdy: Prosince 10, 2023, 17:39:07 »
Mi tyhle škatulky moc nejedou.

Sice používám dudlík na spaní skoro každou noc, relativně často si dám džus, icetea nebo aquarius do flašky, ale plínky jen velmi příležitostně.

Už dlouho ne, ale jednu dobu jsem se často scházel s jednou ženou, kterou to bavilo asi tak, jako to baví i mě samotnýho.

Mojí ex. jsem tohle "ukázal" a dopadlo to hodně zle - zničila mi život. Takže postoupit do kategorie expert nebo master se mi už moc nechce. I když... Moje máma i ségra asi pořád vědí, že před 25 nebo více lety jsem měl doma nějaký dudlíky a flašky, nicméně o tom se nikdo z nich nezmiňuje. Možná na to zapomněly, byť o tom dost pochybuju - ale je to tak správně. Ségra by to asi pochopila, ale já nevidim důvod, proč bysme se v tom měli znova po tolika letech babrat. Máma by to asi nepobrala... I když... mám určitý indicie, že jsem svoje spády zdědil po fotrovi, ale ani to už nezjistim a ani mě to nezajímá - nic by mi to nepřineslo. Vrtat se v intimnostech mojeho rodičovstva fakt nemám zapotřebí.

A slovo nováček mě uráží, protože v tom jedu nemálo desítek let.
« Poslední změna: Prosince 10, 2023, 19:51:13 od tretioko »

Offline martinpcz

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0
Re:ABDL level
« Odpověď #14 kdy: Prosince 11, 2023, 13:03:31 »
Řadím se do kategorie pokročilého. Ví o tom přátelé, ale taky i někdo z rodiny (o tom moc nemluvíme, naposledy jsme o tom hovořili na začátku roku 2018).

Možná to ví i ti, kteří jsou zrovna v nebi a koukají se na můj životní styl. :) PS: Jsem věřící.
« Poslední změna: Prosince 11, 2023, 21:50:41 od martinpcz »